Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 18:29, 07 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Zaraz wracam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 18:31, 07 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kasya 18:38, 07 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
Jejku
Kogo ja widzę.... pokazuj pokazuj
Swidosliwe widzę.... a gdzie rabatka ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
eVka 18:43, 07 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ania! Witaj a wiesz, że ostatnio o Tobie mówiłam kolezance z O. Kasi-Oliwce. Chyba Cię wywołałam myślami
Piękna śś, jak świeci z daleka!
Co słychać?
____________________
anna_t 09:55, 08 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ekbars napisał(a)
Witam, a ja mam pytanie do Pani anna_t, trochę z innej strony że tak się wyrażę ogrodu. I byłabym ogromnie wdzięczna za odpowiedź.
Pani Ania ma śliczne tuje Kórnik posadzone co 1 m (to już wiem) ale chciałabym wiedzieć jak daleko Pani odsunęła się z sadzeniem od siatki ogrodzeniowej. I jakiej szerokości jest ten pas wyplewionej gołej ziemi (miejsce przeznaczone dla tuji) do trawnika. Właśnie nabyłam 70 sztuk sadzonek. Zamierzam posadzić w podobny sposób, wiem że tuja ta jest dość gruba co mi osobiście nie przeszkadza, ale właśnie nie mam pojęcia czy odległość 1 metra od ogrodzenia (bo tak sobie wymyśliłam) nie jest aby przesadą.
Zakupiłam też śliczne herbaciane róże odmiany RUMBA. Pochwalę się jak już ogarnę roboty ziemne.
Pozdrawiam Wszystkich
cześć ja mam posadzone 60cm od siatki, pas ma 120cm. Te tuje sa piekne i rzeczywiscie grube, mysle ze metr jest ok.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 09:58, 08 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
sarenka napisał(a)
Aniu, szukam info o grabie fastigiata i doczytałam,że chcesz kupic- zdecydowałaś się już na niego? Tylko czy on faktycznie tak długie korzenie ma?
No i o rabacie różańcowej czytam i natchnęłas mnie,gdzie ja róże mogę posadzić - i już się cieszę bomposadze sobie te moje wyśnione Pomponella wzdłuż tarasu od strony południowej,do tego rozchodniki i stipa coś wyższego jeszcze by pasowało, może ttzemiliny na pniu i sesleria jesienna. No to czekam aż taras będziemy mieli zrobiony i jeszcze chyba trzeba będzie hakuro wykopać i oddać komuś kto będzie chętny na to drzewko,a posadzi się coś wyższego i co cień da...
Ojej się rozpisalam bo tak mi od razu przyszło do głowy co mogłabym jeszcze zmienić bo jak ostatnio dwa tygodnie nic nie robiłam w ogródku to myslalm że chora będę
hej Magda nie kupiłam, juz nie pamietam nawet co wybralam. Kolo tarasu mam klon ginnala i dzisiaj sadze derenie cousa cien latem poszukiwany.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 09:59, 08 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Margerytka40 napisał(a)
Anka a Ty gdzie? Lato już w pełni, czekam na lawendowe fotki
hej Asiu, w tym roku pokaze lece do Ciebie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:01, 08 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Kasya napisał(a)
Jejku
Kogo ja widzę.... pokazuj pokazuj
Swidosliwe widzę.... a gdzie rabatka ?
oj jeszcze dlugo, dzieci muszą pozwolic trawnik zlikwidować
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:05, 08 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
effka napisał(a)
Ania! Witaj a wiesz, że ostatnio o Tobie mówiłam kolezance z O. Kasi-Oliwce. Chyba Cię wywołałam myślami
Piękna śś, jak świeci z daleka!
Co słychać?
hej Ewcia dlugo by opowiadac, musze odwiedzic Cie na pogaduchy
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
MiluniaB 18:35, 08 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Witaj Aniu po bardzo długiej przerwie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies