Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

koliber 09:17, 30 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Cześć Wpadłam do Ciebie tak na szybciutko w przerwie sprzątania, a tu już porządki ogarnięte
Czym odkurzasz kamyki i czy Ci to coś wszystko ładnie wciąga? Bo my z eMem ostatnio odkurzaliśmy drogę z kamieni i muszę z przykrością powiedzieć, że spodziewałam się lepszego efektu przy użyciu odkurzacza
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 09:39, 30 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Zagladam, pewnie działacie w ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 18:19, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
anpi napisał(a)
No ja jednak współczuje czyszczenia tych kamyczków Ja mam tylko trochę i kupiłam lżejszy odkurzacz...a i tak to dla mnie najgorsza robota.
Piękne u Ciebie zwiastuny wiosny i czekam na kolorki w Twoim ogrodzie,on się wtedy niesamowicie zmienia z tej trochę surowości kamiennej w krainę łagodności


Aniu faktycznie sprzątanie kamyczków w szczególności po zimie bywa uciążliwe
miałam też taki lekki odkurzacz i się zepsuł ,na szczęście mój stary ,cięższy jest na chodzie i dzięki niemu bez problemu odkurzyłam cale dziadostwo pozimowe

masz rację ten surowy kamienny klimat później ginie w buszu roślinnym
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:20, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Makusia napisał(a)
Magda co to za roślina na zdjęciu nad stokrotkami? To jakiś iglak jest? Są w zasadzie, bo kka sztuk widzę.


Marta to są tuje Whipcord
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:22, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
la_estrellita napisał(a)
Chwilę człowieka nie było a tu rewolucja prawie na ukończeniu . Będzie pięknie, jak będą brzozy to nie może być inaczej.


gdzie tam na ukończeniu dopiero teraz się bałagan narobił ale pomalutku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:23, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
gosika67 napisał(a)
Sasanki moje ulubione i masz białą.

Gosiu uwielbiam je -muszę sobie jeszcze dokupić ,albo dosiać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:26, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
AnkaK napisał(a)
Jak Ty masz czysto w tych kamykach, nie do wiary. U mnie więcej śmieci niż kamorów, a nie chce mi się odkurzacza wyciągać. Lecicie jak szalone że stronami. Trzymam kciuki za prace panów i za proste kąty trawnika!


Aniu niestety nie idzie to tak szybko ,jakbym chciała dziś tylko skończyli ścieżkę przytarasową i obrzeże z jednej strony placyku ….a ...i wypoziomowali mi 3 skrzynie warzywne ….padam na pysk po dzisiejszym dniu

a w kamyczkach na fotkach wygląda czysto ,ale w rzeczywistości ,jak się przyjrzeć ,to jakieś śmieci się plączą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:29, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
koliber napisał(a)
Cześć Wpadłam do Ciebie tak na szybciutko w przerwie sprzątania, a tu już porządki ogarnięte
Czym odkurzasz kamyki i czy Ci to coś wszystko ładnie wciąga? Bo my z eMem ostatnio odkurzaliśmy drogę z kamieni i muszę z przykrością powiedzieć, że spodziewałam się lepszego efektu przy użyciu odkurzacza


Koliberku porządki były ogarnięte wcześniej ,a teraz to mam od nowa bałagan

mam odkurzacz Stihla -jestem z niego zadowolona ,chociaż nie jest tak lekki jak Nac ….ale wciąga wszystko -oprócz długaśnych ścinków traw -kamyczków nie wciąga ,pomimo ,że mam starszy model bez regulacji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:44, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Margerytka40 napisał(a)
Madziu fajnie już to wszystko wygląda, obrzeża dodają ładu i elegancji. Ja miałam nie robić u siebie żadnych obrzeży ale jeszcze się zastanawiam.


Asiu niestety panowie nie skończyli -to jednak sporo czasu zajmuje i pracowali tylko do 15 ,a dwóch do 13 -więc zawiele nie zrobili -trudno ,nie pali się -skończą w przyszłym tygodniu

dokończyli ścieżkę


tylko ten kawałek obrzeża zrobili

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:49, 30 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zagladam, pewnie działacie w ogrodzie


działaliśmy ,ale do skończenia daleko
1 skrzynia skończona ,druga i 3 wypoziomowane i przygotowane do zasypania ,a 4 tylko stoi -do zrobienia




a tu bałagan jak ta lala
w miejscu ,gdzie wcześniej była pierwsza skrzynia chcę małe oczko






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies