Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 06:24, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Anitka napisał(a)
Szał tulipanowy w przedogródku. Zmiany super wyszły.

Świetne te puszki z rojnikami wyglądają.

Do mnie nie musisz się wpraszać Zapraszam


Anitka żebyś później nie musiała mnie wyganiać hihi jak zacznę za często w Wasze rejony przyjeżdżać
dziękuję za komplementy Kochana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:24, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
la_estrellita napisał(a)


Oj będą moje posadzone w twardej glinie potroiły a nawet „poczworzyły” swoją liczbę i większość dzidziusiów zamierza kwitnąć. Jedynie ten najwyższy-wysoki wychował jednego potomka . Jak sadziłam to do dołka kompostu nasypałam i tyle.



Agnieszka mam nadzieję ,że moje też będą się tak poczworzać ….okaże się


kaz742011 napisał(a)


Cudne to przedpłocie. Elegancko i te łany kwiecia . Siedziałabym na tej ławeczce i zachwycała się przez cały dzień.


Dziękuję bardzo bardzo od 2 dni mogę tylko przez okno je oglądać ,bo rozpadało się i nie chce przestać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:26, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
abiko napisał(a)
Ale tulipanowy zakątek. Madzia niech pada.. sucho bardzo przecież, a robota Ci nie ucieknie jeszcze będziesz miała dość



Aga pada 3 dzień -dziś mam wolne i chciałam pokończyć ,ale nie da się ….trudno

tulipany jeszcze dają popis ,z kuchennego okna często na nie patrzę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:30, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
inka74 napisał(a)
oj z tym powtarzaniem to jest problem. Na razie tylko Exotic Emperor i takie jedne no name kupowane na kilogramy dają radę. Purple Pion wykopywałam i ubiegłoroczne cebulki ładnie powtórzyły. Princess Irene zostawiłam w gruncie i w tym roku są ale mało i mniejsze. Van Ejk u mnie w liście poszły a u innych powtarzają. Pewnie pod koniec wiosny jakieś podsumowanie będzie trzeba zrobić.


Iwonka dobrze ,że tych EE mam sporo-więc dla nich nadzieja jest ….i mam tam sporo narcyzów -ich nie trzeba wykopywać ,prawda ? …..


i na razie na listę zapisuję Exotiki do dokupienia …......trzeba stworzyć listę takich długowiecznych
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:32, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
SlonecznyOgrod napisał(a)
Magda u mnie też pada, ale dopiero od pory obiadowej i też miałam leniwą niedzielę.

Foteczki robisz cudne. Tulipany robią szał, klony zaraz za nimi i fajne juz takie coraz gęstsze masz.
Wiadomo, że jak się coś nowego tworzy to zanim się ukończy to jednak to potrwa, trzeba przeczekać a zaraz będzie wszystko na cacy pokończone.


Daria dziękuję Kochana
dziś niestety nici z planów ogrodowych ....3 dzień pada ...….trzeba dom ogarnąć ,bo jutro do pracy ....

szkoda ....ale nie mam wpływu na pogodę ..

..za to zieleni się i rośnie w oczach wszystko

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:34, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
kerii napisał(a)
Ależ Ci tulipany obrodziły tego roku super kolorowo i energetycznie. Niektórzy mówią, że żółty jest be ale ja lubię zwłaszcza taki mix żółto, czerwono, fioletowe
Pozdrawiam deszczowo w końcu jak się rozpadało to pada i pada ale za to wszystko w oczach rośnie i zielenieje


Jola tulipany dały popis w tym roku nie mogę się na nie napatrzeć


u mnie 3 dzień leje ….i faktycznie w oczach rośnie wszystko i się zieleni ….mam nadzieję ,że dosiana trawka szybciutko ruszy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 09:28, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Madzia, ale ranny ptaszek z Ciebie, dobrze, że leje, bo sucho już było na maxa... ja też dziś w domu i trudno nie trafiła się nam pogoda, ale niech jeszcze popada, dobrze, to roślinkom zrobi Madzia no mam nadzieję, że się niedługo zobaczymy buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kawa 12:30, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Magda przepięknie u Ciebie normalnie szczena opada!!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anabuko1 20:29, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Madziulka, ile ty masz tych tulipanów ??
Ja widzę ogrom różnych .Burza kolorów.Przepięknie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
malgol 08:05, 30 kwi 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Alez piękne tulipanowe przedpłocie A kule bukszpanowe jak pięknie wyglądają w towarzystwie buksów.
Ogrom pracy odwaliliscie Gratulacje
Magda, a ten grujecznik to jakas płacząca odmiana? cudny jest...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies