Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

iwka 10:46, 27 wrz 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
co Ty chcesz od fotek, ładne i roślinki juz takie grubiutkie

rozplenica wyłaniająca się zza kamieni piękna

na edycję posta masz 24 godz.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
mrokasia 11:07, 27 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
Magda, pięknieje Ci ten ogród .
Pisałaś, że nie umiesz fot robić i że aparat słaby. A Twoje foty mi się podobają, a niektóre bardzo .
To z jarzmianką na tle chyba bordowego berberysa bardzo mi się podoba. I te z umbrowej ze stipą i rozchodnikami - miodzio. A to ze skalniaka z rozplenicą - po prostu świetne. Przyjrzyj się mu - możesz zrobić większe zbliżenie na rozplenicę i wykadrować tak by złapać to coś bordowe u jej podnóża wraz z kamieniami - byłoby mistrzowsko .
Widzę po sobie - to jest kwestia pobawienia się aparatem, porobienia zbliżeń, porozglądania gdzie ładnie coś z czymś gra albo jest światłocień, czasem trzeba wleźć w rabatę albo pod jakiś krzak .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sylwia_slomc... 12:07, 27 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Wypiękniało przez ten sezon, że hej
Rośliny się rozrosły, przed ogródek fajniusi

Jak sobie radzisz z chwastem w kamyczkach? U mnie świeży nasiew w strumieniu i na ścieżkach , normalna załamka.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 20:14, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18615
iwka napisał(a)
co Ty chcesz od fotek, ładne i roślinki juz takie grubiutkie

rozplenica wyłaniająca się zza kamieni piękna

na edycję posta masz 24 godz.

Dziękuje za komplementa fotki trochę pokadrowałam tylko
Co do posta pracowego spóźniłam się ,trudno i tak zamaskowana jestem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosialuk 20:25, 27 wrz 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Witaj czytałam że lubisz malowanki po numerach. Czy korzystasz może z serwisu griddlers.net? O ile to jest to, ale takie miałam skojarzenie. To także moja ulubiona rozrywka. Można powiedzieć pierwsze hobby, przed ogrodnictwem.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magleska 20:34, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18615
mrokasia napisał(a)
Magda, pięknieje Ci ten ogród .
Pisałaś, że nie umiesz fot robić i że aparat słaby. A Twoje foty mi się podobają, a niektóre bardzo .
To z jarzmianką na tle chyba bordowego berberysa bardzo mi się podoba. I te z umbrowej ze stipą i rozchodnikami - miodzio. A to ze skalniaka z rozplenicą - po prostu świetne. Przyjrzyj się mu - możesz zrobić większe zbliżenie na rozplenicę i wykadrować tak by złapać to coś bordowe u jej podnóża wraz z kamieniami - byłoby mistrzowsko .
Widzę po sobie - to jest kwestia pobawienia się aparatem, porobienia zbliżeń, porozglądania gdzie ładnie coś z czymś gra albo jest światłocień, czasem trzeba wleźć w rabatę albo pod jakiś krzak .

Ale sie cieszę na tak miłe słowa poćwiczę trochę jeszcze na aparacie ,to może nie będę musiała nowego kupować
Łatwiej mi wstawiać takie telefonowe ,bo same na tablet przechodzą ,a z aparatu to laptopa trzeba włączyć itp ....więcej czasu schodzi ..... ale poćwiczę jeszcze ....najwyżej sąsiady będą mieć polewkę, jak leżę na trawie z aparatem
To co jutro cebule sadzimy ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:38, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18615
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wypiękniało przez ten sezon, że hej
Rośliny się rozrosły, przed ogródek fajniusi

Jak sobie radzisz z chwastem w kamyczkach? U mnie świeży nasiew w strumieniu i na ścieżkach , normalna załamka.

Sylwia dziękuję cmok
Chwasty w kamykach to mordęga ale nakładam na kolana takie nakolanniki brukarskie z casto ,rękawiczki ,czasem biorę takie dłutko do wyrywania ,ale najczęściej po prostu paluchami wyrywam czasem urwę bez korzenia i tak w kółko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:39, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18615
Gosialuk napisał(a)
Witaj czytałam że lubisz malowanki po numerach. Czy korzystasz może z serwisu griddlers.net? O ile to jest to, ale takie miałam skojarzenie. To także moja ulubiona rozrywka. Można powiedzieć pierwsze hobby, przed ogrodnictwem.

Witam nie znam tego serwisu ,ale najczęściej zamawiam z artimento
Kilka dla przykładu



Teraz zaczęłam z wilkiem
Kiepska jakość zdjęć telefonem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 20:44, 27 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
Magleska napisał(a)

Ale sie cieszę na tak miłe słowa poćwiczę trochę jeszcze na aparacie ,to może nie będę musiała nowego kupować
Łatwiej mi wstawiać takie telefonowe ,bo same na tablet przechodzą ,a z aparatu to laptopa trzeba włączyć itp ....więcej czasu schodzi ..... ale poćwiczę jeszcze ....najwyżej sąsiady będą mieć polewkę, jak leżę na trawie z aparatem
To co jutro cebule sadzimy ?


No sadzimy, sadzimy .
A przynajmniej taki zamiar jest .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
ania1110d 20:50, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014




Teraz zaczęłam z wilkiem
Kiepska jakość zdjęć telefonem

Świetne Muszę poczytać o tej technice malowania
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies