Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Anda 18:34, 03 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Sliczne lilie, liliowce i dalie Mam dalie i lilie dopiero od tego roku, ale na pewno jeszcze będę je stopniowo dokupywać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anpi 18:47, 03 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
AnnaMS napisał(a)
Ależ kolorowo i tak pewnie już będzie do zimy, wszystko kwitnie i kwitnie Trochę pozazdrościłam Wam kobiety Anie tych lilii i liliowców, i pomału je nabywam, wiele ich nie wcisnę bo nie chcę sadzić w cieniu ale coś tam jeszcze posadzę
Aneczka pisałaś o swojej róży New Dawn że rośnie duża i nie mieści się już na pergolce, może kup drugą taką samą pergolę i postaw ją przy tej pierwszej, jak róża ją obrośnie będzie wyglądała jak jedna szersza - głębsza pergola

Nie chciałabym przysłaniać nią (druga pergolą ) całego romantycznego kącika z fotelem
Zobaczymy co w przyszłym roku róża pokaże ,a właściwie już w tym ...jakie pędy puści i ile
Różnych kwitnień u mnie sporo i na szczęście jest nawadnianie kropelkowe w rabatach i zraszacze na trawniku ,bo marnie by było ze wszystkim.A tak to mój ogród(ten przed płotem)wygląda teraz jak oaza na pustyni Wystarczy zerknąć za siatkę...

Tak pięknie rozrosły się też posadzone do guntu trawy Myesty siane z nasionek od Basi i Zawitki ,maja się o wiele lepiej niż te w donicach
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 19:00, 03 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Anda napisał(a)
Sliczne lilie, liliowce i dalie Mam dalie i lilie dopiero od tego roku, ale na pewno jeszcze będę je stopniowo dokupywać

Ja właściwie też Bo dalię miałam tylko jedną,dokupiłam ok 20szt. ,a liliowce ze trzy!?Ale tych kwiatów to też chcę więcej Lilii kilka miałam ,ale po trochu będzie więcej
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 19:12, 03 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Dziś temperatura w okolicy 20 stopni -aż zimno się wydaje mimo słońca , ale dodatkowo przez zimny wiatr.Trochę odpoczywają od upału ...rośliny i my


Aspirynka

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 19:19, 03 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Czosnki

Zawilce ...nie za wcześnie!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 19:31, 03 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 08:11, 04 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
anpi napisał(a)

Twój ogród Aniu zawsze prezentuje się pięknie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 11:15, 04 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Dziękuję Aniu za komplementy w imieniu ogrodu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:29, 05 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Jest noc ..wiec będą nocne zdjęcia,ale nie dzisiejsze bo na dworze teraz tylko 10 stopni to nie wychodzę( niezłe skoki temperatur mamy tego lata)


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:43, 05 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies