Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

ania1110d 10:08, 15 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Piesio zadowolony a ogród pięknie się rozrasta Na skalniaczku piękne masz te głazy a roślinki to już pisałam ze ślicznie się rozrastają
A tarasowe dodatki.....uwielbiam takie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
kamila66 09:24, 17 cze 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Magleska napisał(a)
skalniak rozrasta się

Jeśli to zdjęcia z telefonu są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza 3 ostatnie.
Czasami wystarczy odpowiednio się ustawić do światła i zdjęcie wyjdzie dobre nieprześwietlone ostatnio u mnie pisałyśmy o złotej godzinie, wtedy też zdjęcia wychodzą piękne
Edit.
Telefonem trudno robić zdjęcia makro, z wyostrzeniem pierwszego planu chodź moja lumia miała wszystkie funkcje do tego typu fotografii.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kerii 09:26, 17 cze 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Fajnie Ci skalniak zarasta, uwielbiam takie kamienne klimaty.

A ogród skończony to mają chyba tylko ludzie, którzy nie czują bakcyla, każą sobie go zaprojektować, posadzić no bo wszyscy mają to ja też.
Dla kogoś kto lubi grzebać w ziemi praca nigdy nie jest ukończona a to się mu coś nowego spodoba a to coś się za bardzo rozrośnie.

U mnie nie ma rabaty na której bym nie grzebała ) niby już jest wszystko ok a po jakimś czasie okazuje się, że jeszcze to dosadziłam i tamto nie mówię już o ich powiększaniu )

A warzywka pewnie trzeba przepikować ja nigdy tego jakoś nie umiałam na moich dwóch mini grządkach to sadzę raczej dla zabawy pietruchę głównie na natkę, buraczki na botwinkę, w marchewkę się w ogóle nie bawię bo mi się jeszcze nie udało dochować dorodnych jak miałam to same jakieś takie mysie ogonki )
____________________
Jola Moja glebo terapia
Magleska 09:38, 17 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
kamila66 napisał(a)

Jeśli to zdjęcia z telefonu są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza 3 ostatnie.
Czasami wystarczy odpowiednio się ustawić do światła i zdjęcie wyjdzie dobre nieprześwietlone ostatnio u mnie pisałyśmy o złotej godzinie, wtedy też zdjęcia wychodzą piękne
Edit.
Telefonem trudno robić zdjęcia makro, z wyostrzeniem pierwszego planu chodź moja lumia miała wszystkie funkcje do tego typu fotografii.

Własnie te były robione aparatem - mam nicon coolpix p300(jakoś tak ) poprzednie zdjecia - prawie wszystkie w całym wàtku to robione telefonem ......
Dlatego pisałam czy jest jakaś ròżnica
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:42, 17 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
kerii napisał(a)
Fajnie Ci skalniak zarasta, uwielbiam takie kamienne klimaty.

A ogród skończony to mają chyba tylko ludzie, którzy nie czują bakcyla, każą sobie go zaprojektować, posadzić no bo wszyscy mają to ja też.
Dla kogoś kto lubi grzebać w ziemi praca nigdy nie jest ukończona a to się mu coś nowego spodoba a to coś się za bardzo rozrośnie.

U mnie nie ma rabaty na której bym nie grzebała ) niby już jest wszystko ok a po jakimś czasie okazuje się, że jeszcze to dosadziłam i tamto nie mówię już o ich powiększaniu )

A warzywka pewnie trzeba przepikować ja nigdy tego jakoś nie umiałam na moich dwóch mini grządkach to sadzę raczej dla zabawy pietruchę głównie na natkę, buraczki na botwinkę, w marchewkę się w ogóle nie bawię bo mi się jeszcze nie udało dochować dorodnych jak miałam to same jakieś takie mysie ogonki )

Jola ja też dopiero pròbuję z warzywami - zobacze co mi będzie rosło
I też stale gdzieś grzebię I już wiem,że bylinowà zrobiłam za wàskà całe szczęście ,że obrzeże na piasku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 09:46, 17 cze 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Magleska napisał(a)

Jola ja też dopiero pròbuję z warzywami - zobacze co mi będzie rosło
I też stale gdzieś grzebię I już wiem,że bylinowà zrobiłam za wàskà całe szczęście ,że obrzeże na piasku


Nie ma to jak ruchome obrzeża ))
____________________
Jola Moja glebo terapia
Magleska 18:11, 17 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Lewa strona prawie gotowa

Brakuje drzewek owocowych, ale to dopiero końcem wrzesnia i jeszcze nie mam na razie pomysłu jak sensownie oddzielić tà użytkowà część od reszty ogród
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardenarium 10:11, 18 cze 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam się i ja.

Oddziel skrzynie prostymi odcięciami, wysyp kamyczkami - będzie łatwiej pielęgnować trawnik, bo ominiesz kłopotliwe koszenie pomiędzy skrzyniami no i ładniej będzie.
Wydziel kosteczką, jak rabatę obok.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magleska 21:57, 18 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Gardenarium napisał(a)
Witam się i ja.

Oddziel skrzynie prostymi odcięciami, wysyp kamyczkami - będzie łatwiej pielęgnować trawnik, bo ominiesz kłopotliwe koszenie pomiędzy skrzyniami no i ładniej będzie.
Wydziel kosteczką, jak rabatę obok.

Dziękuję Danusiu za wizytę I pomysł
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
polinka 09:09, 19 cze 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Madzia, cisy możesz już przyciąć tzn.jak nowe przyrosty ściemniały to jest znak, że czas na cięcie. Aby pobudzić cisy do cięcia powinno się każdą gałązkę skrócić, taka koronkowa robota naprawdę jest opłacalna
Dużo, dużo więcej na temat cisów podpowie Ci Toszka
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies