Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Catalinasdiary 12:52, 25 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Tak jest prze Pani. W nocy będę bazgrać plan, jak już ten papier znajdę/ kupię i zmierzę co do cm.

Co do elewacji, wiem
Ale nic nie poradzę, nie przyspiesze tego, a elewację bedziemy sami robić, więc najwyżej będzie rozwód lub gorsze rzeczy.

Wrócę więc z gotowym planem, w końcu.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Toszka 13:04, 25 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No, wreszcie Plan będzie i będzie mozna planować (w długie zimowe wieczory...he,he,nie ma letko)

A teraz na jesieni skup się na wzbogaceniu gleby. I niech cię uskrzydla wizja zimowego planowania i wiosennego sadzenia. Świnkę-skarbonke naszykuj i tam wrzucaj pieniądze... robi się to tak: jedziesz do ogrodniczego, rzucasz oczami, zanabywasz chęć i pałasz żądzą zakupu roślin. Patrzysz na cenę. Odliczasz pieniądze. Zamykasz oczy, wycofujesz się ze sklepu, a odliczone pieniądze wrzucasz do skarbonki. Druga opcja "zakupów" to sklep internetowy - wirtualnie zakupujesz, wrzucasz do koszyka wszystkie chciejstwa, koszyk pokazuje sumę do zapłaty... Zamykasz stronę, a pieniądze wrzucasz do świnki. Jako kobieta kobiecie ci powiem, że ten sposób zakupów mocno zaspokaja rządzę popędu zakupoholikowego, a nie wydane (zaoszczędzone, odliczone) pieniądzę co raz pełniej nasycają brzuszek świnki. Na wiosnę może się okazać, że w ten sposób sporą kwotę masz odłozoną
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Catalinasdiary 13:25, 25 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Hahaha dobre z tą skarbonką.

Z tym to akurat nie mam problemu. Drzewa wizualizuję w ogrodzie i portfelu od marca

Ps. mam już korę.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 21:14, 26 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Bardzo efektywny dzień. I męczący. 3 wielkie szmargady przesadzone. Hortensja wsadzona. Trawki zaczęte. Jutro będą zdjęcia i plany. Przeszłam się po ogrodzie i stwierdzam, że większość roślin jest nie do tknięcia. Tzn l
Podobają mi się. Chcę uporządkować przestrzeń i dodać parę drzew. Napewno jest co robić. Będzie plan.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 22:26, 26 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120

Stoją na miejscu. Trzymam kciuki za przyjęcie
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Kasia_CS 06:12, 27 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ej..czekaj czekaj. Jakieś magiczne rozmnozenie? były przecież 3
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Catalinasdiary 07:13, 27 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Haha Kasiu, ja mialam luke w zywoplocie. Ale tak, wzielismy 3. Wszystkje nadal stoja
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 13:13, 28 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Dziewczyny, czy można teraz przesadzać cisy? Mam 2 sztuki 1,5 m wysokości Hicksi. Mam pomysł i nie wiem kiedy wcielę go w życie.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Toszka 13:45, 28 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
po 15 września
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Catalinasdiary 14:05, 28 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
To idealnie akurat moje plecy wydobrzeją po maratonie z sadzeniem trawek. No przepadlam i się w nich zakochałam. I robią taki efekt wow. Ciekawe czy na zdjęciach to złapie, to Wam pokaże
Toszka napisał(a)
po 15 września
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies