Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 21:02, 11 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Monika83 napisał(a)
No ja jeszcze nic nie sprzątałam w ogrodzie, nic nie przycinałam, liści z trawnika nie zgrabiłam, czekam na lepszą pogodę


U mnie tylko seslerie ogarnięte
Reszta czeka na czas i pogodę
Liście wczoraj grabiłam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 23:18, 11 lut 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9806
Wiolka5_7 napisał(a)


Fajnie

Ten duży sekator czy mały ręczny?

Dziękuję Basiu za gratulacje
Tak radość wielka bardzo!


Chcę kupić dobry, ręczny sekator. Chyba kiedyś jakiś dobry kupiłaś. Pamiętasz nazwę firmy?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Wiolka5_7 12:25, 12 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
basia3012 napisał(a)


Chcę kupić dobry, ręczny sekator. Chyba kiedyś jakiś dobry kupiłaś. Pamiętasz nazwę firmy?


Priv
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
NowaKiKi 16:11, 12 lut 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 650
Wiola, czy Ty masz i siebie miskanta Flamingo? Jeśli tak to ilu letni i jaka ma średnicę?
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Wiolka5_7 17:42, 12 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
NowaKiKi napisał(a)
Wiola, czy Ty masz i siebie miskanta Flamingo? Jeśli tak to ilu letni i jaka ma średnicę?


Mam ,ale to młodziaki i będę przesadzać bo mikre, na słoneczną rabatę.
Ale ogólnie nie jest to wielki miskanty,raczej z tych średnich.
Kępa liści nie jest wysoka zbytnio

Poczytaj sobie tutaj :
https://zielonozakreceni.pl/forum/ilustrowany-spis-traw/5072-miskant-chinski-miscanthus-sinensis-flamingo#google_vignette
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Patrycja_KG_Lu 19:42, 12 lut 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3014
Flamingo ma Justyna u siebie, podpytaj u niej Klaudia.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Wiaan 10:20, 13 lut 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
Wiolu, jeśli Ty przy maleństwie działasz to muszę się zmobilizować i wyruszyć pełną parą Jak się miewa Wasza słodka Księżniczka? Jak moje były małe to mieszkałam w bloku i zawsze marudziłam, że gdybym miała własny ogród to ile więcej mogłabym zrobić wystawiając maluszka do spania na powietrzu, zamiast długich spacerów,podczas gdy a głowie krążyły myśli, że w domu obowiązki czekają

Czekam z utęsknieniem na wiosnę, zimy nie lubię choć pozwala na reset i spowolnienie. Wyobraź sobie, że zmarzły mi wrzośce, miałam je z 5 lat, zostały suchelce. Nawet ogrodówki mają żywe pąki, klony dobrze wyglądają, ale wrzośce nie kumam o co chodzi. Kupię nowe bo je lubiłam bardzo
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
NowaKiKi 11:33, 13 lut 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 650
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Flamingo ma Justyna u siebie, podpytaj u niej Klaudia.
A możesz podpowiedzieć jaka ma nazwę wątku?
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Patrycja_KG_Lu 12:18, 13 lut 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3014
NowaKiKi napisał(a)
A możesz podpowiedzieć jaka ma nazwę wątku?


Tutaj u mnie na wątku ją opisywała - https://www.ogrodowisko.pl/watek/11416-nowoczesny-dlugi-waski-rozowo-bialy?page=135#post_4, a tutaj link do jej ogrodu - https://www.ogrodowisko.pl/watek/11247-ogrod-prawie-wymarzony
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Wiolka5_7 14:45, 13 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Wiaan napisał(a)
Wiolu, jeśli Ty przy maleństwie działasz to muszę się zmobilizować i wyruszyć pełną parą Jak się miewa Wasza słodka Księżniczka? Jak moje były małe to mieszkałam w bloku i zawsze marudziłam, że gdybym miała własny ogród to ile więcej mogłabym zrobić wystawiając maluszka do spania na powietrzu, zamiast długich spacerów,podczas gdy a głowie krążyły myśli, że w domu obowiązki czekają

Czekam z utęsknieniem na wiosnę, zimy nie lubię choć pozwala na reset i spowolnienie. Wyobraź sobie, że zmarzły mi wrzośce, miałam je z 5 lat, zostały suchelce. Nawet ogrodówki mają żywe pąki, klony dobrze wyglądają, ale wrzośce nie kumam o co chodzi. Kupię nowe bo je lubiłam bardzo


Działam w sobotę jak eM jest w domu
Ostatnio byłam 3h w ogrodzie i byłam w
7 niebie

Księżniczka tfu tfu rośnie zdrowo ,jest kochana,cudowna.Aniołeczek
A w weekend przespała nawet całą noc
Więc rodzice wyspani

Wczoraj byłyśmy na spacerze i malutka spała w wózku. Jak wróciłyśmy spała,więc mamusia szybciutko obcięła turzyce cieniste,bo już się zieleniły



Też już wiosny się nie mogę doczekać doczekać ,ale to już za momencik

Może wrzoścom za dużo wody zaszkodziło ,hmm
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies