Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 14:33, 20 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
rok 2021 myknął nam przy robieniu ogrodzenia, a że robiliśmy w dwójkę to zeszło trochę, dlatego powstała tylko jedna rabata i dbałam o to co już zrobione



rabata w kolorach nieba, mam nadzieję, że taka będzie biel, żółć, pomarańcz, niebieskości...


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 14:39, 20 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
No i teraz mam wszystko w pigułce
Plany na ten rok są, zobaczymy jak z tym wyjdzie bo plany swoje a życie swoje...
Mamy zamiar odeskować kurnik, na szklarnię dać nową folię, nowe rabaty też powstaną, bo przedpłocie do zrobienia i łączka kwietna do wysiania, więc to jeszcze nie koniec tworzenia, bo plan obejmował 10 lat i jeszcze do odhaczenia sporo pozycji czeka, ale to już z przyjemnością się pracuje, nie mamy spiny
buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 14:48, 20 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Agatorek napisał(a)
Monia, gratuluję Ci 5 -latki . Dużo zrobiłaś (zrobiliście) przez ten czas i ogród jest po prostu zachwycający


Agnieszko dziękuję ja bez mojego pomocnika to bym tyle nie osiągnęła, zawsze ta dodatkowa para rąk to bezcenna, zwłaszcza przy grubszych robotach


Mirka napisał(a)
Moni tobie i emowi twojemu gratuluję pięciolatki Warto było się napracować bo efekt przepiękny .
To jest ogród jeden z piękniejszych na O przy którym wzdycham jak oglądam
Pozdrawiam


Mireczko dziękujemy warto było, bo i widok za oknem stał się bardzo przyjemnyi z wielką przyjemnością teraz spędzamy czas w ogrodzie, a to duży plus


Magleska napisał(a)
Monia fajnie obejrzeć takie porównania
Stworzyliście przepiękny ogród -kawał dobrej roboty


Madzia buziak wiesz jak jest, bo byłaś u mnie porównania zawsze pokazują to o czym zapominamy na nich widać, jak bardzo wszystko nabrało innego wymiaru
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 14:59, 20 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
SlonecznyOgrod napisał(a)
Monia, fajne przemiany i serce się raduje, kiedy ktoś jeszcze pomaga, ooo jak robota szybko idzie we dwoje ♥ Nieoceniona taka pomoc eMa, przygotowanie ziemi, kopanie, przenoszenie ciężkich rzeczy ale i wiem, że miałaś rozprowadzane nawadnianie, kopanie rowów na rurki to nie dla kobiety robota. Brawa dla Ciebie i dla niewidzialnego pomocnika


Tak, mój pomocnik i jego para rąk bardzo mi pomogła, w końcu ogród i całe otoczenie tworzymy dla siebie, żeby cieszyło oczy Daria w tym samym czasie rozpoczynałyśmy tą naszą przygodę z forum i patrz jak się wszystko w naszych ogrodach pozmieniało buziaczki

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
W tej pięciolatce zrobiliście tyle, że spokojnie innym zabrałoby i 10 lat. Brawo Wy!


Haniu dziękujemy

Magara napisał(a)
Monika, super porównania i myślę, że u Ciebie wielka duma i zadowolenie z efektów prac
Pozytywnie zazdroszczę


Tak duma nas rozpiera chociaż nie powiem, miałam chwile zwątpienia, że tego nie ogarnę, ale daliśmy radę, jeszcze sporo przed nami, ale najgrubsze roboty to za nami, teraz będzie z górki

Kawa napisał(a)
cudownie Monia
niesamowite zmiany!!
pięknie!

Kami dziękuję pozmieniało się na plus cieszą mnie bardzo Wasze komentarze buziaki

eda napisał(a)
Fajnie Monia popatrzeć widać jak na dłoni ile trzeba się nachodzić przy ogrodzie a jeszcze przy tylu rabatach super wszystko się zapełniło i zarosło brawo
pokazuj pokazuj my się nigdy nie nudzimy

macham : O )


Edytko buziaczki to jest w tym najfajniejsze, jak szybko te rabaciska potrafią zapełnić się roślinnością, nawet nie przypuszczałam, że to tak szybko nastąpi
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 15:05, 20 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
eda napisał(a)
Siedzę i podziwiam....
fajnie dobierasz rośliny hortki najbardziej wpadły mi w oko pewnie dlatego że uderzają kwiatami po oczach


Dziękuję hortensje w sumie praktycznie na każdej rabacie są, jakaś to moja miłość jest, oprócz host, które też uwielbiam, no i łączą ze sobą cały ogród

Kordina napisał(a)
Gratuluję twórczej 5-letniej pracy ale zazdraszczam osoby współtworzącej, bo wtedy jest myślę, o wiele fajniej i łatwiej czyż nie Szanowne Ogrodowiskowe Koleżanki?
No chyba że jest się Szymką z "Ogrodu ciągłych zmian"


Dziękuję cieszy mnie to, że mam tą swoją drugą połówkę, która podziela moje zainteresowania i wspiera mnie w tym co robię czasami mamy różnicę zdań, ale to też dobre, bo myślenie się włącza i dochodzimy do consensusu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
antracyt 16:24, 20 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Podoba mi się pomysł na rabatę w kolorach nieba, z nawłocią w tle
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 16:30, 20 lut 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Monika, obejrzałam wszystko! Ogrom pracy wykonaliście a efekt jest oszałamiający!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Waclaw 10:53, 21 lut 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)
ale zauważyłam też, że więcej miałam czasu na oglądanie ogrodu z pozycji leżącej popijając kawę z tarasu nawet fotkę strzeliłam upamiętniając takie chwile

Pięknie Monia
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
DariaB 11:49, 21 lut 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Z wielką przyjemnością obejrzałam zdjęcia z podsumowania 5 lat, ogród wypiękniał i wydoroślał, podziwiam za ciężką pracę, efekty są jej warte!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
malgorzata_s... 17:29, 22 lut 2022


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Cudnie się wspomina jak ogród już prawie gotowy i dorośleje. Piszę prawie bo nigdy całkiem gotowy nie jest.Moniś jest super a będzie coraz piękniej Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies