Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Póki życie trwa..."

Pokaż wątki Pokaż posty

"Póki życie trwa..."

Zuzka25 11:11, 09 lis 2017


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
U nas w jesienne/ zimowe wieczory "litrami" pijemy gorącą herbatę
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
makadamia 12:37, 09 lis 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
A my palimy w kominku i gramy w planszówki

(wiecie, że centralne ogrzewanie włączyliśmy dopiero 2 listopada? od połowy września grzaliśmy całą chałupę wyłącznie kominkiem)
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Magleska 16:51, 09 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
benia9185 napisał(a)


dobrze,dobrze,podglądaj ,ja Ciebie też mam na oku do Bacowej w wolnej chwili wpadnę ,bo dziś przykładnym pracownikiem jestem i czasowo kiepsko stoję

I ja przykładnie pracowałam ....jutro też będę ..... ,a w sobotę mamie idę pomóc ogarniać po remoncie ogrodowo nadal nic
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Lulilaj 09:04, 10 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
benia9185 napisał(a)

dobrze,ze choć w pracy człowiekowi się coś jeszcze chce (bez podtekstów) bo po powrocie do domu zjem coś ,z lekcjami posiedze i padam około 20tej na pysk zazwyczaj jak siądę ,by tv pooglądać to są to ułamki sekundy jak zaczynam chrapać (ponoć)

Skąd ja to znam ? Łącznie z chrapaniem (ponoć), hihihi.

Zuzka25 napisał(a)
U nas w jesienne/ zimowe wieczory "litrami" pijemy gorącą herbatę

Ja tez uwielbiam, do tego imbir albo soczek malinowy albo miód z cytryną...bajka

makadamia napisał(a)
A my palimy w kominku i gramy w planszówki

Jeśli już o planszówkach mowa Muszę koleżance podziękować za podpowiedź odnośnie grzybobrania dla mojej Małej Jedna z naszych ulubionych gier

Dobrze, że dziś już piątek. Bo po Waszych postach trochę się rozmarzyłam.
Na jutro jeśli pogoda tylko pozwoli ściągam babcię (w sumie to akurat niezależnie od pogody ) i działam. Może uda mi się skończyć drugi rządek tuj i w planach mam wycieczkę po liście do kompostownika...Oby nie padało..


____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Monika76 21:19, 20 lis 2017


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Pięknie działasz, wszystko szybko rośnie - ogród pięknieje. Plany na następne działania są więc ja kciuki trzymam i podglądać będę. Pozdrawiam ciepło.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
benia9185 12:01, 07 gru 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Dziewczynki kochane,jeśli kogos pomijam i nie odpisuje to nie znaczy ,ze są mi obojetne te osoby,za wszystkie Wasze pomysły i sugestie będe Wam dozgonnie wdzięczna uwielbiam Was za zainteresowanie sie watkiem i za każda opinię jaką wyrażacie,to dla mnie bardzo budujące jak i motywujące do działania wiosną Zima to nie mój czas i najchętniej bym ja przespała I z tego miejsca usprawiedliwiam moja nieobecnosc w wątku,jest ona tymczasowa ,wiosna mam zamiar ruszyc z kopyta i realizować na ile będę mogła pomysły jakie mi zaproponowałyście A tym czasem macham do Wszystkich odwiedzających i pozdrawiam przed świątecznie
____________________
Póki życie trwa...
sylwia_slomc... 12:34, 07 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Widzę , że zimę lubimy podobnie ja sobie ją skracam wybierając co roku inny wątek z ulubionych do przeczytania od A do Z, no i usiłuję coś dłubać remontowo. Na tą zaplanowałam malowanie mieszkania i drobne zmiany
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Lulilaj 13:33, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Beniu przyszłam podziękować za pamięć i też cieplutko, świątecznie pomachać
Dla mnie też doba jest zdecydowanie za krótka. Nie mogę się jakoś ogarnąć a pracy huk. Za to mam nadzieję na cudowne, rodzinne Święta czego i Tobie i wszystkim Twoim gościom (tym wirtualnym i w realu) życzę
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Magleska 22:43, 13 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Macham .....Śpisz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
as226 18:58, 14 lut 2018


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Piękny masz ogród, będę odwiedzać
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies