Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

anna_t 14:06, 20 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
One cykaja jak świerszcze?? No to ciekawe czy ich nie mam bo wczoraj aż wylazlam na dwór bo tak któryś dawał czadu jakby co najmniej wielkości kota był!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
14:34, 20 lip 2018
o co ja mogę napisać ...elegancko minimalistycznie

ciekawa jestem ile dni w tygodniu w tym ogordzie poświecasz na pielegnacje ? standar masz bardzo wysoki
Magda70 14:51, 20 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_t napisał(a)
One cykaja jak świerszcze?? No to ciekawe czy ich nie mam bo wczoraj aż wylazlam na dwór bo tak któryś dawał czadu jakby co najmniej wielkości kota był!


no bardzo podobnie...zwłaszcza teraz jak się "mnożą"
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:54, 20 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
eee_taam napisał(a)
o co ja mogę napisać ...elegancko minimalistycznie

ciekawa jestem ile dni w tygodniu w tym ogordzie poświecasz na pielegnacje ? standar masz bardzo wysoki


Dzięki

Justyś...ja tam bywam od piątku po pracy więc ok 17-18 jestem na miejscu i wtedy to raczej odpoczynek przy ognisku i potem już tylko cała sobota i część niedzieli zostaje. Ale i tak nie ryję tam całymi dniami. No i do pomocy mam tam mamę, która mimo swojego wieku popindala jak petarda czasami!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
18:19, 20 lip 2018
Magda70 napisał(a)


Dzięki

Justyś...ja tam bywam od piątku po pracy więc ok 17-18 jestem na miejscu i wtedy to raczej odpoczynek przy ognisku i potem już tylko cała sobota i część niedzieli zostaje. Ale i tak nie ryję tam całymi dniami. No i do pomocy mam tam mamę, która mimo swojego wieku popindala jak petarda czasami!


no własnie ...domek weekendowy ..i zamiast odpoczywać to zaiwaniasz ....ale wiesz juz nie musisz tyle zasuwac ...masz odrobione luksusowo
ivo 21:13, 20 lip 2018


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Fajnie tam masz Kiedyś też pomyślę o takim zakątku narazie mam jeszcze mnóstwo pracy u siebie. Szkoda grabow. A trzcinniki masz pokryte rdzą czy źle dojrzalam? U mnie po tych intensywnych opadach deszczu w ciągu 2 tyg. Bardzo zbrazowialy.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Magda70 14:25, 25 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
eee_taam napisał(a)


no własnie ...domek weekendowy ..i zamiast odpoczywać to zaiwaniasz ....ale wiesz juz nie musisz tyle zasuwac ...masz odrobione luksusowo


Nie zasuwam już tak bardzo. Teraz spaceruję z sekatorem i coś ciachnę, schylę się po chwasta. Słowo.
Zaiwaniać trzeba będzie tam gdzie jeszcze nie zrobione rabaty. Ale to też powoli...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:27, 25 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ivo napisał(a)
Fajnie tam masz Kiedyś też pomyślę o takim zakątku narazie mam jeszcze mnóstwo pracy u siebie. Szkoda grabow. A trzcinniki masz pokryte rdzą czy źle dojrzalam? U mnie po tych intensywnych opadach deszczu w ciągu 2 tyg. Bardzo zbrazowialy.


Na trzcinnikach KF jest tam jakaś rdza ale ona mnie za bardzo nie przeszkadza...a i te trzcinniki są tam na chwilę dopóki krótkowłosy się nie rozrośnie i będzie gotowy do dzielenia.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:29, 25 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Na razie martwię się grabami kolumnowymi.
Padł już drugi. Suche liście, dobrze ukorzeniony, zasilony żelazem i opryskany żelazem. I gnojówką z pokrzyw...i z 7 szt. 2 są zielone ale reszta zółto brązowa.
Boję się, że i reszta padnie...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Sebek 15:23, 25 lip 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Altana widze będzie na wypasie Czekamy zatem grzecznie na finał
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies