Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:50, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
mrokasia napisał(a)
Ha, jak pada to i w pracy nie żal być... .
Ja posadziłam dziś ostatnią, brakującą rozplenicę i odstawiłam na dobre szpadel do garażu. Jeszcze tylko wsadzenie cebul mi zostało i na tym kończę ten sezon . A Ty widzę wciąż w trakcie .

Cały tydzień nic ogrodowo nie robiłam ,ze względu na pracę i pogodę mam nadzieję ,że jutro cebulki wkopię
Zazdraszczam ,że już odstawiasz szpadel lecę do Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:52, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
babka napisał(a)

Piękna ona
A w tle golusieńki horyzont Widać ile pracy wykonałaś, ogród bogaty gdzie okiem rzucić. Dobra robota!
I wejście do domku masz takie schludne, zapraszające. Siadam i czekam aż winkiem polejesz

Cieszę się ,że chwalisz a ja dalej jakaś niezadowolona jestem
Ale winko polane . Zapraszam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:55, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
kerii napisał(a)
Madzia pięknie Ci ogródek wyszedł jest na czym oko zawiesić A na rodkowo azaliowej może wrzosów dosadź, będzie kolorowo

Psa słodka zwłaszcza jak krzywo siedzi uwielbiam takie pokraczne pozy

Pozdrawiam deszczowo u nas leje i leje wszędzie mokro woda w piwnicy, woda w ogrodzie.
Kiedy będzie ta polska złota jesień ?

Dziękuję Jolu
Mam nadzieję ,że w końcu przestanie lać i coś jeszcze podziałam cebule czekają ....
I dość mam tego deszczu i tej ponurej pogody .... ale mam nadzieję ,że w końcu zawita ta piękna złota jesień
Do rodkowej napewno coś dosadzę , może faktycznie wrzosy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:59, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Makusia napisał(a)


W pracy zawsze żal być
Jak świeci słońce i jest ładnie, to żal, że nie w ogrodzie, jak pada deszcz, to żal, ze nie pod kocem z herbatą i książką


Dokładnie

A mi wczoraj prąd na 3 godz wyłączyli , a zapłaciłam z latarką książkę czytałam
Mam nadzieję ,że te cebule w końcu uda mi się wkopać. Oby tylko przestało w końcu lać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:02, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
AngelikaX napisał(a)
edit: Ogrodowe oczywiście też chwalę

ps. Śliczne jesienne dekoracje

Angela dziękuję ..... te dekoracje to takie niedokończone ,ma być słoma jeszcze ,kasztany ,kukurydza - wizję mam ,ale czasowybrak się włączył
I jeszcze szara małpa już dwie dynie zeżarła
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 21:31, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Magleska napisał(a)




Pięknie tu, aż chce się przysiąść na tej ławce i nacieszyć oczy widokami. Gdy przekwitną w skrzyniach białe kwiaty zastąp je chryzantemami.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magleska 22:01, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gardener27 napisał(a)


Pięknie tu, aż chce się przysiąść na tej ławce i nacieszyć oczy widokami. Gdy przekwitną w skrzyniach białe kwiaty zastąp je chryzantemami.

Zapraszam
Taki mam zamiar tylko jeszcze szkoda mi tych begoni wyrzucać ,póki ładne jeszcze ma być słoma ,kasztany ,kukurydza - wizję mam może jutro uda sie coś podziałać
A w Twoim ogrodzie dekoracje jesienne mnie zachwyciły
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 22:12, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Bergenie nie do zdarcia, u mnie czasem kwitły w pojemnikach do pierwszych przymrozków. U Ciebie warunki maja idealne do życia wiec albo będziesz późno mieć te chryzantemy albo ... Nie przesadź z dodatkami bo zrobi się ,,jarmarczo,, lepiej kilka akcentów a częściej powtórzonych. Za pochwały ... mercy
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magleska 22:23, 22 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
w takim razie tylko chryzantemy dojdą thx
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basiula 12:01, 23 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Oczom nie wierzę jakie zmiany zaszły u Ciebie i jak szybko! Jak już wiesz, na widok krajobrazu jaki roztacza się z tarasu, wpadłam w stan permanentnej zazdrości, który mi nie chce przejść
Ale nie tylko to. Skrzynie na warzywa, palenisko, piękny taras i coraz piękniejszy ogród... i wilk
gdyby miała analogicznie nazwać swój wątek, to nosiłby tytuł "Ogród ze szczurem", bo mój pies całe 4,2 kg waży
Będę wpadać.
____________________
W basiowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies