Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Iwonka 07:35, 20 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
anpi napisał(a)
Usiadłam na schodkach tarasu i... ten widoczek też mnie uszczęśliwia:

Zakątek wręcz katalogowy, możesz być dumna Aniu, pięknie wam wszystko wychodzi. Żałuję, że nie mogłam być na spotkaniu u Ciebie, ale nadrobię, nadrobię
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 17:05, 21 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Aniu dziękuję za śliczne fotki
Te tu u Ciebie już też obejrzałam ,a się nie odezwałam -małpa ze mnie
wszystkie fotki śliczne ,a u Ciebie ten kącik pinterestowy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nicol21 17:41, 21 lip 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękna porcja zdjęc - i od siebie i z wycieczek
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Adela 19:22, 21 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Byłyście 5 km ode mnie, a ja nic nie wiedziałam
Fajnie się macie - wojaże, spotkania, a ja na babcinej służbie

Twój ogród pięknieje, a pomysły wytrzepujesz z rękawa?
____________________
Ela - Moja ostoja
Urszulla 19:24, 21 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
anpi napisał(a)
Powiększona rabata przy murku i donice czekają na obsadzenie...


Ja sobie dziś pozwoliłam czasowo na poznanie Waszych zmagań ogrodowych. Bo źlecsię pisze jak nie zna się wątku i ogrodu. Oczywiście lecę głównie pismem obrazkowym. Zauważyłam że zmiany dotyczą jednego roku pracy od 2018 roku. No niezłe tempo

Zaciekawiły mnie te murki z cegły pod murem jako ograniczniki rabaty. Układałaś je na 2 warstwy bez żadnej zaprawy czy z zaprawą?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anpi 00:00, 23 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Betka napisał(a)
Aniu piękne ogrody zobaczyłaś! napewno wrócisz z głową nowych inspiracji Może jakieś ścieżki zobaczysz ciekawe to podrzuć fotki bo ja cały czas w rozterce żyję hahahah
Buziaki i pozdrawiam serdecznie

Muszę dokładniej obejrzeć zdjęcia...bo prawdę mówiąc wyżej patrzyłam w grodach niż na podłogę
Inspiracji cała masa,ale w tym sezonie już chyba nie poszaleję z ich wprowadzaniem ,budżet na zieleninę wyczerpałam...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:10, 23 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Iwonka napisał(a)

Cudnie u tego Kapiasa prawda Ogromnie żałuję, że nie miałam takiej inspiracji na początku mojej ogrodowej przygody. Uwielbiam ich trawy, ogródek śródziemnomorski i rabatki angielskie. Piękne też mają derenie. Znów byłam tam we czwartek z moją nieogrodowiskową koleżanką. Ponad 6 godzin plątałyśmy się wśród tych urokliwych zakątków. Pozdrawiam z trawiastej
Tobie widzę, że najbardziej przypadł do gustu oczywiście ogród angielski i wszelkie byliny. Dużo można u nich podpatrzeć i przenieść do siebie. Szkoda tylko, że tak mały wybór roślin mają w sklepiku. Wyszłam tylko z 4 hakonkami. A ty widzę, że chyba jeżówki kupiłaś

Pięknie tam ,mam nadzieję że kiedyś tam jeszcze wrócęFajnie że macie do tego ogrodu dość bliskoMam trochę za mało miejsca na dużą ilość traw,one jednak potrzebuja ...by dobrze się eksponować ale pewnie jakieś pomysły do siebie przemycę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:17, 23 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Iwonka napisał(a)

Zakątek wręcz katalogowy, możesz być dumna Aniu, pięknie wam wszystko wychodzi. Żałuję, że nie mogłam być na spotkaniu u Ciebie, ale nadrobię, nadrobię

Dziękuje za pochwały i czekam na ciebie Iwonko


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:26, 23 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Magleska napisał(a)
Aniu dziękuję za śliczne fotki
Te tu u Ciebie już też obejrzałam ,a się nie odezwałam -małpa ze mnie
wszystkie fotki śliczne ,a u Ciebie ten kącik pinterestowy

U mnie z pisaniem też kiepsko...nie żeby analfabetyzm...ale pora bywania na forum nie sprzyja
Biesiadny kacik nam wyszedł...tylko pobiesiadować nie ma kiedy
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:33, 23 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
nicol21 napisał(a)
Piękna porcja zdjęc - i od siebie i z wycieczek

Bardzo mi miło ...i mam wyrzuty że rzadko się odzywam jak nawet bywam u Ciebie,tak jak i w większości wątków No nie ogarniam forum...

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies