Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

babka 20:58, 27 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Magda, o usunięcie zdjęcia mozesz Danke poprosić. Wyślij do Niej pw. określ o który post chodzi i po sprawie.

Ogród prezentuje się pieknie. Jest spójnie, czysto i elegancko. Zdjęcia mnie też się podobają, przedstawiają prawdziwe oblicze roślin i zestawień. A Kasia fajne dała Ci rady techniczne, jeśli chcesz się pobawić to zrób zbliżenia obejmujac tło lub coś przed obiektem. Większość z nas się uczy Ale mnie akurat Twoje fotki bardzo się podobają, widać co jak i z czym a nie same portrety
Ja dziś krokusy miałam sadzić, pogoda idealna ale gość niespodziewany mnie nawiedził, potem obiad i zaraz ciemno się zrobiło, grrrr .....
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
SlonecznyOgrod 21:06, 27 wrz 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Najbardziej moja uwage przyciąga skalniak. Fajnie go zrobiłaś , roślinki bardzo ładnie są wyeksponowane. Na etapie zakładania bardzo pracowita rabata, ale na późniejszym etapie najmniej wymagająca
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 21:10, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
babka napisał(a)
Magda, o usunięcie zdjęcia mozesz Danke poprosić. Wyślij do Niej pw. określ o który post chodzi i po sprawie.

Ogród prezentuje się pieknie. Jest spójnie, czysto i elegancko. Zdjęcia mnie też się podobają, przedstawiają prawdziwe oblicze roślin i zestawień. A Kasia fajne dała Ci rady techniczne, jeśli chcesz się pobawić to zrób zbliżenia obejmujac tło lub coś przed obiektem. Większość z nas się uczy Ale mnie akurat Twoje fotki bardzo się podobają, widać co jak i z czym a nie same portrety
Ja dziś krokusy miałam sadzić, pogoda idealna ale gość niespodziewany mnie nawiedził, potem obiad i zaraz ciemno się zrobiło, grrrr .....

Ola cieszę sie ,że Ci się podoba postawiłaś mnie do pionu ,bo już taka zrezygnowana i niezadowolona z siebie się robiłam ...... nie wiem jak inni ,ale ja jakaś niezdecydowana jestem w ogrodzie ... i to i tamto mi się podoba i nie potrafię się zdecydować jaki styl mam mieć w ogrodzie ........idę jak żywioł ,a później łopata w ruch i znowu ciągle zmieniam- te roślinki to mają ze mną koszmarne życie co zdążą sie ukorzenić ,to rach i ciach - przeprowadzka ADHD chyba ,albo SKS


A Twoje krokusy .....Jutro też jest dzień i posadzisz ,a jak nie jutro ,to pojutrze - krokusy nie zająć , nie uciekną gość ważniejszy cmok
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:16, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
SlonecznyOgrod napisał(a)
Najbardziej moja uwage przyciąga skalniak. Fajnie go zrobiłaś , roślinki bardzo ładnie są wyeksponowane. Na etapie zakładania bardzo pracowita rabata, ale na późniejszym etapie najmniej wymagająca

Ech ..... skalniak pisałam już gdzieś ,niestety nie moja zasługa , razem z trawnikiem i rodkową robili ogrodnicy ( miałam wtedy kontuzję barku i układanie kamorów ,nie byłoby na moje siły wtedy ) ale i tak trochę w nim już pozmieniałam w nasadzeniach doszły rozplenice i lawenda i wrzosy
Powiem Ci ,że go lubię pomimo ,że jest taki misz- maszowy - wszystko tam jest - żurawki ,trawy ,miniaturowe iglaki ,wrzosce ,pierisy i kwiatki ...taki chaos .....ale lubię go
Ps. Cała reszta moimi rękami zrobiona
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
babka 21:34, 27 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Niezdecydowanie.... kogo z nas to nie dotyczy ?? Niewiele takich osób jest Popatrz na początek mojego wątku, kociokwiku dostawałam, wszystkie style na raz chciałam uskuteczniać, wszystko u wszystkich mi się szalenie podobało a od rad kręciło mi się w głowie
Najprościej byłoby według projektu zrobić ale popatrz ile frajdy by nas ominęło
Głowa do góry, ślicznie tworzysz
A jak patrzę na Twoją hortensjową to oczami wyobraźni widzę ją za rok albo dwa, wiesz jak tam szałowo będziesz miała ?? !!!!!!
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Adison 21:34, 27 wrz 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Ojezusieńku jutro zamawiam te obrazy i maluje!
____________________
Zmienny ogród Ady
Magleska 21:42, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
babka napisał(a)
Niezdecydowanie.... kogo z nas to nie dotyczy ?? Niewiele takich osób jest Popatrz na początek mojego wątku, kociokwiku dostawałam, wszystkie style na raz chciałam uskuteczniać, wszystko u wszystkich mi się szalenie podobało a od rad kręciło mi się w głowie
Najprościej byłoby według projektu zrobić ale popatrz ile frajdy by nas ominęło
Głowa do góry, ślicznie tworzysz
A jak patrzę na Twoją hortensjową to oczami wyobraźni widzę ją za rok albo dwa, wiesz jak tam szałowo będziesz miała ?? !!!!!!

Właśnie u Ciebie byłam
Zacznę Twój wątek od początku ,teraz już niedługo nie będzie co robić w ogrodzie ,to ulubione będę studiować ;(
Mówisz ,że hortensjowa będzie szałowa trzymam Cię za słowo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:43, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Adison napisał(a)
Ojezusieńku jutro zamawiam te obrazy i maluje!

Fajne są ,zamawiaj polecam na długie deszczowe nudne wieczory mnie wyciszają
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 21:45, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Madzia masz moze jeszcze jakieś obrazy zrobione przez Ciebie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 21:50, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
ania1110d napisał(a)
Madzia masz moze jeszcze jakieś obrazy zrobione przez Ciebie

Raczej kolorowane farbą

Jest jeszcze kilka porozdawanych
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies