Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 14:59, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Helen napisał(a)
Chyba mam podobnego, też niezidentyfikowany.

Helen
mam kilka takich ,co nie pamiętam nazwy niestety -pochowałam gdzieś zawieszki w dobre miejsce i nie mogę sobie przypomnieć ,gdzie je dałam
u mnie dziś leje cały dzień -nudyyyy chociaż forum poczytam


Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu piękne deszczowe fotki
U mnie dziś leje od 17, a ostatnio pada u mnie co kilka dni.... podlewanie z głowy



Wiola wczoraj ,to jeszcze z przerwami padało ,a dziś -jakaś masakra -cały czas non-stop leje -wszędzie woda stoi ...ech nie lubię takiej pogody -nic mi się nie chce robić

cieszę się ,że fotki Ci się podobają


sylwia_slomczewska napisał(a)

Klon Seiryu


Sylwuś -dziękuję bardzo -może w końcu zapamiętam


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:10, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
deszczowymaj napisał(a)


Madziu masz przepięknie no i nie wiem co jeszcze napisać Zachwycająco
Krwawniki mnie zadziwiły ..że już ?
Córa wybrała śliczne kwiatki , sielsko kolorowo ma talent ..to pewnie po mamie

Oczka już chwaliłam ..ale pochwalę znowu ..Super wyglądają i pięknie obsadzone

Klony to wiesz,że masz wypasione

Pozdrawiam niedzielnie


Asiu dziękuję za wszystkie pochwały i komplementy -działają na mnie mobilizująco

dziś leniwie-nic mi się nie chce -cały czas leje i już tak dolało ,że nie da się wejść na ogród ,choćby obchód zrobić

Waclaw napisał(a)
No i cóż powiedzieć na powyższy widok?
Trawniczek - bomba.
Porządek - idealny.
Kompozycja - świetna.


Wacław magia fotek dziękuję bardzo za komplementy
ale uwierz koszmarków jeszcze sporo


Monia81 napisał(a)
Wacław dobrze to ujął Madzia jest ślicznie, rabatka jednoroczna, będzie kolorowa, taka jak lubię buziol


Monia rabatka jednoroczna pod wpływem chwili ....
co prawda miałam zamiar tam dołożyć skrzynię ,żeby mieć na siane kwiatki ,bo w warzywnych brak miejsc ,ale tak wyszło i jest kolorowo

znalazłam jeszcze kilka fotek -jak się powtarzam ,to sorki




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:25, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Iwonka napisał(a)

Przeczytałam relację "oczkową" Super pomysł z tymi trzema kastami. I lepiej, że zmieniłaś małe kamyczki na macierzankę. Naturalniej teraz wyglądają. Te większe kamienie też fajnie pasują. Ta trawka to hakone? Jeśli tak to super wybór. Iryski będą ładne tylko przez chwilę. Nie wiem czy słońce nie będzie im za mocno liści palić. Irysy są wrażliwe na takie patelnie. Moje po przekwitnięciu bardzo szybko mają brzydkie liście. Może klonik da trochę cienia. Ten klon będzie tu gwiazdą
Ale mamy niedzielę deszczową! Przynajmniej zaległości odrobię na forum Macham kochana


Iwonka wiesz ,że ja po kilka razy przerabiam wszystko ….tam jest jeszcze sytuacja rozwojowa-narazie jest macierzanka ,hakonki ,białe jeżówki ….dojdą irysy-mam ich dużo -mogę spróbować ,czy będzie im tam dobrze …….

i nie wiem co jeszcze dodam -może kukliki ,jeśli mi się rozrosną …. ,albo pełniki

trzymaj kciuki za klona ,żeby przeżył -jak na razie widzę ,że trzyma się dobrze-może też deszcz mu sprzyja
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kim 16:15, 31 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Madziu ,piękne ogrodowe fotki wiesz że wszystko u Ciebie mi się podoba masz powera

U mnie pogoda taka sama leje non-stop ,wszędzie stoi woda
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Gosiek33 17:46, 31 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Magleska napisał(a)







Widok tej róży ubódł mnie do żywego - takie pąki! Co to za odmiana?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 18:38, 31 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Załatwiłam Ci rybcie do oczek końcem czerwca będą u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 19:55, 31 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Deszcz... Nie miałabym nic przeciwko, żeby u mnie popadało przez cały dzień, bez przerwy U mnie dziś w słońcu +28C...

Deszczowa róża cudna I jaki piękny krzak zbudowała
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 20:06, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Kim napisał(a)
Madziu ,piękne ogrodowe fotki wiesz że wszystko u Ciebie mi się podoba masz powera

U mnie pogoda taka sama leje non-stop ,wszędzie stoi woda

Bożenko mam cały wolny weekend od piątku ….i co....pogoda do bani niestety ….a tyle miałam planów -trudno -zrobię ,kiedy indziej
dziękuję za komplementy

Gosiek33 napisał(a)


Widok tej róży ubódł mnie do żywego - takie pąki! Co to za odmiana?


Gosiu to jakaś pnąca -albo Eden rose,albo nie wiem jaka nawet szukałam po zamówieniu -nie mogę znaleźć -pewnie ,jak zakwitnie -to będzie łatwiej rozpoznać
Buziaki

sylwia_slomczewska napisał(a)
Załatwiłam Ci rybcie do oczek końcem czerwca będą u mnie


Sylwuś cieszę się ogromnieeee bardzo Ci dziękuję

hihi -może do tego czasu wykopię większe oczko
Buziaki

galgAsia napisał(a)
Deszcz... Nie miałabym nic przeciwko, żeby u mnie popadało przez cały dzień, bez przerwy U mnie dziś w słońcu +28C...

Deszczowa róża cudna I jaki piękny krzak zbudowała

Asia ja już mam dość tego deszczu -wysyłam ,go do Ciebie -wczoraj od południa jak zaczęło lać ,to nie może skończyć ….a jak na złość cały weekend od piątku mam wolne ….
Róża …..nie mogę się doczekać jej rozkwitu
ta też przy domku jest mocno zapączkowana

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 23:45, 31 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Magleska napisał(a)


Daria ...młoda tylko wybrała kwiatki -ja je musiałam posadzić hihi

forum pędzi i naprawdę ciężko mi być na bieżąco -albo mam za dużo ulubionych ogrodów i jak te plusiki pootwieram w nowych oknach ,to zanim przeczytam ,to mijają ze 2 godziny jak nic,albo i dłużej
mój syn już ze 3 lata mieszka sam a od roku blisko mnie napiszę Ci później na priv




doniczki doczekały się obsadzenia

i deszczowa całość starej części

Buziaki


Madziu, ostatnie zdjęcie, cudo. Czy tak wygląda perfekcja w każdy detalu?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Iwonka 00:03, 01 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)



Madzia co ja widzę, masz derenia Venus? Jakie kwiaty!!!
Gdzieś ty go dorwała? Moje marzenie. Bozga (Hortensjada) pisze, że ogromny rośnie, będziesz przesadzać
Co z ta brzózką po prawej na drugiej fotce? Śpi jeszcze czy tak zdjęcie zrobione, że listków nie widać? Stresują mnie moje brzozy, stad mam taki radar w oczach
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies