Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 11:54, 18 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Anitka napisał(a)
Aniu dziękujemy z eMem za odwiedzinki. Ogrodowisko w realu daje niesamowitą energię.
Niech wszystkie łupy darowane i kupione dobrze rosną.

Wiesz, że od tej "mojej radości" to się można nawet popłakać

Oj było wesoło...!!! Jeszcze raz wielkie dziękiIdę sadzić roślinki...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
iwona_d 19:12, 18 lip 2019

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Aniu zazdroszczę takich super wakacji. Tylko po takich pięknych ogrodach strach zapraszać Ciebie do mnie.
Monia81 20:38, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Aniu, poszalałaś z tymi roślinkami, upchany miałaś samochód chyba na maxa, roślinki posadzone? Bardzo miło było nam poznać Ciebie i Twojego Emusia, a relację z ogrodów oglądam z wielką radością, najeździłaś się przez te kilka dni pozdrawiamy i do następnego...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Urszulla 03:24, 19 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Ja miałam nieźle napięty objazd dwudniowy ale Wy to dopiero dla mnie też wrażeń mnóstwo!!!
Część dołków zrobiłam i już posadziłam przynajmniej to planowane. Moje sadzonkowo doniczkowo się powiększyło bardzo!!!
Zapraszam do wątku
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Doranma 12:24, 19 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Aniu, ależ miałaś cudowne, energetyzujące wakacje! Mogę sobie tylko wyobrazić ile radości i śmiechu było w takim towarzystwie ☺ Chętnie obejrzę dalszy ciąg relacji ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 12:38, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
iwona_d napisał(a)
Aniu zazdroszczę takich super wakacji. Tylko po takich pięknych ogrodach strach zapraszać Ciebie do mnie.

Każdy ogród jest inny i każdy ma swój niepowtarzalny urok Nie bój nic!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anda 12:38, 19 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Super spotkania i super czas mialas Ciesze sie razem z Toba


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anpi 12:45, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Monia81 napisał(a)
Aniu, poszalałaś z tymi roślinkami, upchany miałaś samochód chyba na maxa, roślinki posadzone? Bardzo miło było nam poznać Ciebie i Twojego Emusia, a relację z ogrodów oglądam z wielką radością, najeździłaś się przez te kilka dni pozdrawiamy i do następnego...

Miło że tu zajrzałaś,fajnie że była okazja się poznać Do mnie masz drzwi do ogrodu otwarte
Roślinki jeszcze częściowo w doniczkach
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:05, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Urszulla napisał(a)
Ja miałam nieźle napięty objazd dwudniowy ale Wy to dopiero dla mnie też wrażeń mnóstwo!!!
Część dołków zrobiłam i już posadziłam przynajmniej to planowane. Moje sadzonkowo doniczkowo się powiększyło bardzo!!!
Zapraszam do wątku

U mnie cztery dni ogródków i kwiatków Miłych wrażeń i pięknych obrazów co niemiara!Wątek odwiedzę na pewno i wrzucę Ci jakieś zdjęcia,ale na razie nie wyrabiam na zakrętach bo sezon ogórkowy i wnuki na głowie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:23, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Doranma napisał(a)
Aniu, ależ miałaś cudowne, energetyzujące wakacje! Mogę sobie tylko wyobrazić ile radości i śmiechu było w takim towarzystwie ☺ Chętnie obejrzę dalszy ciąg relacji ☺

Wyjazd był wyjątkowy,wszyscy poznani ludzie ogródkowi świetni,faceci też dali radę i myślę że się nie nudzili ,odkopali wszystkie najstarsze kawały Dobrze że nie znają kawałów o zakręconych ogrodnikach Ciekawe czy takie są?
Wstawię jeszcze relację z Ogrodów Kapias,ale muszę mieć więcej czasu,bo zdjęć sporo
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies