Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 08:34, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
anpi napisał(a)

Kąpieli w lawendowym morzu to ja zazdroszczę ,to musiała być bardzo aromatyczna kąpiel(przeciwmolowa )


Byłyśmy zdziwione, ale nie pachniało. Dopiero jak się poruszyło lawendę, ale byłyśmy po 10 i strasznie mocno wiało. Mole będą jeszcze długo omijać mnie z daleka
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:35, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wiolka5_7 napisał(a)
Super spotkanie miałyście, a dziewczyny zatopione w łanach lawendy, cudne
Ogród Anitki jak zawsze zachwyca

Spotkanie w ostatniej chwili zaplanowane, pełen spontan, ale było super
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:42, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)


U mnie też, tylko musimy wybrać dobre odmiany, a zwłaszcza powrarzające kwitnienie. Przypomnij mi nazwę tej trawy w tle






Biała hortensja ma moc Może nie przekwitnie zbyt szybko... Fajnie wszystko się zgrało, nawet wstążka daje radę Podoba mi się to wspólne ładowanie akumulatorków Kibicuję nowej rabacie, dopełni tę część ogrodu.

Urzekło mnie to pamiątkowe zestawienie na zdjęciu Śliczny lampion od Abiko, moc lawendy w metalowym wazonie, a wszystko na tle tarasu, który jest tak piękny, że słów brak!!!



"...i nigdzie więcej nie jadę" - Aga jesteś the best A to zdjęcie tylko podkreśla, że u Anitki wszystko wygląda pięknie, nawet przekwitające hiacynty tworzą gustowną kompozycję!



To zdjęcie mnie szczególnie urzekło...





Dokładnie Sylwia, ogród z klasą, z fantastycznym wyczuciem stylu, azyl który żal opuszczać Pięknie uchwyciłaś ten zakątek, jest jak obraz...

Anitko w twoim ogrodzie doskonale się odpoczywa, chociaż domyślam się ile pracy wymagało jego stworzenie. Ale zdecydowanie warto było i dziekuję, że dzielisz się tym z nami, inspirujesz i pomagasz Zdrowia życzę kochana, cudowny człowiek z ciebie





Ta trawka to owsiczka wieczniezielona.
Białe hortensje działają na mnie jak miodek na Kubusia Puchatka.

Już teraz rozumiecie dlaczego to jest mój azyl Lubię tu przebywać i ładować akumulatoroki.
A te hiacynty to już przyginają, jakaś dziwna wola przetrwania im się włączyła, tak już od marca.

Będę się z wami dzielić, bo takie spotkanie bardzo motywują. Ciesze się,że kogoś inspiruję
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:44, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
A gdzie stanie świecznik ode mnie? brałam z myślą o altanie, ale teraz to już nie wiem czy pasuje......nie wiedziałam, że tam morskie dekoracje królują

Sylwia będzie, już mam na niego pomysł. Widziałaś, że u mnie ze świeczników różne rzeczy powstają
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:45, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Dorota123 napisał(a)
Byłam pozaglądałam w każdy kącik, posiedziałam w cieniu altany i gapiłam się na cudowny ogród zimowy. Pospacerowałam pięknymi ścieżkami, szkoda, że wirtualnie nie czuć zapachu ogrodu.


Dorotka jak kiedyś będziesz chciała to zapraszam na spacer w realu
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:46, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)

Trochę daleko mam...


Wiem, może kiedyś przejazdem
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:48, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Anitko cudowna wycieczka, marzenie normalnie, polubiłam pole na Facebooku, niesamowite zdjęcia się tam pojawiają...


To miejsce daje duże możliwości do sesji. A ja karty pamięci do aparatu zapomniałam
Ja niestety Facebooka nie mam Taka zacofana jestem
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:53, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Urszulla napisał(a)


Zachwyciło mnie to połączenie pod murkiem

To taki misz masz kontrolowany Mix faktur, kształtów i koloru.
Jarzmianka.

Elaty i czosnki Krzysztofa.

Trzykrotka, bodziszki, naparstnice. I jeszcze muszę wspomnieć, że są tam również zasychające tulipany.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:55, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
koliber napisał(a)
Brawo dla Sylwii

Piękne ujęcia, pięknego ogrodu Anitki

Sylwia to nasz niezastąpiony fotograf
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:57, 11 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Mala_Mi napisał(a)
Śladem lawendowyj wycieczki zaglądam i ochy i achy zostawiam.. i wcześniej tu bywałam, ale to był czas, ze człek miał czasu więcej...
Pamiętam chyba akcję zakupu tego kamiennego koryta... to tu było??


Ta to tu było Ja też teraz w niedoczasie żyje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies