Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Japoński ogród Reni i Matiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Japoński ogród Reni i Matiego

Renii 21:36, 31 maj 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Jaśminowiec lubię jak kwitnie,ale przerażają mnie mszyce. Co roku to samo

____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 21:49, 31 maj 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 21:51, 31 maj 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Udało mi się dokupić trzecią sztukę choiny kanadyjskiej. Już posadzona jutro zrobię fotkę. Kupiłam też dwa miskanty zebrinus, ale jutro sadzenie
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 00:07, 01 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Reniu czy ja dobrze myślę jest to duzy teren osiedla domkow kazdy ma swoja dzialke w srodku jest droga zwirowa. I po lewej i prawej stronie drogi sa dzialki. Grodzic się nie będziecie.

Widze na jednej focie przez droge łake i na lace batuta dla dzieci. To teren wspolny.

Kazimierz ladny, mialas ladna pogodę i malunki tez ekstra.
Wyjazd sie udal?
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Renii 06:47, 01 cze 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
A jeszcze rzut oka na hortensje anabell

____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 06:57, 01 cze 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
ElzbietaFranka napisał(a)
Reniu czy ja dobrze myślę jest to duzy teren osiedla domkow kazdy ma swoja dzialke w srodku jest droga zwirowa. I po lewej i prawej stronie drogi sa dzialki. Grodzic się nie będziecie.

Widze na jednej focie przez droge łake i na lace batuta dla dzieci. To teren wspolny.

Kazimierz ladny, mialas ladna pogodę i malunki tez ekstra.
Wyjazd sie udal?


Elu to była działka 1 hektara uprawna. Jako dziecko sporo na niej pracowałam. Działka jest podzielona na 4 części z drogą wewnętrzną pośrodku i cały hektar jest ogrodzony wspólnie. No prawie cały bo pozostała bramą wjazdowa i od frontu moja działka. Wszystkie działki są własnością rodzinki tzn. Jedna mojej mamy i 2 mojego rodzeństwa.
Ta łąka którą widzisz to działka mojej siostry która mieszka w bloku. My troszkę tam kosimy. A trampolina jest mojego synka.
Kazimierz piękny jak zawsze chodź zaniedbany. Nawet trawy przy Wiśle ogromne nie skoszone. Odpoczęłam reset był potrzebny.
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Urszulla 19:41, 01 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Masz klonika i hortensje ciekawa jestem jak Wam ten japoński wyjdzie. A róże podpisuj bo lepiej się ogląda.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Renii 21:42, 01 cze 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Dzisiaj dokupiłam drugiego klonika okanazuki. Zrobiłam sobie wolne, rano do 10 pracowałam w ogrodzie, a później zabrałam synka i pojechaliśmy na wycieczko zakupy do pisarzowic i obowiązkowo na lody. Zakupami się udały kupiłam dwie hortka vanilia fraise i dwie sosny bosniackie yuppi.
Tylko kiedy ja to wszystko posadzę ☹
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 23:44, 02 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Rozwiałas moja watpliwosci co do ciebie zagladalam to ciagle myslalam jakie to polozenie tej dzialki.
Ogromny teren.

Roniu z rozpedu napisalam o zurawkach na moim watku.
Czy chcesz przesadzic te zolte żurawki przy horcie? Jezeli tak to tylko w zacienione miejsce. Jak znasz nazwe to zobacz gdzie sadzic. Na sloncu moze ja spalic.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Renii 20:42, 03 cze 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Elu u Ciebie przeczytałam.Dziękuję. Chciałam przesadzić bordowe żurawki obsydian koło hortki vanilki.
Te żółte przy tarasie w ubiegłym roku dały radę, ale w tym roku je przesadzę jak tylko przygotuję rabatkę.
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies