Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:03, 19 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227

Dosadzilam po 5 szt ( nie jak kiedyś po 1 ) orlików białych i fioletowych , a na dole kawałek z brzozami 3 szt pod nimi turzyca muskegońska i kostrzewa siwa - odgapione z O i zabrakło w szkółce ML - brakuje mi ok 6 szt - wzdłuż całej rabaty je chcę , nie widać , bo maleństwa
Prosze nie zwracać uwagi na ten płot , mnie też wkurza
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:09, 19 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
paulina_ns napisał(a)
Madzia mi się ten kształt rabaty podoba, tylko nie potrzebnie ten brzuszek zrobiłaś, jak została Ci ściagnieta trawa to zalep ten " brzuszek " w tym miejscu i będzie bardzo ładnie

Zostało mi pełno tej darni , już nie wiem gdzie ją dawać , i na razie siły mi opadły
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 20:42, 19 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)

Zostało mi pełno tej darni , już nie wiem gdzie ją dawać , i na razie siły mi opadły


Madzia ja bym tylko pozbyla się tego " brzuszka " fale są fajne, ale takie łagodne, na spokojnie weź jutro jeszcze raz rozłoż sobie węża i wyrysuj nim delikatny kształt fali, a tam gdzie za dużo wyjechałas zalep spowrotem darnia i trawa ładnie się zakorzeni.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 21:33, 19 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Paulina , dziekuje , pewnie tak zrobię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
iwka 21:50, 19 maj 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magda, a może jakoś tak ?


nie wiem co na kolejnej rabacie planujesz ?

fajnie jest zrobić zdjęcie z góry całości albo chociaż części działki i w paincie poćwiczyć kółka czy fale.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magleska 21:59, 19 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Iwona , super podoba mi się , tak miało być , ale nożem mi nie wyszło ..... , a węża przełożyłam i wyszło jak zwykle - do poprawki
A na kolejnej rabacie jeszcze nie wiem , tak wstępnie to na drugiej połówce , a raczej ćwiartce działki chciałabym mały warzywniak w skrzyniach i sad - dzieci powyrastaly , to płac zabaw mi odpadł
A to zadzieranie darni to już mi sie śni ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:51, 19 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81567
Witaj fajnie działasz i jest plan w głowie " Podoba mi sie skalniak i rabata z kamieniami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardener27 23:00, 19 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Madziu, przyszedłem z rewizytą bo dziś mam wolny wieczór więc jak nigdy mogę sobie pozwolić na odwiedziny zaprzyjaźnionych ogrodów jak i nowych.
Przeglądając zdjęcia zwróciłem uwagę na skarpę którą zaadoptowałaś na skalniak. Od razu dostrzegłem podobieństwo z rabatami Kamili z Oflisowego ogrodu, ona używając kamieni zabezpiecza rośliny przed zniszczeniem przez swoje czworonogi.
Widzę że nowa rabata powstała i dyskusja dotycząca jej linii, sama musisz zdecydować jak chcesz ją ostatecznie poprowadzić bo to Twój ogród a my jedynie możemy doradzać.
Masz doświadczenia z miskantami MM ? Ja po dwóch latach prób muszę z nich zrezygnować, niestety u mnie nie zimują
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
iwka 23:24, 19 maj 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
o właśnie, Przemek podsunął Ogród Kamili, zapomniałam, warto zajrzeć
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6285-w-oflisowym-ogrodzie



Tu masz jeszcze Eli, nad skalniakiem aktualnie myśli, może coś podpatrzysz
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5798-handmade-by-elka?page=48
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magleska 17:46, 20 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
sylwia_slomczewska napisał(a)
Witaj fajnie działasz i jest plan w głowie " Podoba mi sie skalniak i rabata z kamieniami[quote[/
Witaj dziekuje za odwiedziny plan powoli mam tylko realizacja pomalutku

Coś złe wstawiłam cytuj i nie wiem jak poprawić , ale jeszcze raz dziekuje za odwiedziny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies