Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Iwonka 11:14, 02 maj 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Madziu postęp prac śledziłam na bieżąco, ale czasu na pisanie nie było - maturalny speed od tygodnia już...
Ogrom roboty wykonałaś, z wynikiem celującym. Chciałabym, aby mnie tak Kasia z Jackiem nakręcili jak ciebie
Pamiętam, jak kiedyś biegałaś ze skrzyniami, dokupienie działki cudnie wyklarowało miejsce na część gospodarczą. Podoba mi się, że warzywnik jest blisko domu, jest pożyteczny, ale i mega ozdobny. Jestem ciekawa, jakie będą plony w skrzyniach.
Sylwia dobrze radzi, żeby pasy zielone zostawić. U Joli z Ogrodu wśród pól jest tak w sadzie i super to wygląda, z koszeniem też nie powinno być problemu.
Dziś u mnie też deszcz, rano były mega zlewy. Na pół godzinki mieliśmy słońce, a teraz znów szaro buro. Fotki w deszczu ładne zrobiłaś, cebulowe mają moc Pozdrawiam kochana, tęskni mi się za wami.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Gosiek33 11:33, 02 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Magleska napisał(a)



Co to za roślinka? Wydaje się znajoma


Coraz piękniej się robi, coraz więcej kwiatów się pokaże
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
LIDKA 12:07, 02 maj 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6634
Przygladałam sie pracom. Jestes pracusiem. Pomysly masz jedyne w swoim rodzaju. Masz najpiekniejszy warzywniak świata.
Podziwiam z wywalonym jęzorkiem ☺️☺️☺️☺️☺️
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
SlonecznyOgrod 12:31, 02 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madzia Podziwiam, że w tak krótkim czasie zorganizowałaś przepięknie przestrzeń pod ogród uprawny
Zobaczysz jak będzie Ci pasować w użytkowaniu czy trawka czy żwirek, jak coś to zawsze można zmienić i dopasować, tak żeby Tobie pasowało, a wiem że będziesz do tego dążyć żeby było idealnie Tak jak teraz jest ok
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 13:10, 02 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, piękne deszczowe zdjęcia ogrodu. Co roku Twój ogród wygląda zupełnie inaczej, tyle zmian wprowadzasz! I te klony palmowe!!!
____________________
TAR 13:30, 02 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
Madziu, podziwiam za konsekwencje. Przepieknie wyszlo, warzywnik i owocownik prima sort. Wszystko poukladane jak klocuszki na polce. Lubie taki porzadeczek. U mnie niestety sciezki żwirowe nie sprawdziłyby sie. Niestety ja ogrodkuje jak gotuje. Balaganie, choc mezus mnie usprawiedliwia i mowi, ze gotuje z pasja

na kilku wczesniejszych fotkach zauważyłam krzaczek z fioletowymi kwiatuszkami, to jakis rodek/azalia tak szybko? runianki tez bardzo lubie. przy lesie troche jeszcze mi żółkna ale powoli produkuje sie tam cien, z czasem bedzie im lepiej.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 15:46, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
antracyt napisał(a)
Deszczowe zdjęcia mimo wszystko przyjemnie wiosenne. Podobają mi się Twoje szerokie kadry. Nie potrafię tak pokazać ogrodu, na zdjęciach wychodzi puste nic Za małe mam chyba nasadzenia jeszcze.


Zuza dziękuję wyszłam tylko na obchód z myślą zaplanowania ,co tu dziś zrobić ....ale aż takim zapaleńcem nie jestem ,żeby działać przy tak okropnej pogodzie
więc cały dzień odpoczywam i nadrabiam zaległości forumowe

a z tymi kadrami -może wstaw kilka szerokich i wtedy same ocenimy ,czy mówisz prawdę na pewno nie jest pusto

sarenka napisał(a)
Jak zawsze wszystko ładnie jaka ziemię masz w skrzyniach?


dziękuję na dole zawartość z kompostownika -taki na wpół-przerobiony ...a od połowy zamawiana ziemia z kompostem i obornikiem od lokalnego gospodarza

Gosiek33 napisał(a)



Co to za roślinka? Wydaje się znajoma


Coraz piękniej się robi, coraz więcej kwiatów się pokaże


Gosia za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć jej nazwy -ma ją Iwonka i Asia Galgasia -jesienią kupowana -zimę przestała w domu ....

LIDKA napisał(a)
Przygladałam sie pracom. Jestes pracusiem. Pomysly masz jedyne w swoim rodzaju. Masz najpiekniejszy warzywniak świata.
Podziwiam z wywalonym jęzorkiem ☺️☺️☺️☺️☺️


Lidka

cieszę się bardzo ,że Ci się też podoba to efekt przeglądania wielu pinów i różnych stron internetowych dopasowane do moich warunków i umiejętności ....
mam nadzieję ,że niedługo ,jak trawka urośnie ,kwiatki i warzywa wzejdą to będzie jeszcze ładniej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:48, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Iwonka napisał(a)
Madziu postęp prac śledziłam na bieżąco, ale czasu na pisanie nie było - maturalny speed od tygodnia już...
Ogrom roboty wykonałaś, z wynikiem celującym. Chciałabym, aby mnie tak Kasia z Jackiem nakręcili jak ciebie
Pamiętam, jak kiedyś biegałaś ze skrzyniami, dokupienie działki cudnie wyklarowało miejsce na część gospodarczą. Podoba mi się, że warzywnik jest blisko domu, jest pożyteczny, ale i mega ozdobny. Jestem ciekawa, jakie będą plony w skrzyniach.
Sylwia dobrze radzi, żeby pasy zielone zostawić. U Joli z Ogrodu wśród pól jest tak w sadzie i super to wygląda, z koszeniem też nie powinno być problemu.
Dziś u mnie też deszcz, rano były mega zlewy. Na pół godzinki mieliśmy słońce, a teraz znów szaro buro. Fotki w deszczu ładne zrobiłaś, cebulowe mają moc Pozdrawiam kochana, tęskni mi się za wami.


Iwonka taki miałam już zamysł od jesieni ,tylko eMa nie mogłam się doprosić o skrzynie .....teraz mi je zrobił i udało mi się zrealizować swój malutki plan .....co prawda nie wiem jak będzie z wytrzymałością pergoli z L-a ale mam nadzieję ,że powojniki utrzymają ....
plony -myślę ,że będą dobre -tak jak i w poprzednich sezonach -w końcu się pomieszczę z nimi

zostawiam pasy trawnika pomiedzy porzeczkami ....przynajmniej do jesieni -muszę poobserwować jak się będzie sprawowało koszenie itp ....
buziaki Kochana -też mi za Wami tęskno ......ja dziś cały dzień w szlafroku i piżamie chodzę -potrzebuję odpoczynku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:52, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madzia Podziwiam, że w tak krótkim czasie zorganizowałaś przepięknie przestrzeń pod ogród uprawny
Zobaczysz jak będzie Ci pasować w użytkowaniu czy trawka czy żwirek, jak coś to zawsze można zmienić i dopasować, tak żeby Tobie pasowało, a wiem że będziesz do tego dążyć żeby było idealnie Tak jak teraz jest ok


Daria cieszę się ,że Ci się podoba jak to miło czytać ,że moja ciężka praca jest doceniana nie tylko przeze mnie ....bo ja ,jak to ja -jeszcze widzę trochę niedoróbek .....ale i to zrobię -tylko narazie muszę odpocząć od ciężkich prac ....
muszę poplewić na rabatach ,powysiewać buraki,ogórki,dynie ,cukinie ( bo z rozsad mi się nie udały ) posadzić jednoroczne z rozsad .....cały czas jest co robić .....ale to już nie łopata

dziś leżing

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:54, 02 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
effka napisał(a)
Madziu, piękne deszczowe zdjęcia ogrodu. Co roku Twój ogród wygląda zupełnie inaczej, tyle zmian wprowadzasz! I te klony palmowe!!!


Ewa dziękuję za komplementy

....starej części nie ruszałam tam od zeszłego sezonu nic się nie zmieniło
na tej nowej mam jeszcze w planie poprawić linie rabat ,dokończyć rabaty przy przyszłej wiacie ....i tyle na ten sezon
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies