Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Ania111 09:41, 11 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)


Bożenko dziękuję

.....zbliża się 1 rocznica śmierci mojej Mamy …..zajmuję głowę i ręce ….



niestety u nas pogoda do bani ….nic na razie od 2 dni nie robię ….nuda



Madziu ,
Ja nic nie powiem ,
Bo nie jestem w stanie wyobrazić sobie
Twojego bólu.

Mam tylko nadzieję, że kiedyś będziesz w stanie z tym żyć.

Wiem , ze kiedyś każdy z nas straci ukochane osoby .
Ale mam też nadzieję, że stanie się to jak najpóźniej.

Przytulam mocno
____________________
Ania Spelnione marzenie
kasiek 16:30, 11 lis 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O fajny pomysł ze schodkami - teraz ziemia plastyczna, można działać - trzymam kciuki

Ja żeby coś robić przeniosłam sie do piwnicy - tam ciełam deski i malowałam
Straty bardzo współczuje....
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
gierczusia 16:51, 11 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)
Bożenko….dziękuję Kochana ….nic na to nie poradzę ,że nadal tęsknię i nie ma dnia bym nie myślała o Niej …..

Jestem w tym szczęśliwym momencie,że moi rodzice jeszcze...ale przygladam się im i bardzo widzę ten upływ czasu..trzymam za Ciebie kciuki..myślę ,że to ciężki czas..i z drugiej strony..czy nadejdzie taki moment ,że nie będziesz o Mamusi myśleć....nieeeee..zostanie w Twoim serduchu na stałe..ma tam przecież cudownà miejscówkę...ściskam moooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magleska 19:16, 11 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
basia3012 napisał(a)
Madziu, chyba sianie trawy jesienią to lepiej niż wiosną. Oby tylko wzeszła to przezimuje.
Tarasy piękne będą, z tymi belami super. Czy to będzie takie zejście jakby schody czy raczej będą tam rosły rośliny? Może już o tym pisałaś ale nie doczytałam.


Basiu roślinki będą ,ale raczej takie ,żeby też można pomiędzy nimi przejść czasem ….ale konkretnie jeszcze nie mam planu jakie

basia3012 napisał(a)
To fakt, na tęsknotę praca w ogrodzie jest najlepsza. Tylko ta pogoda.


Basiu niestety na pogodę nie mam wpływu......na tęsknotę …..hmmm…..też na razie nie


dziś było ładnie i słonecznie ,ale spędziłam dzień totalnie nieogrodowo ,ale sympatycznie ….tylko objedzona jestem jak bąk

basia3012 napisał(a)



Madziu, jeśli chciałabyś zgrania z poprzednim skalniakiem to może wprowadż tam trochę tych nowych belek a tu, na te piękne nowe "tarasy", do tych belek dołóż trochę tamtego kamienia, "pożycz" stamtąd. Taka wymiana i wymieszanie belek z kamieniami. I może będzie spójnie a może też całkiem dobrze będzie wyglądać.
Oczywiście to tylko takie moje refleksje. Tylko nie gniewaj się na mnie. Ja tak rozumuję jakbym dla siebie robiła. Te tarasy, które obejrzałam na załączonych linkach były piękne.


Basiu fajny pomysł
i nie gniewam się ….zawsze rozważam wszystkie rady płynące od Was
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 19:21, 11 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu wysyłam pozytywne wibracje i mocno przytulam! Ogród a przede wszystkim praca w nim to najlepsze lekarstwo na zbolałą duszę. Ale przecież Ty to wiesz
____________________
Magleska 19:25, 11 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
inka74 napisał(a)
Kamień i drewno pięknie się uzupełniają i podkreślają. Do szarości kamienia taki kolor dębu bardzo pasuje. W chwili obecnej masz za duży ogród aby używać tylko jednego materiału. Nudno by było. Z drewnem będzie ciekawiej. Oprócz tego tak, jak napisałaś - to twój ogród i ciebie ma cieszyć.

A w ogóle to tulam. Ja też szukam w ogrodzie wyciszenia umysłu i odskoczni. Z innego powodu niż twój ale też mama+do kompletu teściu. Dziś z tego wszystkiego rabaty wysprzątałam. Mimo mżawki.


Iwonka



pewnie łatwiej jest pogodzić się jak odchodzą starsi -tak jak moje Babcie -obydwie dożyły ponad 90 lat-było mi smutno i tęskno za nimi ,ale przeżyły dobrze swoje życie ,zbytnio nie chorowały ……..

….a moja Mama miała 64 lata ….dla niektórych ,to może dużo ,a dla mnie jeszcze nie ten czas ,żebym mogła się pogodzić ze stratą ….
….ale co zrobić ,choroba nie patrzy na nic ,ani na wiek ani na status materialny ,czy wygląd ……

dobrze ,że potrafimy chociaż czasami zresetować głowę ….każda metoda jest dobra ,byleby pomagała

Życzę z całego serca aby Twoja Mama i Teściu byli zdrowi
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:32, 11 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Gardener27 napisał(a)

Madziu zmiany rewelacyjne. Nowa część ogrodu tworzy się na naszych oczach. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie ze schodami.

Podziwiam, podziwiam ! za ogrom włożonej pracy, ta związana z ziemią najcięższa.


Przemku cieszę się ,że moje nowe prace Ci się podobają ….pewnie jeszcze cały przyszły sezon będę rozmyślać nad tamtą częścią ….ale to nic ….przecież to lubię

Misia napisał(a)


Ściskam bardzo mocno Madziu, ja chyba robię to samo z głową i rękami intensywnie w październiku i listopadzie, już siódmy rok...

Piękne widoki u Ciebie a na nudę zawsze O. pomoże


Misiu dziękuję za wsparcie ....
mówisz ,że 7 rok ….ech …..niby czas leczy rany ,ale z niektórymi jest ciężko się pogodzić …..

widziałam u Ciebie przesadzanki i nowy żywopłot ….więc zaglądam pomimo ,że nie zawsze się odzywam


Kasiolaaa napisał(a)
Madziuniu to jeszcze kilka lat przed tobą z takimi wachaniami nastrojow ja po smierci taty 6 lat pogodzic sie nie moge i niewiem kiedy mi to przejdzie ale powiem ci tylko ze to prawda ze czas leczy rany ja w to wierze i czekam dalej kiedy doznam ukojenia


Kasiu dziękuję Kochana za wsparcie …..smutno ,gdy nasi rodzice od nas odchodzą na zawsze ……..
może kiedyś doznamy tego ukojenia …….
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 19:35, 11 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Madziulka, zaglądam co u Ciebie a tu tyle stron natrzaskane .
Trudny ten czas dla Ciebie... Trzymaj się, ciepłe myśli wysyłam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgorzata_s... 19:37, 11 lis 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
To taki czas jesienno zaduszkowy że nam smutno i wspominamy. Ja do dzisiaj niektórych fotek bez łezki nie oglądam. Też pomaga mi robota. Buziaki kochana.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magleska 19:55, 11 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Margerytka40 napisał(a)
Madziu to zrozumiałe, że jeszcze nie przyćmił się ból po stracie mamy. To zbyt krótko, a jeszcze obecny czas nie pomaga. Dopiero co święto zmarłych, zaraz święta a i długie listopadowe wieczory, to wszystko razem nie pomaga. Ściskam mocno.


Asiu

dziękuję za wsparcie ……..
wiesz ….wmawiam sobie ,że tak jest lepiej ,że bardzo cierpiała ………...że przerzuty już nie dawały Jej szans ……..
ech.....


muszę zająć głowę ogrodem
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies