Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

MirellaB 22:40, 21 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Magleska napisał(a)

Codziennie podlewam , ale może za mało południowa strona ,wygwizdôw , chwastowiska wokôł

U mnie też w takich warunkach. Trawę kupowaliśmy na słoneczne miejsca. Podlewana po wysłaniu. W tym roku wcale nie podlewamy i bardzo dobrze wygląda.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Magleska 22:50, 21 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
MirellaB napisał(a)

U mnie też w takich warunkach. Trawę kupowaliśmy na słoneczne miejsca. Podlewana po wysłaniu. W tym roku wcale nie podlewamy i bardzo dobrze wygląda.

Może przenawożona jest beznadziejna , sprôbuje wyżej kosić I wiecej podlewac
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kindzia 09:13, 22 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mam Umbry posadzone w szpalerze, młode są, ładnie się nabudowały. Właśnie co 3 metry sadzone. Dobrze to wygląda.
Natomiast jedna wielka w innym miejscu mi niedomaga...mało liści, Mazan mówi, że fosforu jej trzeba. Ale na przełom września/października muszę czekać, odpowiednia temperatura musi być, żeby sobie ten fosfor przyjęła...mam nadzieję, że to tylko to.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lutroja 11:52, 22 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
mam świerki serbskie i są naprawdę ładne, jak już się przyjmą ( kilka mi się nie przyjęło ,ale kupowałam z gołym korzeniem w szkółce), także z serbami myślę trafiona decyzja, z brzozą czekaj na niższe temp.
a rabata z umbrami też wygląda świetnie, tylko się zastanawiam co ile mam i będę mierzyć dziś, bo sadziłam na oko, ja dużo robię na oko- też muszę widzieć wtedy wiem, na papierze nieeeeee
____________________
Lusi Lubię go:)
Magleska 22:02, 22 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Kindzia napisał(a)
Mam Umbry posadzone w szpalerze, młode są, ładnie się nabudowały. Właśnie co 3 metry sadzone. Dobrze to wygląda.
Natomiast jedna wielka w innym miejscu mi niedomaga...mało liści, Mazan mówi, że fosforu jej trzeba. Ale na przełom września/października muszę czekać, odpowiednia temperatura musi być, żeby sobie ten fosfor przyjęła...mam nadzieję, że to tylko to.

A co Masz z nimi posadzone ? Ja narazie tylko berberysy chocolate , chce jeszcze biale czosnki I nie wiem co jeszcze ......biała szałwiA Lub lawenda , albo berberysy jak u Kapiasa

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:03, 22 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
lutroja napisał(a)
mam świerki serbskie i są naprawdę ładne, jak już się przyjmą ( kilka mi się nie przyjęło ,ale kupowałam z gołym korzeniem w szkółce), także z serbami myślę trafiona decyzja, z brzozą czekaj na niższe temp.
a rabata z umbrami też wygląda świetnie, tylko się zastanawiam co ile mam i będę mierzyć dziś, bo sadziłam na oko, ja dużo robię na oko- też muszę widzieć wtedy wiem, na papierze nieeeeee

A masz coś pod nimi sadzone?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:07, 22 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Skorzystałam , że w pobliżu robili z gazem........

I najgorsza robota zdzeranie darni- prawie zrobiona,

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:36, 22 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Warzywa rosná .......siane za gèsto , ale ucze sie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 22:17, 23 cze 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Sprytne posunięcie z ta darnią trzeba sobie życie ułatwiać.

A trawnik to gdzieś wyczytałam, też mam z nim ciągle problemy w lecie, że lepiej podlewać raz na kilka dni a dość obficie.

Warzywka miodzio
____________________
Jola Moja glebo terapia
lutroja 23:16, 23 cze 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Magleska napisał(a)

A masz coś pod nimi sadzone?


tak mam u siebie zdjęcia jak robiłam tą rabatę z zawciągami i 3 umbry, są tam hortensje i trawy
____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies