Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

paniprzyroda 00:48, 15 lut 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Buziaki Aniu zostawiam i na wiosnę spokojnie czekam
____________________
Dwa ogrody
10:24, 16 lut 2018
Mala_Mi napisał(a)
Ja tam lubię zimę, byle była biała Wtedy może być od grudnia do marca, a potem raz dwa i ma być wiosna .. to byłby ideał.

Najbardziej nie lubię późnej jesieni.... szaro, buro, dzień krótki, zimno, mokro.. i do wiosny daleko.

Zajrzałam tu i tam i widzę rozpacz, że jest zima..
Kobietki... luty jest w Polsce zimą i tak ma być.. nie mieszajmy w przyrodzie Kocham ciepełko. Nie lubię ubierania się, jazdy po śliskim..... ale taki mam klimat

Śnieg jest fajny, najgorsza to ciapara, albo siarczysty mróz bez śniegu..

Już przeleciała połowa lutego, a w marcu zaczyna się wiosna





lakuję))tez lubie zimę i zima w tym klimacie ma byc!!!

ludzie psioczą w zimie na zimę ...jakby pierwszy rok w tym kraju mieszkali nie wiedzieli że zima to zmia ....do zimy sie trzeba mentalnie przygotowac ...zaplanowac na ten czas inne zajecia ...i nie narzekać bo takim gadaniem i zrzędzeniem to sie wywołuje niepotrzebnie śnieg i przyrozki w maju (((
Basilikum 15:52, 16 lut 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
eee_taam napisał(a)


lakuję))tez lubie zimę i zima w tym klimacie ma byc!!!

ludzie psioczą w zimie na zimę ...jakby pierwszy rok w tym kraju mieszkali nie wiedzieli że zima to zmia ....do zimy sie trzeba mentalnie przygotowac ...zaplanowac na ten czas inne zajecia ...i nie narzekać bo takim gadaniem i zrzędzeniem to sie wywołuje niepotrzebnie śnieg i przyrozki w maju (((

a ja lajkuje jeszcze to super napisalas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gosialuk 19:15, 17 lut 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Aniu wiem, że masz jarząba szwedzkiego prawie od początku. Czy on szybko rośnie? Łapie jakieś choróbska i trzeba pryskać? Jak duży jest teraz? Tak wypytuję, bo zamówiłam sadzonkę i planuję miejsce dla niego. A i czy faktycznie ładnie przebarwia się jesienią na żółto? W necie piszą, że osiąga około 12 metrów, a czy bardzo się rozrasta na szerokość?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 19:21, 17 lut 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Właśnie wróciłam z pierwszej strony twojego wątku. 23 lutego ogłosiłaś początek sezonu. To już całkiem niedługo.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Mala_Mi 00:21, 18 lut 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosialuk napisał(a)
Aniu wiem, że masz jarząba szwedzkiego prawie od początku. Czy on szybko rośnie? Łapie jakieś choróbska i trzeba pryskać? Jak duży jest teraz? Tak wypytuję, bo zamówiłam sadzonkę i planuję miejsce dla niego. A i czy faktycznie ładnie przebarwia się jesienią na żółto? W necie piszą, że osiąga około 12 metrów, a czy bardzo się rozrasta na szerokość?

W porównaniu do innych jarząbów zachowuje się dobrze.Jednak czasami wymaga pomocy.. co odpłaca pięknymi koralami i przebarwieniem jesiennym. Rośnie umiarkowanie .. ani a szybko ani za wolno. U nie trzyma ładnie formę i kształt.
Focie poszukam ale za kilka dni.. bo na razie Weekend z Muminkami... i jak zwykle braki czasowe. Padł mi komputer i mam braki w fociach. Tzn focie sa ale nie potrafię odszukać na szybko co potrzeba.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:22, 18 lut 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)

a ja lajkuje jeszcze to super napisalas


Wszystkim lajkującym dziękuje.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Piotr_ 14:45, 18 lut 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A ja czekam na lato i tam się zjawie u cb znowu aby pooglądać co tam masz co gdzie rośnie pozdrawiam
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Mala_Mi 17:14, 20 lut 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piotruś, ten rok będzie chyba jeszcze gorszy dla ogrodu niż poprzedni

Ale zawsze zapraszam.. serdecznie zapraszam.

Jak na razie u mnie tylko bałwan pracuje..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Piotr_ 17:40, 20 lut 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
To niech bałwanek śnieg wywozi bo wnet wiosna hehe
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies