Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kim 22:22, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Madziu cudnie u Ciebie ogròd wspaniały
Weną się nie przejmuj pomalutku a do przodu wrzesień to chyba już taki jest , niby idealny do pracy w ogrodzie a nic się nie chce

Mam podobnie ,robota idzie mi jak po grudzie a jesień puka do drzwi :
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Iwonka 06:45, 17 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Magleska napisał(a)

chyba tyle …. buziaki


No widzisz jak masz pięknie Nie skąp takich widoków
Dobrze czytać, że masz wizję nowego miejsca. Ja jestem w fazie łapczywego oglądania i co rusz nowych wizji. No masakra. Ju wolałabym ten twój ugór przekopywać niż cokolwiek projektować
Ścięłaś vanilki? Pytam jak Monia No po łapkach, po łapkach
We wrześniu coraz gorzej przychodzi dłubanina w ogrodzie. Takie rycie bez efektu. Już wolę ten pot lany latem, jakoś ładniej jest. A teraz to już wogóle stoper przy niektórych roślinach, a mnie się np iglaki chce podciąć i lipa Za to ty możesz drzewa sadzić Są plusy kochana, ściskam
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
beata_m 10:31, 17 wrz 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Madziu ....brak mi słów jest pięknie i jeszcze masz kolejne "pole do popisu" zazdroszczę!
Ale powiedz mi proszę jeszcze jedno skąd Ty masz tyle energii??????????????????
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Makusia 15:44, 17 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Madzia piekny masz ten ogród- tak dopieszczony, wymuskany! Niesamowity jest po prostu!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Magleska 21:10, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
effka napisał(a)
No kochana, masz co robić... Ale to fajnie, mi już powoli brakuje terenu i kombinuję co by tu pozmieniać, wykroić

Skalniaku obłędny!!!! Bo jest taki mało skalniakowy


Ewa nie zauważyłam w poprzednim poście tak ,to trzmielina oskrzydlona i już niestety gubi listki ,ale chcę jeszcze po przekątnej drugą taką samą dosadzić

ogród to nieskończona historia ….jak życie ,które nieustannie przynosi niespodzianki ….


sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie jest, a i kolejne rabatki już lecisz
Szybka Jesteś


Sylwuś niestety już taka szybka nie jestem ale powolutku coś działam na drugiej stronie ….w końcu się zdzwonimy ,to poopowiadam


Johanka77 napisał(a)


Cmokam Cię


Asiu cmokam też
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:17, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Gosiek33 napisał(a)



Ciekawa jestem co stworzysz, wiesz, że perz sam zginie przy ciągłym koszeniu


Gosiu w pseudo trawniku ,to mam taką nadzieję ,że sam zniknie ,ale w nowych rabatach ,to chyba sam nie zniknie -postanowiłam sobie najpierw porządnie przygotować ziemię ,zanim zacznę sadzić ….mam tyle własnych roślin ,że oprócz mojej pracy i dodatków typu kora ,kompost i obornik powinny wynieść mnie bezkosztowo ….
te rabaty będą z moich roślin i takie bardziej mało tematyczne -typu sprawdzone ogrodowiskowe rozwiązania -rozplenice z rozchodnikami …...ale życie pokaże ,czy mi się koncepcje nie zmienią


inka74 napisał(a)
Madzia, pięknie jest. A wena kiedyś wróci. Nie trzeba jej poganiać. Wszystko ma swój czas


nie poganiam ….mam tyle innych spraw ,że ogród teraz musi poczekać na wiosnę i na nowe chęci

na razie skupiam się na samym kopaniu ….


mrokasia napisał(a)
Hej Madziulka! Twój ogród w jesiennej odsłonie bardzo smaczny . Wszystko rośnie, nawet runianka pod platanem .
Buziaki


Kasiu dziękuję …..runianka w końcu nabiera masy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:25, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie byłabym tego taka pewna, koszę swój od 5 lat i tylko przesunął się kawałek dalej, a jak wyrywam to kłącza wychodza z miejsc gdzie kosiłam


Sylwia te kłącza perzu są okropne..... w nowej rabacie non stop z nimi walczę -mam nadzieje ,że teraz ,jak zasypałam grubo korą w końcu się ich pozbędę ….oby …


Wiolka5_7 napisał(a)
Pięknie masz Madziu
Ten 'stary ' ogród już skończony to teraz możesz szaleć na nowej części
Zdzierania perzowiska nie zazdroszczę, mnie. czeka to samo w tym roku

Pozdrawiam w tą słoneczną niedzielę


Wiolu dziękuję a na nowym terenie pomalutku doprowadzę do ładu

u Ciebie teraz też tyle nowej pracy -podglądam na bieżąco


Kasiolaaa napisał(a)
Madziu jakie polecasz niskie trawy na obwodke rabaty w nogi roz

Kasiu z niskich to nie wiem ,ale ja mam stipę i rozplenice …
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:29, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Kasia_CS napisał(a)
oj Magda, nie bylo mnie trochę u Ciebie.. a tu niezmiennie mnie ta bujność w zachwyt wprawia! masz rozmach i rękę do roślin


Kasiu dziękuję

wiklasia napisał(a)
jaki wymuskany ogród
a nowa część już się zagospodarowuje

Wiklasiu wymuskany ….hmmmm na fotkach może ,ale tek ogólnie to raczej słabo z tym wymuskaniem ….brak czasu i weny odbija się czkawką
a nowy teren powolutku przygotowuje -bez ciśnienia sobie kopię po kawałku i pozbywam się perzu

Waclaw napisał(a)
jak miło pooglądać Twój zadbany ogród!

Wacławie : miło mi czytać takie komplementy na żywo dużo chwastów się panoszy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:34, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Monia81 napisał(a)
Madziulka i jak werwa wróciła? Kochana jest cudnie czemu Vanilki ściełaś, denerwowały cię czy coś innego? wiesz, chciałam od ciebie brać Memory, bo myślałam że nie mam, ale mam, tak to jest jak się coś kupiło w zeszłym roku i się nazwy pomyli... ach skleroza... buziaczki


Monia wena niestety nie chce wrócić …..dla odwrócenia myśli i emocji po kawałku odchwaszczam nowy teren ……

a Vanilki ściełam ,bo leżały takie bure poprzypalane i mnie wkurzały -wiosną muszę je podmienić na jakąs bardziej stojącą sztywną odmianę

buziaki

Kim napisał(a)
Madziu cudnie u Ciebie ogròd wspaniały
Weną się nie przejmuj pomalutku a do przodu wrzesień to chyba już taki jest , niby idealny do pracy w ogrodzie a nic się nie chce

Mam podobnie ,robota idzie mi jak po grudzie a jesień puka do drzwi :


Bożenko dziękuję za komplementy z weną tak już jest ….raz jest ,a raz sobie idzie ….jesień puka mocno do drzwi ,to i zapał mniejszy ….ale coś tam działam ,bo mi to pomaga …..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 21:36, 18 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Z perzem to i ja będę walczyć. Na nowej części sporo tego dziadostwa. Życie spędzę na tępieniu perzu, akacji i lilaka... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies