Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:43, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
kasiek napisał(a)


Marziu porządek - wow- aż zaniemówiłam
A co do prac, to powiedz eMusiowi że my kobitki uwielbiamy oglądać efekty pracy mężów ogrodniczek, bo to świadczy zarówno o ich sile, jak i oddaniu


Kasiu
powiedziałam ….od razu zapału do pracy dostał
może jutro wezmie się za tą część pod basen ….dziś już trochę zaczął ….

ale oderwałam go od tego i naprawił lampki-działają -mogłam w końcu kabel zakopać

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:48, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madziu ale przestrzeń Ci się powiększyła, no teraz to już masz duży plac zabaw, możesz się bawić od rana do wieczora

Daria
dziękuję Kochana ….przestrzeń faktycznie teraz jest i mam nadzieję ,że w miarę udało mi się jakoś połączyć sensownie obie działki



dziś skończyłam z kamyczkami na tej części -teraz mam w końcu skalniak odkamyczkowany i jak na razie skończony

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:50, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Urszulla napisał(a)


Oczywiście, na krótko
Przepraszam za zwłokę. Zapracowana byłam.

A u Ciebie tyle do przodu


Ula dziś wycięłam wszystkie brązowe
dziękuję



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:55, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
sylwik69 napisał(a)
Madzia Twój domek ogrodnika po prostu mnie rozwalił a w szczególności ten porządek w nim panujący! Zdjęcie pokazałam komu trzeba,ale...przy takim bałaganiarzu to ja się mogę po pachy urobić i nigdy takiej perfekcji nie osiągnę...a szkoda bo bardzo lubię porządek! niestety czy mężczyzni potrafią zrozumieć,co nas uszczęśliwia??? niektórzy na pewno
Fajnie działacie

Sylwia
bardzo Ci dziękuje
ja uwielbiam porządek ,a mój eM -niekoniecznie ….żebyś zobaczyła jak teraz wygląda mój garaż -o zgrozo …..ale od czasu ,jak się wyniosłam do domku ze swoimi ogrodniczymi klamotami ,to już mu nie marudzę ….ale nie pozwalam u siebie rozwalać hihi
za domkiem miejsce na przydaśki ….ale też muszą być poukładane hihi

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:59, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
gosika67 napisał(a)
Magnolcia mnóstwo ma pąków. U mojej naliczyłam 7,a w tamtym roku pierwszy raz miała aż 1 pąka. Sasanka ciekawy ma kolor.Pozdrawiam wiosennie,

Gosia
sasanki w obiektywie i nie tylko są piękne
Magnolcia coraz bardziej zaawansowana i z dnia na dzień coraz ładniejsza -zresztą wszystkie roślinki budzą się do życia coraz bardziej

buziaki

Ania111 napisał(a)
Podglądam


Aniu cieszę się
dla odmiany trochę ozdób


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 21:01, 06 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
pisałam i nie napisałam, brawa dla eMa, domek i warzywnik super. Pędzisz kobieto, nie wyrabiam. Bardzo mi się podoba ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 21:06, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Dorota123 napisał(a)
Skrzynie na warzywa robią wrażenie, piękne są.
Zwróciłam uwagę na gęsto posadzone tulipany w donicach na tarasie. Jak zakwitną będą cudownym uzupełnieniem pięknego tarasu.
Masz świetnie zorganizowaną ściankę z narzędziami ogrodniczymi, ja ciągle nie mam swojego kącika na klamoty ogrodnicze.

Dorotko
to dzięki forum i tu poznanym ludziom upiększam ten mój kawałek świata
ciesze się ,że nie tylko mi się podoba ,to co zmieniam

wcześniej miałam w garażu te wszystkie klamoty powciskane ,gdzie było miejsce ….teraz w końcu mogę mieć w nich porządek -jeszcze nie jest perfekcyjnie ,ale już jestem zadowolona
buziaki
ps. tulipany z każdym dniem piękniejsze

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:10, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Karol99 napisał(a)

Piękna jest ta kłosówka. Przymierzam się do jej zakupu.
Jak się u Ciebie sprawuje? Nie wymarza, nie zamiera? Nie jest ekspansywna?

Karol Witaj u mnie
już dawno nie mam ani tej rabaty ,ani kłosówki …..z tego co pamiętam ,to bardzo była ekspansywna - …..i szybko się robiła brzydka ….może nie wytrzymywała pełnego słońca ….szczerze ….nie pamiętam ….
przesadziłam ją ….ale przy tych moich ciągłych zmianach w ogrodzie ,to już sama nie wiem ,gdzie co było ,a jest teraz
może kup sobie jedną sadzonkę i sprawdzisz sobie ,jak w Twoich warunkach będzie rosła
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kim 21:10, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Madziu cudnie wiesz że uwielbiam Twój ogród
W każdym kąciku ładnie

I dekoracje gotowe ,ale Ty szybka jesteś ja dopiero jutro zamierzam myć okna

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Magleska 21:17, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
anpi napisał(a)

Madziu, zachwyty zostawiam nad domkiem ogr. z zewnątrz i w środku...,i nad warzywniakiem. Fajnie, że eM się tak zaangażował
Świetnie wszystko się zgrało. Początkowo domek wydawał mi się zbyt jednolity. Ale faktycznie można go ubogacać dodatkami.
A świeżo "wykorowane" rabaty uwielbiam!: D
Bardzo się cieszę, że wcześniej mogłam widzieć Twój ogród na żywo i teraz orientować się w tych wszystkich zmianach i urozmaiceniach : D
Jeżeli chodzi o wysiewy, to ja bym je wszystkie trochę podwyższyła,żeby miały jeszcze więcej światła, to nie będą się tak wyciągać. Ja pod swoje stawiam jakieś pudełka lub małe doniczki( do góry dnem) np. podstawiając cztery po rogach dużej paletki wysiewnej i jedną po środku,Można też na cały parapet dać np.pas grubszego styropianu ,czy dwa cieńsze,tak żeby wysiewy były wyżej niż rama okienna (obejmująca szybę),czyli całe w świetle szyby. Staram się też nie siać w tak głębokich pudełkach ,szczególnie jak nie są przeźroczyste, a jeżeli już, to sypię więcej ziemi, by siewki wschodząc były wyżej niż brzegi pudełka.Nawet te torebki po nasionach robią trochę cienia, lepiej niech będą od strony pomieszczenia, czy nawet z boku pudełka, a najlepiej przykleić je bezbar. taśmą do pudełka(a ja podpisuję na samoprzylepnych etykietach z taśmy
No to się powymądrzałam... Buziaczki przesyłam i zdrówka życzę
I żeby dane nam było się jeszcze spotkać, np. u mnie tym razem
Od eMa też macie pozdrowienia


Aniu
dziękuję Kochana za komplementy i za ten wykład -jutro rano wszystko popodnoszę wyżej ,tak jak proponujesz
pozdrów swojego eMa również
mam nadzieję ,że się spotkamy …..bardzo bym chciała
Buziaki

ps.w domku dużo pierdółek już dałam ,ale jeszcze chciałabym pełno białych kwiatów pozawieszać ....ale jeszcze raz trzeba malować ...daszek skończyć ...rynny ....jest co robić jeszcze

na razie robiłam ozdoby z tego co miałam....


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies