Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Kordina 16:46, 04 paź 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Kiedyś namalowałam sobie witrażyk na drzwi:



i bajkowe domki A5

____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
AlinaP 13:13, 05 paź 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Kordina- piękne witraże
____________________
Ala
Basieksp 15:10, 05 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Fajne te bajkowe domki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
zawitka 10:01, 02 sty 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Bpżenka -----gdzie Twoje anioły daj je tutaj !!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kordina 13:02, 02 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O! Zawitko spełniam Twoje życzenie z przyjemnością


W tym roku robiłam dla rodziny pod choinkę Anioły techniką decoupage z papierem ryżowym. Odpowiednie drewna znalazłam w tych do palenia w kominku, szlifowałam, wyrównałam podstawę, żeby dobrze stały. W sumie to dość duże kawały drewna. Pierwszy raz wykorzystałam folię złotą na klej magic z aplikatorem na aureole i inne podkreślenia. W rzeczywistości są dużo ładniejsze, bardziej intensywne.










____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
11:15, 07 lut 2023
Moim drugim hobby jest hodowla gołębi. Uwielbiam te ptaki i mam ich naprawdę sporo. Często ze sklepi https://golebie-sklep.cupsell.pl/ kupuje mnóstwo gadżetów, gdyż jestem fanem gołębi.
OdettaZ 12:33, 28 lut 2023

Dołączył: 01 sie 2022
Posty: 32
Pięknie Też lubię majsterkować Sama czasami przeprowadzam różne prace warsztatowe związane z odnawianiem szaf czy komód. Teraz też zamierzam zaopatrzyć się w dodatkowe narzędzia jak np klucze dynamometryczne https://dynamometryczne.pl/klucze-c7
ewsyg 18:28, 04 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kordina napisał(a)
O! Zawitko spełniam Twoje życzenie z przyjemnością


W tym roku robiłam dla rodziny pod choinkę Anioły techniką decoupage z papierem ryżowym. Odpowiednie drewna znalazłam w tych do palenia w kominku, szlifowałam, wyrównałam podstawę, żeby dobrze stały. W sumie to dość duże kawały drewna. Pierwszy raz wykorzystałam folię złotą na klej magic z aplikatorem na aureole i inne podkreślenia. W rzeczywistości są dużo ładniejsze, bardziej intensywne.












Ależ Ty Bożenko jesteś zdolna. Cudne te anioły
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kordina 20:42, 04 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O! Dzięki Ewo, teraz rzadko kto tu zagląda
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Patrycja_KG_Lu 12:03, 06 mar 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2643
Mi wpadła w oko akwarela z rudzikiem

Ja zaglądam, ale rzeczywiście…widzę, że wątki tematyczne zamierają. Większość osób udziela się tylko w wątkach danych ogrodów.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies