Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Kordina 23:23, 21 sty 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746


Wracam któryś raz z zachwytem, żeby pooglądać to zdjęcie. Cudne - kompozycja, kolory, nastrój...

O!! Rozpoczęłam 600 -stronę Twojego wątku, to dobry znak
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
DariaB 12:29, 29 sty 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Hej Monika, przyszłam z rewizytą Masz piękny ogród, uwielbiam oglądać takie widoczki. Zdjęcie powyżej wygląda jak z bajki. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osiągnąć chociaż zbliżony efekt jaki Ty osiągnęłaś w swoim ogrodzie.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Helen 19:34, 31 sty 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Witam się u Ciebie, porównanie rewelacyjnie, masz po prostu pięknie.
____________________
Helen - Hortensjowo
Monia81 19:12, 13 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
April napisał(a)
O jak dobrze trafiłam. Świetne porównania. Cypelek jest w mojej ulubionej kolorystyce.
Ale chyba najbardziej zazdroszczę tej preriowej rabatki. Raj dla motyli i dla oczu.
Oglądając takie piękne zdjęcia tym mocniej tęsknię za wiosną. Już bym chętnie chwyciła za szpadelek, pozbywając się zimowego tłuszczyku i pracowego stresu.


Jolu dziękuję cypelek tak jak i reszta ogrodu w podobnej kolorystyce, niebieskości, biele, róż z lekkim dodatkiem pomarańczu lub żółci, a co tam
gaura w połączeniu z prosami i seslerią robi niezwykłą robotę, w sezonie ta rabata dostaje niewielką ilość wody, przeważnie tylko tyle co skapnie z nieba ja już wczoraj sekatorek uaktywniłam idę zaraz do Ciebie sprawdzić jak tam u Ciebie

Mala_Mi napisał(a)
Masz naprawdę rewelacyjnie skomponowany ogród. Wróciłam do początku by zobaczy kiedy się pojawiłaś na forum. 5 lat i taki efekt.
Ja jest4em pod wielkim wrażeniem..to mi w duszy gra. Ten styl


Aniu dziękuję patrz, aż spojrzałam na datę i jutro mija 5 lat, jak się pojawiłam na forum, ależ ten czas biegnie migusiem a ogród nabrał kształtu i wyglądu, co mnie bardzo cieszy, bo z przyjemnością budząc się rano spoglądam w okna i widok mnie uspakaja choć teraz jeden wielki bajzel

eda napisał(a)


o to dzięki a widzisz kolor mnie zmylił bardzo mi się spodobało zapamiętam nie mam kocimiętki Pyrovską też tnę tylko zaskoczył mnie ten pokrój czyli jednak też u ciebie startuje bardzo do góry


Kocimiętkę polecam, bardzo bzyczki ją uwielbiają tak jak piszesz perovskie w górę idzie

galgAsia napisał(a)
Monia, porównanie super
Fajnie wrócić do początku drogi i móc powiedzieć: ale się narobiłam!
Za to efekt WOW!!!
Buziaki


Asiu dzięki tak, dzisiaj mam taki dzień i oglądam stare fotki i przypominam sobie jakie były początki było ciężko, ale warto było to przeżyć buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:19, 13 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Kordina napisał(a)


Wracam któryś raz z zachwytem, żeby pooglądać to zdjęcie. Cudne - kompozycja, kolory, nastrój...

O!! Rozpoczęłam 600 -stronę Twojego wątku, to dobry znak


Witam, bardzo dziękuję, że do mnie zajrzałaś i zapraszam w sezonie, na dalszy ciąg pozdrawiam

DariaB napisał(a)
Hej Monika, przyszłam z rewizytą Masz piękny ogród, uwielbiam oglądać takie widoczki. Zdjęcie powyżej wygląda jak z bajki. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osiągnąć chociaż zbliżony efekt jaki Ty osiągnęłaś w swoim ogrodzie.


Witaj Daria myślę, że szybko osiągniesz zamierzony efekt, jesteś w bardzo dobrym miejscu i jest tutaj bardzo dużo osób, które potrafią pomóc i doradzić trzymam kciuki mocno

Helen napisał(a)
Witam się u Ciebie, porównanie rewelacyjnie, masz po prostu pięknie.


Helen witaj dziękuję muszę zajrzeć do Ciebie, bo mijamy się na wątkach, a jeszcze u Ciebie nie gościłam, pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:38, 13 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Sezon rozpoczęty wczoraj 3 godzinki, ale zawsze to jakiś początek jest uporządkowana przypłotowa, pókoliste, dereniowa i przycięte seslerie na tarasowej... na tyle starczyło sił, powolutku do przodu

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:28, 14 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Dzisiaj mija mi pierwsza 5-latka na Ogrodowisku Cieszę się, że tu trafiłam i jestem z Wami ogród przez ten czas przeszedł ogromną zmianę, dużo się podziało, ale to jeszcze nie koniec jeszcze trochę przed nami mam nadzieję, że Was nie zanudzę, ale wrócę do początków i pokażę jak zmieniło się nasze otoczenie, bo jak oglądam zdjęcia z tamtego okresu to mi się łezka w oku kręci, że to poszło w tym dobrym kierunku dziękuję Wam za to, że jesteście, za pomoc w planowaniu i dobre rady buzaiczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:34, 14 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
A tak to się zaczęło, chęć do zmian była ogromna teraz z perspektywy czasu, wiem, że to 2017 i 2018 rok był najcięższy, a później już było z górki
rok 2017 - tarasowa i jej otoczenie



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:41, 14 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
rok 2021


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agatorek 19:45, 14 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Monia, gratuluję Ci 5 -latki . Dużo zrobiłaś (zrobiliście) przez ten czas i ogród jest po prostu zachwycający
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies