Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 14:34, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Anda napisał(a)
Super spotkania i super czas mialas Ciesze sie razem z Toba



Spotkania są niesamowite,dobrze jest mieć z kim dzielić pasje i zainteresowania.A ogrodowiskowi ludzie są bardzo pozytywni i pomocni, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc, nie tylko w ogrodowych dylematacha wesołyćh ,czy wręcz śmiesznych sytuacji nie brakuje,przecież mimo że łączy nas pasja,to jesteśmy tak różni
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Iwonka 15:01, 19 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
anpi napisał(a)
Hojność Iwonki przekracza granice ...strach pochwalić cokolwiek ...bo zaraz chce wykopywać połowę
Aniu dziękuję za odwiedziny i prezenty Kotek znalazł miejsce przed altaną i może stanie się kompanem dla naszych dwóch prawdziwych Mam też nadzieję, że ożanka przeżyła wasz kilkudniowy "ogród tour" i zapuści u ciebie korzenie tak jak i u mnie. Dostałam ją od Agani, fajnie, że mapa jej miejscówek się rozszerza. Podobnie jak zasięg naszych spotkań, który zatacza coraz szersze kręgi, poszerza nam horyzonty i daje mnóstwo radości. Świetną miałaś wycieczkę, z wielką przyjemnością obejrzałam relację. Jesteś niesamowicie wrażliwą, kreatywną i wesołą dziewczyną, z mężem duet idealny Buziaki wielkie za wszystko!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
anabuko1 20:40, 19 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Aniu ,obejrzałam z ciekawością ogrody z twoich wojaży.
Każdy inny . Każdy bardzo ciekawy. Zarówno ogrody dziewczyn i Kapiasa.:F
A w rzeczywistosci napewno dużo piękniejsze niż na tych prezentowanych wspominkowych zdjeciach .
A spotkania z tymi naszymi ogrodowiskowymi ludźmi -BEZCENNE
Nowe przyjaźnie -cenne.
Troszkę tych wojaży Ci zazdraszaczam tak pozytywnie oczywiście.
A nowych roślin fiu fiu bardzo dużo! !
Ciekawe jestem gdzie ty to wszystko posadzilas ?
Świetny urlop.
Pozdrawiam Aniu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 21:51, 19 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Aniu Bardzo nam było miło Was gościć Piękną relację zrobiłaś, Dziękuję
A mnie się wydawało, ze nie ma teraz co ogladać bo większość przekwitła, łąka jak na jesieni siano, ogród upałami umęczony i my też, a na fotkach nawet nie widać Gunnera w tym sezonie, przez tą susze o przeszło pół metra niższa niż w roku ubiegłym, ale muszę jej wody wydzielać bo innym też pić się chce
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 22:11, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
AniazUroczyska napisał(a)
Bardzo sympatyczna relacja!

Aniu ,relacji ciąg dalszy...
Ogrody Kapias,a właściwie ogród ...bo drugi, okazało się, że już nie do zwiedzania.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:21, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Iwonka napisał(a)
Aniu dziękuję za odwiedziny i prezenty Kotek znalazł miejsce przed altaną i może stanie się kompanem dla naszych dwóch prawdziwych Mam też nadzieję, że ożanka przeżyła wasz kilkudniowy "ogród tour" i zapuści u ciebie korzenie tak jak i u mnie. Dostałam ją od Agani, fajnie, że mapa jej miejscówek się rozszerza. Podobnie jak zasięg naszych spotkań, który zatacza coraz szersze kręgi, poszerza nam horyzonty i daje mnóstwo radości. Świetną miałaś wycieczkę, z wielką przyjemnością obejrzałam relację. Jesteś niesamowicie wrażliwą, kreatywną i wesołą dziewczyną, z mężem duet idealny Buziaki wielkie za wszystko!

Iwonko, dobrze że przypomniałaś mi nazwę ...ożanka już posadzona,dojechała w nienaruszonym stanie Pogoda była sprzyjająca dla podróży roślin w samochodzie nawet przez te cztery dni Wszystkie przeżyły.
Szkoda,że mieszkam tak daleko od Was Muszkieterki...będę tęsknić...:
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:36, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
anabuko1 napisał(a)
Aniu ,obejrzałam z ciekawością ogrody z twoich wojaży.
Każdy inny . Każdy bardzo ciekawy. Zarówno ogrody dziewczyn i Kapiasa.:F
A w rzeczywistosci napewno dużo piękniejsze niż na tych prezentowanych wspominkowych zdjeciach .
A spotkania z tymi naszymi ogrodowiskowymi ludźmi -BEZCENNE
Nowe przyjaźnie -cenne.
Troszkę tych wojaży Ci zazdraszaczam tak pozytywnie oczywiście.
A nowych roślin fiu fiu bardzo dużo! !
Ciekawe jestem gdzie ty to wszystko posadzilas ?
Świetny urlop.
Pozdrawiam Aniu

Aniu,niesamowicie się cieszę, że mogłam zobaczyć te wszystkie ogrody - to niemały zawrót głowy!!! A spotkania jedyne w swoim rodzaju.Tyle życzliwości na raz...!!!Wspaniali ludzie
Roślinki już prawie upchnęłam.W takiej "wypasionej" szkółce do której pojechałam z Magdą jeszcze nie byłam... ale może to dobrze że u nas na miejscu takich nie ma ...
Na rabacie przed szkółką spodobała nam się taka kompozycja kolorystyczna,aż Magda wróciła się szukać takich jeżówek
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:49, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu Bardzo nam było miło Was gościć Piękną relację zrobiłaś, Dziękuję
A mnie się wydawało, ze nie ma teraz co ogladać bo większość przekwitła, łąka jak na jesieni siano, ogród upałami umęczony i my też, a na fotkach nawet nie widać Gunnera w tym sezonie, przez tą susze o przeszło pół metra niższa niż w roku ubiegłym, ale muszę jej wody wydzielać bo innym też pić się chce

Twój ogród jest bardzo fotogeniczny ,ale i na żywo robi duże wrażenieA susza umęczyła w tym roku większość ogrodów i nieznośne upały ograniczyły możliwość dostatecznego zadbania o nie ,w ogólnym jednak ujęciu tego nie widać.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 22:55, 19 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
anpi napisał(a)

Twój ogród jest bardzo fotogeniczny(...)

Ania też bardzo fotogeniczna
anpi 23:00, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Obiecane fotki z ogr.Kapias,dedykuję Madzi ,która dotrzymała nam towarzystwa
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies