Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 17:54, 28 mar 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Marta jak kupię to pokaże, z twojego źródła będą
Wczoraj dojechały rośliny z Albamaru. Sadzonki średnio szałowe


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kasia_CS 19:40, 28 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
OO zawsze mi się tga hosta Guacamole podobała piękny soczysty odcień
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 19:54, 28 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Ojoj, masz tę hostę na którą mam chrapkę! Ciekawa też jestem brunnery.
Sadzonki może i małe, ale przecież pogoda w tym roku jest nie do zniesienia, roślinki ni mają kiedy na dobre wystartować.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
anbu 20:05, 28 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Fajne zakupy a sadzonki średnio szałowe pewno dlatego, że dopiero marzec
____________________
Ania Ogród Ani :)
asiak 20:18, 28 mar 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Hosta śliczna Też dumam nad zakupem host, chcę wsadzić do donic
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Gruszka_na_w... 21:42, 28 mar 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
nawigatorka napisał(a)
A ja od kilku sezonów nie uczestniczę w szale mycia okien na świata. Polecam. To tylko okna. I az święta
A tak w sekrecie powiem ze wybywam i to tez polecam


Równie dobrze można napisać, że po co odkurzać itd.
Myję wiosną okna nie dlatego, że święta, nie dlatego, że wpadam w szał porządków, że zależy mi na opinii sąsiadów. Myję je, bo są po prostu brudne i szyby zatrzymują sporo światła. Powietrze w Polsce niestety nie należy do krystalicznie czystych. Po zimie widać to szczególnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnkaK 21:57, 28 mar 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Mówisz, że słabe te sadzonki? Na zdjęciach nie najgorzej wyglądają. Moje jutro maja dotrzeć z tego samego źródła, no ciekawa jestem teraz co to będzie. Asia swoje pokazywała i były super.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
nawigatorka 22:06, 28 mar 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Równie dobrze można napisać, że po co odkurzać itd.
Myję wiosną okna nie dlatego, że święta, nie dlatego, że wpadam w szał porządków, że zależy mi na opinii sąsiadów. Myję je, bo są po prostu brudne i szyby zatrzymują sporo światła. Powietrze w Polsce niestety nie należy do krystalicznie czystych. Po zimie widać to szczególnie.
nie napisałam by nie myć. Napisałam by nie myć bo są święta ja posiadaczka wielkich okien i szczęśliwa nie posiadaczka firan wiem, jak wyglądają brudne okna. Ale wiem tez, ze mizna się zapędzić w wir roboty bez potrzeby.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AnnaCh 22:59, 28 mar 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
nawigatorka napisał(a)
nie napisałam by nie myć. Napisałam by nie myć bo są święta ja posiadaczka wielkich okien i szczęśliwa nie posiadaczka firan wiem, jak wyglądają brudne okna. Ale wiem tez, ze mizna się zapędzić w wir roboty bez potrzeby.
Zgadam się w 100% Też nie mam firanek i szczególnie jak wyjdzie słońce od południa, to widzę mleczne szyby Ale umyję po Świętach, jak będzie cieplej i przestanę się smarkać. Są rzeczy ważne i ważniejsze, nie będę swojego zdrowia narażać dla opinii sąsiadów Jak się komuś nie podoba, to niech nie patrzy

Anka, super zakupy, a sadzonki, ani się obejrzysz i śmigną na rabatach
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 07:43, 29 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania a co z tymi sadzonkami Ci się nie podoba? Jak na tę porę chyba nie są złe,moje też takie. Jak wsadzisz ruszą z kopyta zobaczysz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies