Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Japoński ogród Reni i Matiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Japoński ogród Reni i Matiego

Renii 07:32, 01 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Nowa12 napisał(a)


A ja uwielbiam fiolet ale tylko w ogrodzie. Rodek, szałwie, lawenda, przetaczniki, hibiskus, powojnik - mam trochę tego fioletu .
Pytam o miłorzęba bo cały czas szukam zastępstwa za migdałka a potrzebuję coś kulkowego na niewysokim pniu.


Ja mam wrażenie że milorzab wolno rośnie, ale nie wyobrażam sobie ogrodu bez tego drzewa. To przecież symbol dlugowiecznosci, jeśli nie masz to kupuj
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Urszulla 11:35, 02 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Renii napisał(a)


Bardzo ładnie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
bql3 12:26, 02 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Renia,
a czy mogę Ciebie prosić o fotkę gdzie masz go całego pokazanego po wkopaniu w grunt tego zacnego okazu klona 'Mikawa Yatsabusa' ?
- będę Ci wdzięczny




ps. a przy okazji jak masz chwilę to zapraszam Ciebie do Chashitsu - bo ja podkręcam coraz bardziej charakter swojego ogrodu herbacianego w kierunku klimatu japońskiego ogrodu. Wreszcie zakupiłem ostatnio u siebie dawno upragnione latarnie japońskie do mojego herbacianego ogrodu
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Renii 20:15, 07 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Janie przepraszam, że dopiero teraz, ale chwilowo byłam wyłączona z ogrodowiska.
Nie wiem czy o taką fotkę ci chodzi jak poniżej U mnie jeszcze wszystkie rośliny filigramowe, w tym roku posadzone
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 20:24, 07 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Klon uratowany

____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 17:52, 10 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Reniu jestem w maju u ciebie bardzo ładnie się robi. Rododendrony obficie kwitną, ciski tak dają czadu zielenią. Widzę, że masz białe azalie są piękne w tym roku też kupiłam myślałam, że biale azalie to nie ładne a one takie piękne biel i zółte preciki. W przyszłym dokupię jak znajdę miejsce na nie.

Za dwa trzy lata nie będzie widać kory wszystko zarośnie.
Ja już przesadzam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Renii 21:19, 10 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
ElzbietaFranka napisał(a)
Reniu jestem w maju u ciebie bardzo ładnie się robi. Rododendrony obficie kwitną, ciski tak dają czadu zielenią. Widzę, że masz białe azalie są piękne w tym roku też kupiłam myślałam, że biale azalie to nie ładne a one takie piękne biel i zółte preciki. W przyszłym dokupię jak znajdę miejsce na nie.

Za dwa trzy lata nie będzie widać kory wszystko zarośnie.
Ja już przesadzam.


Dziękuję Elu. Czasami już mi brak sił, ale jak popatrzę ile już zrobione to mnie cieszy. Ulewy, A teraz susza i podlewać trzeba.
Azalie białą mam jedną taką samą odmianę jak Twoja schnedgold. Ładna jest
Juki chciałam oddać, bo w ubiegłym roku słabiutko kwitła, już nawet mam chętnych na nie a tymczasem oszalały z kwieciem. Mają po 4 kwiatostany
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 21:56, 18 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 21:59, 18 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Klon osakazuki


____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 22:02, 18 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Szyszunie

____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies