Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Magleska 22:13, 14 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
Wiola zaglądam
poczytałam o nieudanych zakupach ,trawkach do wywalenia pięknych malinach,hakonkach i bodziszkach
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 22:29, 14 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18256
Martka napisał(a)


Mrokasiu, a za co lubisz Raureif i Spring? Tę pierwszą zamówiłam, ale tylko jedna przyszła, bo się skończyła, posadziłam w półcieniu, jest śmieszna, ma drobne paseczki na drobnych listkach, podoba mi się taka miniaturowa forma. Posadziłam też turzycę cienistą Carex Umbrosa. Póki co, wygląda jak kępka trawy z trawnika


Obie szybko startują. Obie mają fajny kolor. Obie są cienkolistne. Obie ładnie uzupełniają nasadzenia bylinowe. Obie nie są tak nachalne w odbiorze jak ID.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 22:35, 14 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20731
mrokasia napisał(a)


Obie szybko startują. Obie mają fajny kolor. Obie są cienkolistne. Obie ładnie uzupełniają nasadzenia bylinowe. Obie nie są tak nachalne w odbiorze jak ID.

Szybki start,już mi się podobają
Zrobisz fotkę tym carexom?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:36, 14 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20731
Magleska napisał(a)
Wiola zaglądam
poczytałam o nieudanych zakupach ,trawkach do wywalenia pięknych malinach,hakonkach i bodziszkach
Buziaki

Madziu trochę się działo...
Fajnie, że zaglądasz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Alija 23:00, 14 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Wiolka5_7 napisał(a)


Kosodrzewiny wpadły pod sekator
Przycięłam im świeczki i podgolilam co nie co







Kosodrzewiny fajnie Ci wyszły spod sekatora. Mam już takie starszawe i chociaż przycinałam, nie wyglądają dobrze. Derenie, które przycięłam wyglądają podobnie, jak Twoje. Może taki rok???
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Wiolka5_7 23:06, 14 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20731
Alija napisał(a)


Kosodrzewiny fajnie Ci wyszły spod sekatora. Mam już takie starszawe i chociaż przycinałam, nie wyglądają dobrze. Derenie, które przycięłam wyglądają podobnie, jak Twoje. Może taki rok???
Też mi się podobają te niwaki
A czemu Twoje nie wyglądają ?

Derenie tak myślę, że przez pogodę tak wyglądają teraz. Zimno i susza na pewno nie pomogły. Musimy czekać ... Podlewanie i nawóz powinny dać im kopniaka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 23:44, 14 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
O, to ja też przyłączam się do Twojej prośby, Wiolu, Mrokasiu, zrób proszę reklamę, jestem bardzo ciekawa. Era ID mija
Mirka 23:50, 14 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Martka napisał(a)
O, to ja też przyłączam się do Twojej prośby, Wiolu, Mrokasiu, zrób proszę reklamę, jestem bardzo ciekawa. Era ID mija


To prawda mija i nie ma czego żałować zastępstwo się znajdzie i to fajniejsze
Wiolu ja mam jeszcze Turzycę Gold Band ale też długo się zbiera wiosną teraz kwitnie.
Wiosną niepotrzebnie przycięłam bo miała fajne listki No ale wszyscy ciachali to i ja też.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Nowa12 23:58, 14 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też patrzyłam na świeczki na sosenkach i zastanawiałam się czy już je skracać? .
A dereń nadgoni w mig aż się nie obejrzymy .
Ja w przyszłym roku hortki nie będę tak nisko ciąć.
Chcę sprawdzić czy wyższe urosną.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magara 00:21, 15 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6953
mrokasia napisał(a)


Obie szybko startują. Obie mają fajny kolor. Obie są cienkolistne. Obie ładnie uzupełniają nasadzenia bylinowe. Obie nie są tak nachalne w odbiorze jak ID.


Drugiej nie znam, ale opinię Kasi-Mrokasi odnośnie Raureif w pełni podzielam Mam trzy od zeszłego sezonu
Chciałam dokupić, żeby zastąpić moje nieżyjące trawki, ale niestety nie mogę znaleźć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies