Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 21:27, 25 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Jutro to pewnie nic się nie uda zdziałać, ale piątek po pracy i weekend powinny na cokolwiek pozwolić.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 23:42, 26 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
O dziwo cud stał się i nie padało do popołudnia późnego. Skończyłam prace ogrodowe dziś dopiero kiedy musiałam dziecia młodszego zawieźć na zajęcia.
Inna rzecz, że dość późno zaczęłam, bo rano miałam trochę latania, jak to na urlopie.

Trawy posadziłam prawie wszystkie, prawie, bo zapomniałam o zadołowanej remocie.

Zostały mi głównie jeżówki i liliowce. I jeszcze jakieś drobiazgi. Tyle że dużo ich...

Teraz pada... I dobrze, podlewa.

A udało mi się jeszcze dziś zaliczyć zajęcia dla zdrowego kręgosłupa. Godzinne. We wtorek byłam na pilatesie i do dziś mnie różne dziwne nowe mięśnie bolą.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 00:29, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)

A udało mi się jeszcze dziś zaliczyć zajęcia dla zdrowego kręgosłupa. Godzinne. We wtorek byłam na pilatesie i do dziś mnie różne dziwne nowe mięśnie bolą.


nawet nie wiedziałaś, że posiadasz takie mięśnie zapewne ? Ja kiedyś miałam fajny okres chodzenia na jogę i tak sobie chwaliłam... i właśnie to poznawanie ciała, możliwości i nowych mięśni super sprawa!

Kochana, czytałam, że masz Irinę - jak oceniasz tę różę?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 09:03, 27 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Kasiu trudno mi powiedzieć, bo nie wiem, gdzie ona... Zaginęła w boju
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 13:23, 27 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Szuka nowego domu u mnie jej niedobrze, ślimaki, grad, same plagi...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 14:16, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Kasiu trudno mi powiedzieć, bo nie wiem, gdzie ona... Zaginęła w boju


haha - u Ciebie nietrudno zagubić w tym tłumie jakąś różę Z racji tego, że dziś przyszalałam i 4 krzaczki przytuliłam, to mam takie zapytanko - Iriny nie dostałam, ale skusiłam się na Eisvogel. Jej kwiat niby na żywo widziałam i jest takie wielotonowy.. jak myślisz, czy rosnący obok Goethe bardzo by się gryzł? Bo, że pasowałby do Mariiteresy to nie mam większych wątpliwości, ale Goethe.. już może być zgrzyt.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 21:52, 28 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
tulucy napisał(a)
Kasiu trudno mi powiedzieć, bo nie wiem, gdzie ona... Zaginęła w boju


Boskie
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 22:49, 28 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
U kogo będzie relacja z wizyty u Kwartecika?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:52, 28 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Haniu nie wiem, ja nie wzięłam aparatu, bo w biegu ciasto kończyłam , zdjęcia robiły na pewno Gosia i Asie obie (Makadamia i Galgasia).

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 04:33, 29 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
Lucy, wpiszę ci tu nazwę tej róży o której rozmawiałyśmy, to Bantry Bay, pnąca, jasno różowa. Poczytaj sobie o niej i daj znać czy jesteś pewna.
U mnie miała słońce między 9-13. Pędy nawet 4-5 metrów. Ale ja ją po każdym kwitnieniu cięłam bezlitośnie, na dwa metry lub mniej.
Wczorajsza beza była najlepsza z tych jakie jadłam do tej pory
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies