Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 16:12, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Anda napisał(a)


Fachowym okiem Hehe Rzucę moim niefachowym

Czy można te krawężniki usytuować tak jak narysowałam te różowe linie? Wtedy miałabyś i hortki, i wiśnie
Tam gdzie wiśnie mogłabyś pociągnąć tą rabatę aż do chodnika. Nie miałabyś wtedy co prawda kulek buksowych, ale zaoszczędziłabyś na krawężnikach i pies nie podlewałby buksów




Jeśli nie można, to oczywiście możesz pod oknami posadzić tylko hortensje, a wiśni już nie sadzić.

już się nie da zmienić wykopane ,podsypki zrobione ,jutro tylko będą na zaprawie kłaść .....
a tam ,gdzie rysunek Twój (ten w miejscu wiśni ) jest za duży spad( na zdjęciu go nie widać bardzo ) i głupio wygladały pod kątem takim
no nic .....zrobię zdjęcie jak skończą ,pomierzę i zobaczymy
dzięki bardzo za poświęcony czas dla mnie ,bużka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:21, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kochana patrząc na to co w zeszłym sezonie zrobiłaś jestem spokojna, że wykopki szybciutko ogarniesz i ogród będzie zaraz zachwycałBo już się jest czym chwalić bo widać co się wyłania

dzięki Sywia tyle miłych słów przy Niedzieli
posadziłam bratki ,ogarnęłam wykopane rośliny.... -cóż Niedziela u mnie pracowita troszkę ,ale tak po cichutku- schowana byłam
doniczki napełnione ziemią czekają na stokrotki
a teraz już się obijam
Buziaki

wiśnie wylądowały w świeżej ziemi w donicach -narazie tam będa ,póki im miejscówki nie znajdę

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:24, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Anda napisał(a)


Platan piękny Daj mu może jeszcze paliki, żeby wiatry mu nie zaszkodziły.




Jasne, że się nie pogniewam A przy hortkach jeszcze będą te krawężniki? Efekt by był wtedy lepszy po podsadzeniu bodziszkiem w tych wyznaczonych krawężnikami kwaterach


jutro go opalikuję
przy hortkach już raczej nie będzie płyt -chyba ,że zostaną .....
w sumie fajny pomysł
zobaczę jak placyk skończą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:27, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Monia81 napisał(a)
Madziu piękny platandekoracje proste i takie fajniusie buziaki słonecznej niedzieli

dziękuję
dekoracje nie wymagajace zbyt dużego nakładu pracy
słoneczko dziś świeci i jest pieknie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 16:27, 25 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Magleska napisał(a)


jutro go opalikuję
przy hortkach już raczej nie będzie płyt -chyba ,że zostaną .....
w sumie fajny pomysł
zobaczę jak placyk skończą


Hehe, ja o wszystkich rabatach myślałam w ten sposób, żeby je ująć w te krawężniki. Dlatego podałam Ci wtedy tego pina z przykładam takiej rabaty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 16:38, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Anda napisał(a)


Hehe, ja o wszystkich rabatach myślałam w ten sposób, żeby je ująć w te krawężniki. Dlatego podałam Ci wtedy tego pina z przykładam takiej rabaty

a widzisz ..... ja to zrozumiałam inaczej , jako prostokąty w ekobordach ,a wokół żwirek ....hehe

raczej finansowo nie ogarnę narazie więcej płyt .....ale kto wie ....-zobaczę narazie jak się z kamyczkami będzie sprawować ta rabata przy psie .....

jesli nadal będzie niszczyć to zacznę zbierać na dalsze płyty
same płyty cenowo spoko,ale robota dochodzi ....w totka potrzebuję wygrać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 17:56, 25 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Aaacha, jeśli ekonordy, to też dobrze, bo będą ostre granice miedzy rabatka a kamyczkami

Fajnie się obijasz

Dziś też popracowałam i posypałam większość rabat kompostem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BKosimkArt 18:37, 25 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
kurcze jakie ładne te brateczki! Zawsze brałam drobne ale te duże białe są cudne!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
AgnieszkaW 18:47, 25 mar 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Śliczne te bratki kupiłaś Platan już duży, będzie pięknie wyglądał
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
polinka 19:02, 25 mar 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pięknie z tym bluszczem wyglądają bratki!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies