Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Catalinasdiary 23:47, 18 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Mam mam, tyle ze doniczki mialy nalepki bonica

Urszulla napisał(a)


Jak masz paragon zakupu reklamuj pod razu i dołącz zdjęcie. może ktoś dostał twoją bonicę a Ty inne zamówienie. Pomyłki się zdarzają. Może najpierw zadzwoń i się dogadacie.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 23:48, 18 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
I pachnie
Urszulla napisał(a)


Śliczna
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Rosa 14:33, 20 sie 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Wpadam z rewizytą . Przed Tobą najprzyjemniejszy etap - tworzenie ogrodu. To tak jak wychowywanie dziecka. Musisz dbać o każdą roślinkę, karmić ją i dogadzać jej by dobrze się u Ciebie zadomowiła i czuła. Polecam lekturę wpisów Toszki i Mazana, sporo tam się nauczysz. I małe spostrzeżenie .... masz nieotynkowaną elewację domu, nie sadź pod nim cennych roślin, które mogą być zniszczone przy pracach budowlanych.
I tak przy okazji z której str. Wa-wy?
Catalinasdiary 16:29, 20 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Witam to prawda, przyjemne jest tworzenie, choc sporo rzeczy przenosze lub usuwam, byly sadzone wiele lat temu przez moich rodzicow. Co do elewacji,
Ma byc drewniana, wiec bez brudu, ze tak powiem. I bedziemy sami ja robic, wiec bede czuwac. Mieszkam kolo Leszna, warszawski zachodni. I zapraszam do pomocy i dzielenia sie uwagami.
Rosa napisał(a)
Wpadam z rewizytą . Przed Tobą najprzyjemniejszy etap - tworzenie ogrodu. To tak jak wychowywanie dziecka. Musisz dbać o każdą roślinkę, karmić ją i dogadzać jej by dobrze się u Ciebie zadomowiła i czuła. Polecam lekturę wpisów Toszki i Mazana, sporo tam się nauczysz. I małe spostrzeżenie .... masz nieotynkowaną elewację domu, nie sadź pod nim cennych roślin, które mogą być zniszczone przy pracach budowlanych.
I tak przy okazji z której str. Wa-wy?
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Toszka 17:23, 20 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Po brązowe trawy koniecznie musisz do mnie przyjechać...inaczej wylądują w kompoście lub w Anki_ ogrodzie (ona na razie nie chce...buuuu)
Masz mało czasu, bo nie zdążą się ukorzenić... O, takie buty!

PS
znajdziesz mnie po drodze do Wawy...no, z małym zboczeniem z autostrady
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Rosa 17:36, 20 sie 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Catalinasdiary napisał(a)
Witam to prawda, przyjemne jest tworzenie, choc sporo rzeczy przenosze lub usuwam, byly sadzone wiele lat temu przez moich rodzicow. Co do elewacji,
Ma byc drewniana, wiec bez brudu, ze tak powiem. I bedziemy sami ja robic, wiec bede czuwac. Mieszkam kolo Leszna, warszawski zachodni. I zapraszam do pomocy i dzielenia sie uwagami.

Elewacja jaka by nie była wymaga rusztowania i dojścia do niego. Kwiaty będą przeszkadzać .
To Ty jesteś sąsiadka moja.
A .... jadąc do Toszki po trawki wpadnij do mnie po kwiatki . Przerabiam rabatki na bezobsługowe, coś sobie wybierzesz.
Catalinasdiary 17:41, 20 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Witaj jakich zacny gości ostatnio mam te brązowe co to sie w nich zakochałam i sadze kolejne i kolejne?! Serio serio? To ja wpadam już od razu bardz chętnie ;p
Toszka napisał(a)
Po brązowe trawy koniecznie musisz do mnie przyjechać...inaczej wylądują w kompoście lub w Anki_ ogrodzie (ona na razie nie chce...buuuu)
Masz mało czasu, bo nie zdążą się ukorzenić... O, takie buty!

PS
znajdziesz mnie po drodze do Wawy...no, z małym zboczeniem z autostrady
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 17:44, 20 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Wiem wiem, no cóż, najwyżej bedę przesadzać. Narazie inne priorytety, w tym roku stan cywilny zmieniam A jakie kwiatki masz do oddania dobra kobieto?

Rosa napisał(a)

Elewacja jaka by nie była wymaga rusztowania i dojścia do niego. Kwiaty będą przeszkadzać .
To Ty jesteś sąsiadka moja.
A .... jadąc do Toszki po trawki wpadnij do mnie po kwiatki . Przerabiam rabatki na bezobsługowe, coś sobie wybierzesz.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Toszka 17:47, 20 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Catalinasdiary napisał(a)
Witaj jakich zacny gości ostatnio mam te brązowe co to sie w nich zakochałam i sadze kolejne i kolejne?! Serio serio? To ja wpadam już od razu bardz chętnie ;p


Bronze Form i Buchanana. Czeka na szybki odbiór. Kubełki będą potrzebne, bo ja bezdoniczkowa ostatnio.
Terminy proponuj na pw - śmiało, bo na razie zamurowana jestem w domu z 6 dzieci Czyli można mnie nawiedzać niemal codziennie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Catalinasdiary 17:59, 20 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
o kurdę, 6? szalejesz ;p jak chcesz to ja mogę nawet doniczki przywieźć, tyle nakupowałam przez sezon ze pełno mam doniczek. Piszę na pw.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies