Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

jolanka 14:52, 30 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
U mńie też Obawiam się o drzewa, strasznie je kładzie, oby nic się im nie stało
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 14:52, 30 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wieje i u mnie i smaga deszczem od czasu do czasu... Mam nadzieję, że pogoda pozwoli mi dziś przynajmniej pomierzyć odległości od tarasu do zakopanego zbiornika na wodę, od zbiornika do miejsca na basen, od planowanych drzwi z kuchni w lewo i w prawo itd. to bym sobie chociaż na papierze poplanowała te rabaty...

Edit: mam nadzieję, że mi nie powyrywa tych wsadzonych tuj i świerków...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 14:54, 30 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Jak sobie ołowiu w kieszeń wsadzisz, to Cię nie zwieje
Ja się jak zwykle boję o morele... choć wczoraj m powiedział, że pewnie za 3 lata trzeba je będzie już wyciąć...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 15:31, 30 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kurde, sobie to mogę w kieszenie napchać ale gdzie tuje i świerki mają kieszenie??? Albo taka Twoja morela???
A swoją drogą to skąd mu się wzięły akurat 3 lata?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 20:54, 30 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U mnie też mega wieje.. zwiało z kanapy poduszkę kilka metrów dalej a potem przewróciło dość duży lampion, który miał ścianki ze sporych tafli szkła.. i co? Lampion wylądował na poduszce
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 20:57, 30 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
M-Kasia pojęcia nie mam jakby wyrwało czy połamało, to będzie szybciej...

Kasiu no to ta poduszka to tak celowo
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Milka 05:28, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
tulucy napisał(a)
Grad na szczęście tylko liście moreli podziurawił, nic więcej.

Dzisiaj po pracy na szybko ułożone dwie płyty pod śmietnik i posadzony miskant - ma za zadanie urosnąć i zasłonić śmietnik od strony zejścia z tarasu


Między płytami a kostką muszę wsypać żwirek jeszcze. Miskanta podsadzę chyba przywrotnikiem, chyba że mi coś innego kto podpowie... na zdjęciu nie widać, ale zaraz po prawej, za miskantem jest spory spadek, muszę zabrać stamtąd trzy Boniki i podnieść teren.

A zimą i wiosną chyba nie zasłoni?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
tulucy 06:56, 01 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Zimą i wiosną tam nas prawie nie ma, więc widok obojętny. Ale pewnie przyy okazji robienia zadaszenia na auto zrobimy jakiś panel. Tam gdzieś jeszcze m chce wcisnąć beczkę na deszczówkę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 11:29, 01 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Aaaa byłabym zapomniała Jolu April - róża posadzona mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 11:32, 01 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Przy okazji wsadzania róży - obejrzałam sobie tamten kawałek i dziś nie zdzierżyłam, trochę go uporządkowałam, przycięłam ciut magnolię od dołu, bez czarny, wysadziłam stamtąd parzydło i przesunęłam o 15 cm hostę Parzydło poszło na przerabianą rabatę jako wyższe piętro.
Wykopuję stamtąd irysy - daję je do przechowalnika w warzywniku, potem będę myśleć, co z nimi dalej (=jak je ukradkiem podrzucić Kwartetowi )
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies