Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 12:09, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
DorKa napisał(a)




Ja Madziu szukam po całym ogrodzie misek , najlepsza zabawka Mam ich chyba 6 a jak przyjdzie co do czego to nie ma gdzie jedzenia dać . I w kapciach po śniegu latam

W kapciach też mi się zdarza moja dodatkowo kości zakopuje wrrrr..... ale cóż chciało się pieska ,to tak jest
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:11, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Wiolka5_7 napisał(a)
Twoja psinka widzę,że też szaleje w śniegu...tak jak moja,biega jak szalona,tarza się w śniegu... zimno jej nie straszne

Moja uwielbia śnieg , a jak pada to w niebo szczeka
Widzę dylematy u Ciebie drzewiaste ..... niestety tez tak mam .....a jeszcze co chwilę mi się koncepcje zmieniają ....
Ech ....chciałabym zrobic tak ,żeby co chwile nie przerabiać ,ale to chyba się nie uda hihi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:13, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Gardener27 napisał(a)
Ogród w zimowej szacie i promieniach słońca wygląda bajecznie.
Wiosenne kompozycje na parapetach zachwycają, mógłby już być maj

Miło Panie Szopie ,żeś mnie odwiedził ....ja bym chciała marzec żeby było ciepło i żeby można było popracować w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:15, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
effka napisał(a)
Madziu wracam do Ciebie, bo ze sto lat nie byłam. Widzę że u Ciebie ruch jak w środku sezonu ogrodowego. Super
Piękne porównania przed/po, mnóstwo ciężkiej pracy i mega powalający efekt. Szefowa nawet pochwaliła,a to już jest nie byle jaka nobilitacja
Odgapiam wiosnę na parapetach, ja mam jeszcze świąteczne ozdoby, stroiki i gwiazdę betlejemską... czas na hiacynty i inne wiosenne kfiatki
Widzę że mocno sypnęlo w twoich rejonach, u nas zero zimy, temp. na plusie, w środę ponoć + 7 stopni ma być.

Buziaczki

Na pewno w tym samym kraju mieszkamy u mnie zimno ,u Ciebie ciepło fajnie ,że wybudzasz się ze snu zimowego
Wiosnę zapraszamy ..... jak zmienisz dekorację to pokażesz ? Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:18, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu twoja psiunia szaleje

Szaleje szaleje .....fajnie ,że jesteś

Kasiolaaa napisał(a)
Jezus a okno z ciemiernikami robi wrarzenie megaaaa

Cieszę się,że Ci się podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:19, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
anna_t napisał(a)
z róż okrywowych nie polecam bialej Swany. rosnie jak ośmiornica kwitnąc tylko na końcach pędów. mam 5szt i niewiem co z nimi zrobić :/ chyba przed ogrodzeniem posadzę...
a polecam the fairy, mam 6szt i sa zwarte, zdrowe i dłuuuugo kwitnące

Zaznaczam sobie tę różę zaraz o niej poczytam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:21, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
SlonecznyOgrod napisał(a)


Znam ten ból, te chciejstwa wszystkie.
Ale wiesz co? Zaczynam się z tego wyleczać. Juz mnie nie ciągnie, żeby miec wszystkiego różnego, kolorowego pełno, na prawdę wolę jedną odmiane razy 5. Widzę, że jest lepszy efekt.

Róże posadziłabym za skalniakiem, może nie nad, bo tam betonowa płyta od szamba przykryta kamyczkami. Za rojnikami, tam płoży sie barwinek i nic więcej nie ma.

Myślę ,że będzie tam fajnie wyglądać teraz tylko musisz wybrać róże ,które tam chcesz mieć
Ps. Też staram się leczyć z chciejstw wszelakich
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:24, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
basia3012 napisał(a)
Zajrzałam do Ciebie bo chciałam mężowi pokazać jak można zmienić falowane krawędzie rabat na linie proste i jaka jest to zmiana na plus . Z trudem znalazłam , tyle u Ciebie wpisów . Ale gdy zobaczyłam dekoracje świąteczne to zrozumiałam . Są przepiękne . A te domki na parapecie , jakby zamieszkałe . Super . No i piękne ciemierniki , troszeczkę więc wiosennie . Mam pytanie , gdzie można kupić takie piękne , kwitnące ciemierniki ? U mnie jeszcze też dekoracje świąteczne . Śniegu dużo więc i dekoracje niech jeszcze będą świąteczne . Krasnalki na razie zrobione tylko te dwa .Już jeden oddany dla znajomej . Ale jeszcze zrobię ze dwa a może trzy dla rodziny i dla siebie też może z jednego . Pozdrawiam .

Ale komplementów bardzo bardzo mi miło
Ciemierniki w biedronie kupiłam ,po 9,99 za szt
Krasnale moje już pochowane , teraz wiosnę przywołuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:26, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
kinia111 napisał(a)
Piękna zima również i u Ciebie. Śliczne zdjęcia i wspaniały ogród. Ale już bym chciała żeby był marzec. Tak tęsknię za wiosną.

Dziekuje pięknie
Musimy się w cierpliwość uzbroić ale już coraz bliżej w końcu przyjdzie tyle ogrodniczek i ogrodników na nią czeka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 12:27, 23 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Magleska napisał(a)

Moja uwielbia śnieg , a jak pada to w niebo szczeka
Widzę dylematy u Ciebie drzewiaste ..... niestety tez tak mam .....a jeszcze co chwilę mi się koncepcje zmieniają ....
Ech ....chciałabym zrobic tak ,żeby co chwile nie przerabiać ,ale to chyba się nie uda hihi


No dylematy...chyba narazie nie będę sadzić żadnych drzew....tylko zrobie małe przesadzanie na tych nowych rabatach
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies