Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

DorKa 08:30, 30 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Te Twoje inversy od zeszłego roku chodzą mi po głowie. W końcu je zdobędę Miłego dnia Madziu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasiolaaa 09:05, 30 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Magleska napisał(a)

Madziu czy to niagara ? haha chyba ci tam na łąkach wyrosla az oczy przetarlam cudowne ujecia az wstrzymuje oddech piekne ozdobki na oknach
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
basia3012 11:38, 30 paź 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
anpi napisał(a)
Ciekawe ,czy ta wełna na bobry też działa zniechęcająco ?


Niestety nie wiem Aniu. Ale taką metodę mają leśnicy chyba w całej Polsce. Więc można zadzwonić do nadleśnictwa i zapytać. może coś doradzą.
Moje znajoma pracuje właśnie teraz jesienią przy nakładaniu tej wełny na małe sadzonki drzewek.
Pa
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 13:05, 30 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Dla tych co walczą ze zwierzyna zjadajacą drzwka i krzaczki ja wypróbowałam sypanie Antydzika i pomagało, a Przemo z Życia w wiejskim ogrodzie pisał, że pomaga nasmarowanie smalcem pni i gałązek( w Zielonym pogotowiu też pokazywali)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 14:03, 30 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla tych co walczą ze zwierzyna zjadajacą drzwka i krzaczki ja wypróbowałam sypanie Antydzika i pomagało, a Przemo z Życia w wiejskim ogrodzie pisał, że pomaga nasmarowanie smalcem pni i gałązek( w Zielonym pogotowiu też pokazywali)


Tak tak potwierdzam,smalczykiem posmarować
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
eVka 15:04, 30 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nosz jasna ciasna, ja sobie myślę co ta Madzia nic nie pisze a to po prostu powiadomienia od Ciebie mi znikły. Musiałam wątek dodać jeszcze raz.
No pięknie masz, ta mgła, przestrzeń, góry, no i ogród, bajka!
Domek się pojawił, śliczniusi
____________________
Magleska 16:27, 30 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
anka_ napisał(a)

Dlaczego ja ich wcześniej nie widziałam?! Najpierw fotki z ogrodu w Brzoskwini teraz te u Ciebie. Już wiem jak zagospodarować trójkątną.
Co ile sadziłaś?
No i kurczę dlaczego moja Inversa tak grzecznie pionowo rośnie...


Aniu ja mam je porozstrzelane -ale coś około 3 do 4 metrów jest pomiędzy nimi ….dokładnie nie mierzyłam

jak Twoja grzecznie rośnie ,to nagnij jej czubek i naciągnij do dołu -ja jedną prostowałam na chwilkę bo chciałam ,żeby trochę do góry poszła ,a teraz znowu ją wyginam

tylko po wielu latach one mogą być wielkie

ewsyg napisał(a)
Bardzo podoba mi się skarpa przy tarasie.

dziękuję cieszę się ,że Ci się podoba ...a ja od wczoraj po cichutku zaglądam do Ciebie przepiękne róże i iryski na razie zapamiętałam i takie fajne rabaty i pomiędzy ścieżka do warzywnika rozejrzę się bardziej i się odezwę u Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:30, 30 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Madziu

Zawsze mi się podobał Twój skalniak, teraz jesienią przepiękny trawy rozplenice robią dobrą robotę.
Jeszcze odnośnie swierku "inwersa" też mam ale ten cholernik bardzo powoli rośnie nie ma szans aby za życia się doczekać takiego kolosa jak Anitka (chyba) pokazała.
Jesień ładna te góry na horyzoncie w zeszłym roku byłam w Wiśle 1,2 listopada przecudna pogoda czy sobie przypominasz.
W tym roku będzie chłodniej ale cóż i tak długo było pięknie. U nas jeszcze przymrozku nie było więc wszystko naturalnie się zmienia.

Pozdrawiam


Elu dziękuję Ci za tyle miłych słów skalniak aż się zarumienił z wrażenia

u mnie też jeszcze przymrozku nie było ,ale pewnie lada dzień już niestety zacznie się taka pogoda ,której nie cierpię -bez liści ,szaro ,buro i ponuro ….

ale mam zapas książek i nie obejrzanych seriali ,....dom trzeba odgruzować jakoś zleci ten listopad ,później Święta ,śnieg ,narty ...i już wiosna i ruszamy w ogrody

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:33, 30 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
basia3012 napisał(a)
Madziu, a gdzie te glediczje posadzisz? Ja też zaraziłam się nimi i kombinuję gdzie je upchnąć.
Pa


Basiu na drugiej części ogrodu -pomiędzy gaik wiśniowy ,a buki david gold

o tu

za wiśniami


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:36, 30 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Basiu ,Aniu,Sylwuś ,Joasiu fajna dyskusja się wywiązała z przyjemnością poczytałam o sposobach na dziką zwierzynę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies