Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Póki życie trwa..."

Pokaż wątki Pokaż posty

"Póki życie trwa..."

ania1110d 07:14, 25 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Witam i ja w nowym wątku
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
benia9185 07:36, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Nallar napisał(a)
Witaj.
Po prawej stronie masz POWIADOMIENIA i WIADOMOŚCI jeśli przy wiadomościach pojawi Ci się plusik to znaczy że ktoś napisał do Ciebie wiadomość (taką mniej oficjalną)
Wstawię tam gotowca który pomoże Ci rozwiązać problem z podpisem. Daj mi chwilę.

Nie wierzę ,ze macie ,az tyle cierpliwości do "nowych" Bardzo Ci dziękuje Nallar Podpis działa ,zaraz ogarnę jakieś foty i wrzucę coś ..tylko bez śmiechów proszę
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 07:37, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
ania1110d napisał(a)
Witam i ja w nowym wątku

Witaj Dzień Dobry Aniu,miło,ze sie przywitałaś
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 07:43, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
hanka_andrus napisał(a)
Beatko, nie załamuj się! Ogród będzie powstawał wiele lat, i wiele jeszcze będzie miał wzlotów i upadków. To na wystawie jest tak, że wszystko trwa w sposób przemyślany przez dekoratora. Tu sie tak nie da, Bo za rok już niektóre rośliny zwiększą objętość, a inne odejdą, bo im coś pasować nie będzie. I nad tym nie płaczemy. Taka jest wola natury!
Pozdrawiam i czekam na prezentację tego, co Tobie zostało po tej paskudnej zimo-wiośnie.

Staram się Haniu nie załamywać,choc trudne to dla mnie,bo codziennie obserwuję powolną ich śmierć,a w głowie kłębią juz sie pomysły na nowe koncepcje i mnóstwo roboty z tym związanej Nie wyobrazam sobie kopania 100 tui i palenia ich serce się kraje na sama myśl.Postaram się coś dodać fotek tylko ogarne się w pracy.Miło usłyszeć takie słowa na początek mojej trudnej drogi,dziękuję
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 07:50, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
AngelikaX napisał(a)
Witam się i ja

Miło poznac choć wydaje mi sie ,ze znam Cie juz trochę Podglądałam regularnie Twój piękny ogród
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 07:56, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
jolanka napisał(a)
Beatko, wszyscy tak samo zaczynalismy na forum, od niepewności Miło, ze jesteś z nami. Ja tez się witam u Ciebie.

Witaj,Miło poznać,chciałabym mieć juz tą trudną drogę za sobą,tyle pracy na nic i od nowa trzeba zaczynać No ale roślinki juz są, pozostaje tylko znaleźć im nowe miejsce z dala od zarażonych tui...Bardzo dziękuje za miłe przyjęcie
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 09:46, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314

Zdjęcie z tamtego roku mniej więcej o tej samej porze ,bo orliki kwitły
Tu jeszcze tujki w dobrej kondycji,a w tej chwili wszystkie od tej strony idą aut

Przed domem wsadziłam katalpy ...i dzięki Bogu wypuściły nowe liście w tym sezonie

tu ma być zarośnięte róznymi trawiskami (bok domu,za rogiem będzie taras)


tu jest dłuższa część działki,tuje jako parawan od sąsiadów

tamaraszek jeszcze malutki,w tym roku potroił swoją objetosc lecz niestety mało zakwitł,bo przymrozki go dopadły

Trzmielinki na pniu drugi sezon,w tym roku "trupy"

wierzba choć bardzo pospolita bardzo ja lubie,jedno z pierwszych drzew jakie zakupiłam
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 09:53, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314

Rok 2016 i mały mix kolorów


jesień 2016

widok za płotu od sąsiadów

mimo,ze ziemia gliniasta limki spisują się na medal





tu może niedługo powstanie wyczekany taras
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 10:03, 25 maj 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
małpuję po Was dzięki Wam nauczyłam sie ,zeby kupować po kilka sztuk jednej odmiany i sadzić rośliny grupami ,może nie jest to tak do końca konsekwentne z mojej strony ,ale jak tu trzymać sie zasad? skoro ciocia rośliny zwozi przeróznych gatunków i pozbyć sie nie moge ,bo na inspekcję wpada od czasu do czasu

jeżówki musze w tym roku troszkę okiełzanać bo rozpanoszyły sie mocno i nie dają wykazać sie piórówce


moja duma kocham to kwiecie za ich okazałość i dostojność



powoli powstaje rabata przed domem

____________________
Póki życie trwa...
sylwia_slomc... 10:09, 25 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Piękne miejsce tworzysz. Hortki dorodne, aż miło popatrzyć na nadmiar jeżówki nie narzekaj tylko się ciesz i rozsadzaj, będą powtórzenia w ogrodzie Co do katalp w rządku, czy one są szczepione jako kule na pniu??? Katalpy rosną wielki , zobacz u Małej Mi jest ogromna....wydaje mi się , że są za blisko siebiePlacyk kamienny i mebelki bardzo mi do gustu przypadły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies