Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

malinia 07:54, 28 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
U wszystkich te piękne kule bukszpanowe ale ja się boję będę szukać cisow jak coś
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Magleska 08:00, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18725
Iwonka napisał(a)

Jak ja mogłam to Twoje cudo przegapić Jak już mam czas to uwielbiam rozsiąść się i wręcz studiować wątki moich ukochanych znajomych Ale jak to na studiah bywa to i owo nieraz umknie A takie pikne jest !!!!!
Dziś wymyśliłam, że będę drewutnię malować na biało. Wszystko na tle tego koloru wygląda tak fajnie


Jak ci zazdroszczę kochana tego widoku... Jak jeszcze brzózki się rozrosną będzie obłędnie!!!



Moje dwa ulubione kolory, fantastycznie je zestawiłaś Ja muszę jesienią ogarnąć cebulkowy temat, mam straszny misz masz a tak fajnie wyglądają w większej masie!



Mnie też to Madziu czeka, na razie żal mi kasy na korę. Ale jak widzę u ciebie taki efekt to zaczynam się łamać. Jak jednak wysypie się tę korę czy kamyki to rabaty pięknieją



Super posadziłaś grujecznika. Świetna miejscówka, widać całą jego urodę Mój już taki dorodny, ale ginie w gąszczu roślin



Klony rewelacyjnie wyglądają Muszę cię Madziula na projektanta wynająć bo świetnie ci to wychodzi



Iwonka dziękujęęęęęę ….tyle miłych komplementów mi tu napisałaś ,że obrosnę w piórka

Musimy koniecznie w tym sezonie się spotkać

na pewno wspólnie coś uradzimy ….chociaż ze mnie marny projektant

Buziaki Niedzielne

ps fotki z dosypaną ziemią i kamyczkami ….kupiliśmy tonę kamyczków i mi zabrakło ….ech ...jeszcze efekt psują nie skończone ścieżki ….i braki w trawniku



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:10, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18725
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tulipanów miałaś na bogato, ich czas sie kończy zakwitnie co innego i też będzie cieszyc


Sylwuś na pewno ...tulipany przekwitną ,to czosnki zaczną-bo też ich tam mam sporo




Buziaki Niedzielne ......u mnie pada od wczoraj ….pochmurne fotki zupełnie inne




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:15, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18725
anabuko1 napisał(a)

To prawad kory wchodzi strasznie dużo.Sama się zdziwiałam i dokupywałam, bo pierwszy zakup oczywiście bła niestarczający .
Pięknie i na rabatach w ogrodzie i w donicach
Tylipanki śliczne.
Klony rewelacyjne .Podziwiam, bo ja jeszcze ich nie mam


Aniu dziękuję za komplementy
jakoś tak mi za szybko ten wolny czas umyka ,że nie starcza mi czasu na czytanie forum ….chociaż jestem we wszystkich ulubionych wątkach w miarę na bieżąco -obrazkowo na pewno …..ale nie mam kiedy pisać

klony uwielbiam i polecam







____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:18, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18725
Nowa12 napisał(a)
Przepięknie ci wszystko wyszło. Czerwone klony robią mega robotę. Wiem coś o tym . A te tulipany w tle...
Pięknie połączyłaś płyty, kostkę, żwirek, korę, trawę.


Agatko dziękuję bardzo bardzo .... zaczynam w końcu z przyjemnością patrzeć na swój ogród ….

Miłej Niedzieli

ostatnie fotki....teraz dopiero pocykam jak będą skończone ścieżki ….albo jak zaczną kwitnąć kolejne kwiaty hihi


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:21, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18725
malinia napisał(a)
U wszystkich te piękne kule bukszpanowe ale ja się boję będę szukać cisow jak coś


Malinia ….moje wcale nie takie piękne ….już ich Mospilanem potraktowałam -bo jakieś pajęczynki zauważyłam i teraz jeszcze Lepinoxem zleję ,jak przestanie padać

jeśli padną ,to też zamierzam wymienić je na cisy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:24, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18725
wiklasia napisał(a)
Co Ty sobie aplikujesz, że masz tyle energii i chęci do działania?
Też tak chcę


Wiklasiu nie wiem skąd mam tyle energii …..po prostu taki ze mnie typ ,że nie umiem siedzieć i nic nie robić …..
zawsze sobie znajde jakieś zajęcie ....a z ogrodem zaplanowałam ,że do końca maja skończę przeróbki -więc zaplanowane musi być zrealizowane

Buziaki Niedzielne



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 08:59, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
No jak czosnków nasadziłaś tak jak tulipanów to będzie rewelka Tulipany cudnie wypełniły Ci przedogródek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 09:37, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Magleska napisał(a)
Iwonka dziękujęęęęęę ….tyle miłych komplementów mi tu napisałaś ,że obrosnę w piórka
Musimy koniecznie w tym sezonie się spotkać na pewno wspólnie coś uradzimy ….chociaż ze mnie marny projektant
Buziaki Niedzielne
ps fotki z dosypaną ziemią i kamyczkami ….kupiliśmy tonę kamyczków i mi zabrakło ….ech ...jeszcze efekt psują nie skończone ścieżki ….i braki w trawniku


Niedzielne buziaki Kochana Czy u ciebie tez pada?
Obrastaj w piórka bo zdolna dziewczyna z ciebie, a przy tym pracowita
Ja wczoraj kupiłam na próbę trochę kamyków, rodzince się podoba, mnie kształt też ale kolor...?! W słońcu niemal jednolity, w deszczu kolorowy Zrobię fotki, może coś doradzicie
Ogród to faktycznie studnia bez dna a jak jeszcze tobie tony zabrakło to tym bardziej bez dna Do zobaczenia mam nadzieję wkrótce
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
inka74 09:37, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Magleska napisał(a)
ale boski widok z ławeczki. Trudno z domu wyjść do pracy i zostawić takie widoki.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies