Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Dorota123 14:43, 25 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)

Dorotko a te cebule lilii,które dokupiłaś ,to były już po tegorocznym kwitnieniu,czy raczej one nie były wysadzone w tym sezonie i jeszcze może do jesieni ruszą po posadzeniu i zakwitną? Kupowałaś już tak w ubiegłych latach ?
To już 3 rok z rzędu tak kupuję. One nie były sadzone w tym roku, mają już kiełki do rośnięcia. Trzymają ich chyba w jakichś chłodniach, bo szybko woreczki pokrywają się parą po otwarciu pudła. Ja kupuję z Częstochowy, bo tam mają najlepsze ceny. W ubiegłym roku zdążyły mi zakwitnąć jesienią.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
zawitka 08:41, 26 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Fajne spotkania miałyście ale kurcze podpisujcie choć jedno zdjęcie która jest która to chociaż przez zdjęcia można poznać koleżanki .
Paw we floksach jak się panoszy
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElaS 11:16, 26 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Jak już mam dość ogrodowej harówki i myślę sobie, nic nie robię - pitolę. To potem idę pospacerować po tak pięknym ogrodzie, jak Twój. I wracam do harówki - ha ha. Jednym słowem motywujesz wątpiących
____________________
Malwowy ogród
AgataM 17:06, 26 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Wszystkiego najcudowniejszego z okazji imienin Dużo zdrowia i spełnia marzeń ogrodowych

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
marba 18:40, 26 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin.


____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
jolanka 20:50, 26 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Samych pięknych dni nie tylko w ogrodzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 22:45, 26 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Dorota123 napisał(a)
To już 3 rok z rzędu tak kupuję. One nie były sadzone w tym roku, mają już kiełki do rośnięcia. Trzymają ich chyba w jakichś chłodniach, bo szybko woreczki pokrywają się parą po otwarciu pudła. Ja kupuję z Częstochowy, bo tam mają najlepsze ceny. W ubiegłym roku zdążyły mi zakwitnąć jesienią.

Może i ja spróbuje tak kupić teraz ,bo faktycznie teraz przynajmniej wiadomo gdzie jest miejsce do sadzenia Mam niewiele lilii.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ElaS 22:50, 26 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
A proszę mi podpowiedzieć. Co zrobić jak lilia przekwitnie. Zostawić ?
Wyciąć ?
Aniu, czy ty dzisiaj świętujesz? Zresztą, życzenia zawsze można przyjmować. To dla Ciebie, te najlepsze Niech się wiedzie, niech szczęście nie omija i przypnie się do Ciebie, jak ten rzep psiego ogona
____________________
Malwowy ogród
sylwia_slomc... 23:15, 26 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Aniu tylko to jedno mam i zostawiam na pamiątkę.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 23:38, 26 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
zawitka napisał(a)
Fajne spotkania miałyście ale kurcze podpisujcie choć jedno zdjęcie która jest która to chociaż przez zdjęcia można poznać koleżanki .
Paw we floksach jak się panoszy

Zawitko teraz już nie mogę edytować zdjęć i podpisać je.Ale zacytuj które podpisać to wtedy podpiszę
A pawie są w różyczkach Stadt rom nie we floksach

Trawki Mayesty z nasionek od Ciebie i Basi mają się znakomicie Jeszcze raz dzięki!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies