Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Johanka77 21:18, 25 mar 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jaka tu robota!!!
Jestem pod wrażeniem!

Moje bratki od tygodnia w garażu i wciąż nie posadzone. Ehh...
Może w czwartek
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
jolanka 21:20, 25 mar 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Magleska napisał(a)

Priv

Całuski Madziu, ja też zapraszam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
dominka 21:55, 25 mar 2018


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Imponujący skalniak. Widzę że prace wiosenne już pełną parą.
Skrzynie na warzywa masz odnawiane? Ja muszę w tym roku pomalować, bo już farba się wytarła w niektórych miejscach. No i kamyki trzeba wysypać. Kładłaś jakąś folię po nie?
____________________
Aga- Zielony AZYL
Kasia_CS 22:11, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja mam 3 doniczki puchatych białoróżowych stokrotek, ale chce drobne bratki, z wielką chęcią właśnie białe! Czekam na wysyłkę 3 białych osłonek na te.moje stokroty i zawędrują na kuchenny parapet. Tylko się zastanawiam czy ich nie zalałam za mocno,bo zaczynaja się trochę zwieszać..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makusia 22:29, 25 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Świetny masz taras-równy i osłonięty od wiatru i deszczu!
Bratki boskie!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasiek 22:32, 25 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Moje bratki i stokrotki sadze jutro, dzisiaj korzystalismy z pieknej pogody Sie dzieje u Ciebie, fiu fiu
____________________
Bawarka
basia3012 23:03, 25 mar 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
Dzięki Madziu za odwiedziny. Tylko jedną wiśnię udało nam się przesadzić więc nie robiłam zdjęć. Dzisiaj chcieliśmy kontynuować ale niestety dalej zmarznięta ziemia. Może w tygodniu się uda. I wtedy zrobię zdjęcia. I na pewno się pochwalę.
Jak przeczytałam, że trochę dzisiaj popracowałaś ale w ukryciu to się uśmiałam . Ja mam podobnie. Ale dzisiaj się odważyłam i myłam okna i potem flizelinę ściągałam z wrzosowiska czyli od ulicy. A palmę poświęciłam o 18,00. Kiedyś czytałam, że w niedzielę i święta należy się powstrzymać od prac niekoniecznych. Ale u siebie na działce to chyba relaks a nie praca. Pozdrawiam serdecznie (i wcale nie z ukrycia )
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
DorKa 08:21, 26 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ślicznie u Ciebie Madziu Ja się boję cokolwiek do donic kupować Wczoraj włożyłam na chwilę do pustych donic wykopane ogrodówki i psica nic innego nie robiła tylko je obgryzała
____________________
Dorka Zakręcony ogród
MirellaB 08:34, 26 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przez dwa poprzednie lata miałam białe bratki i białe stokrotki - bardzo ładnie elegancko się prezentowały.
W tym roku posadzę żółte i pomarańczowe - kolory, których zawsze unikałam,bo niezbyt je lubię. Teraz coś mi się odmieniło
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Magleska 15:23, 26 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Johanka77 napisał(a)
Jaka tu robota!!!
Jestem pod wrażeniem!

Moje bratki od tygodnia w garażu i wciąż nie posadzone. Ehh...
Może w czwartek

dzięki
robota pomalutku ....zaczęłam działać ,ale idzie mi wolno
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies