Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Kasia_CS 21:26, 20 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wątek zaznaczony Będę śledzić Napisz mi na priv skąd te pomylone róże, bo niedlugo bede zamawiac z mniej popularnej szkółki, to wolę ostrożnie...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Rosa 21:27, 20 sie 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Wsadź żurawki (te bez korzonków) do doniczek i postaw w cieniu i przyjmą się . Na słoncu mogą paść.
Toszka 22:20, 20 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Catalina, przyjedziesz, żurawki odbierzesz wraz z pokazem dzielenia. Resztę dostaniesz jako pracę domową. Ukorzeniacz w płynie tylko kup i korę do zmieszania z ziemią.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Catalinasdiary 23:20, 20 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Jak dzielilam to nie,ale rano moge pokazac co z tego zostalo. Podobnie robilam.
mrokasia napisał(a)
Z moich doświadczeń wynika, że jeśli odrywałam/odcinałam od głównego korzenia takie kępki/rozetki liściowe razem z częścią tego głównego korzenia i drobniutkimi korzonkami to było ok. ja dodatkowo posypywałam ukorzeniaczem, ale nie wiem czy miało to jakieś znaczenie. Te co zdechły to były takie mikro kępki z 1-2 listkami i dupka była bez żadnych korzonków. Masz foto tych podzielonych?
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Toszka 06:53, 21 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Po podziale żurawki trzeba w miarę głęboko posadzić i kolejne 2 tygodnie nawet 2 razy dziennie obficie podlewać nie zrażając się, że są klapnięte (czasami na amen). Ukorzeniacz w płynie jest wskazany.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Rosa 07:42, 21 sie 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
tu masz stronę o różach prowadzoną przez pasjonata, to kopalnia wiedzy o nich:
http://www.roses.webhost.pl/2008/04/rozanka/
Catalinasdiary 08:15, 21 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Witaj Kasiu zapraszam. Odpisalam na pw.a co bedziesz zamawiac? Moze sie dorzuce do zamowienia
Kasia_CS napisał(a)
Wątek zaznaczony Będę śledzić Napisz mi na priv skąd te pomylone róże, bo niedlugo bede zamawiac z mniej popularnej szkółki, to wolę ostrożnie...
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 08:16, 21 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ok. Ja tu chcialam byc taka eko,
A ukorzeniacz jednak trzeba miec. I kore powiadasz? Jak juz doczytalam, najnizsza frakcja i nawet wiem z jaka etykieta
Toszka napisał(a)
Catalina, przyjedziesz, żurawki odbierzesz wraz z pokazem dzielenia. Resztę dostaniesz jako pracę domową. Ukorzeniacz w płynie tylko kup i korę do zmieszania z ziemią.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 08:17, 21 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Dziekuje, znam i podgladam
Rosa napisał(a)
tu masz stronę o różach prowadzoną przez pasjonata, to kopalnia wiedzy o nich:
http://www.roses.webhost.pl/2008/04/rozanka/
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 08:18, 21 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Dopisuje do listy zakupow. Bede podlewac.
Toszka napisał(a)
Po podziale żurawki trzeba w miarę głęboko posadzić i kolejne 2 tygodnie nawet 2 razy dziennie obficie podlewać nie zrażając się, że są klapnięte (czasami na amen). Ukorzeniacz w płynie jest wskazany.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies