Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

makadamia 07:51, 27 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
tulucy napisał(a)
Asia no właśnie... a że dużo będzie burzenia i w ogóle, bo to i przenoszenie pralki i suszarki do obecnej garderoby, garderobę muszę przenieść tam, gdzie teraz suszarka, a z jednej łazienki robimy robimy dwie, normalną z wanną i dodatkowo mały wucecik... bo inaczej się żrą strasznie i kolejka się robi... mimo że na parterze jest przecież wc z prysznicem...


Piękne plany!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
BKosimkArt 07:53, 27 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Niezłe plany ale doskonale rozumiem, u mnie na piętrze jest wc i na dole też i mimo to czasem kłótnia jest
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
tulucy 09:11, 27 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Że nie wspomnę o tym, że jak piorę, to nie zawsze mam swobodny dostęp do pralki, bo właśnie któreś coś pilnego załatwia w łazience.

A m też woli tę łazienkę na górze, mimo sypialni na dole... Więc ta dolna jest dla mnie w zasadzie, tylko no i dla gości... M twierdzi, że mu w niej za ciasno

Tjaaaa, a tak poza tym, to wczoraj pościnałam co nieco, a w nocy padał śnieg i teraz też pada
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 10:51, 27 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
A tak w ogóle, to dziś odczuwam skutki pierwszych prac ogrodowych wykonywanych w przysiadzie głównie... nie będę się wyrażać, co mnie dziś boli...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 10:51, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Domyślam się, że to samo co mnie parę dni temu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 10:53, 27 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
A tak w ogóle, to dziś odczuwam skutki pierwszych prac ogrodowych wykonywanych w przysiadzie głównie... nie będę się wyrażać, co mnie dziś boli...


Ja z kolei się nachylałam i dziś czuję uda z tyłu... a tylko 7szt trawek ogoliłam. Starość...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 10:56, 27 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
mnie boli wszystko co jest na odcinku kolana - żebra
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
galgAsia 10:58, 27 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No dobra, to ja też uczynię wyznanie - mnie boli głowa (od pogody i niewyspania) i ogonówka (bo próbuję wytrwać bez p-bólowych) . Innych grzechów nie pamiętam...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 11:00, 27 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
mrokasia napisał(a)


Ja z kolei się nachylałam i dziś czuję uda z tyłu... a tylko 7szt trawek ogoliłam. Starość...


To ja się wczoraj zawzięłam i przerobiłam Skalpel Chodakowskiej. Takie przygotowanie do prac ogródkowych. I jestem w stanie powiedzieć tylko co mnie nie boli, bo lista będzie krótsza.
Potwierdzam ze smutkiem, starość...
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:01, 27 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Tośmy sobie ponarzekały
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies