Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Judith 17:12, 26 lut 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
No nie mogę! Przypadkiem w garażu takie cuda znaleść? Tez chce taki garaż .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiolka5_7 18:17, 26 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Angelika95 napisał(a)


Proszę Wiolu nie pisz takich rzeczy, bo będę musiała przestać obserwować Twój wątek


Sorki!
Ale mała sama się przestawiła na takie spanie w nocy
Ma niespełna 3 miesiące a od 2 tyg tak śpi .Tffu tffu ,oby jej nie przeszło za szybko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 18:17, 26 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Judith napisał(a)
No nie mogę! Przypadkiem w garażu takie cuda znaleść? Tez chce taki garaż .


No!
Czasem znajdzie się jakieś skarby
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 20:25, 26 lut 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10398
Wyspana matka to zdecydowanie więcej niż połowa sukcesu! Super, że udaje się tyle zrobić w ogródku, choć wiem jak bardzo ciągnie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Wiolka5_7 21:02, 26 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
nicol21 napisał(a)
Wyspana matka to zdecydowanie więcej niż połowa sukcesu! Super, że udaje się tyle zrobić w ogródku, choć wiem jak bardzo ciągnie
Zdecydowanie!

No super! jutro mam zamiar być dłużej ,bo pogoda ma być boska a malutka na powietrzu śpi jak suseł
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Narsilia 21:22, 26 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 806
Wiolka5_7 napisał(a)
Zdecydowanie!

No super! jutro mam zamiar być dłużej ,bo pogoda ma być boska a malutka na powietrzu śpi jak suseł


Haha skąd ja to znam , ja teraz wieczorem już pranie zrobiłam , zmywarkę rozpakowałam , już nawet wstępnie śniadanie podszykowalam i czeka w lodówce a rano jak tylko słonko zaswieci ,gotowi do startu start ja już w rabatkach z taczką
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Patrycja_KG_Lu 21:29, 26 lut 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3014
Wiolka5_7 napisał(a)


Póki co jest super ze spaniem ,ale jak zęby będą szły ,pewnie nie będzie tak fajnie

Niekoniecznie. My pierwsze zauważyliśmy przypadkiem po tym jak już wyszły. Nie było żadnych sygnałów. Pozostałe nie wpływały na sen. Jedynie w dzień różne trudności z ich powodu były, ale wszystko do przeżycia. Nie tak strasznie było jak się spodziewałam po opowieściach.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Wiolka5_7 05:35, 27 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Narsilia napisał(a)


Haha skąd ja to znam , ja teraz wieczorem już pranie zrobiłam , zmywarkę rozpakowałam , już nawet wstępnie śniadanie podszykowalam i czeka w lodówce a rano jak tylko słonko zaswieci ,gotowi do startu start ja już w rabatkach z taczką


Super!
Organizacja go połowa sukcesu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 05:37, 27 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Niekoniecznie. My pierwsze zauważyliśmy przypadkiem po tym jak już wyszły. Nie było żadnych sygnałów. Pozostałe nie wpływały na sen. Jedynie w dzień różne trudności z ich powodu były, ale wszystko do przeżycia. Nie tak strasznie było jak się spodziewałam po opowieściach.


O widzisz to fajnie wiedzieć
Może i u nas nie będzie tak źle, bo np.skoki rozwojowe mała znosi bardzo dobrze
Tzn.duzo śpi
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 15:25, 27 lut 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20975
Kolejny szpaler hortensji przycięty.
Dobrze , że mam ich tylko 16 szt. jakoś nie lubię się przy nich bawić
Wolę cisy ciąć



Derenie też przyciełam. W tym roku wyżej ,bo po niskim cięciu bardzo dłuuugo się zbierały



Została 1 hortensja i 4 derenie do przycięcia w przedogródku
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies