Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

gogo 18:09, 28 paź 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ogród w świetle zachodzącego słońca zrobił się fajnie tajemniczy, super to wychwyciłaś
Nabieram coraz większej ochoty na robótki z hypertufy, znalazłam nawet informację, że może to być każdy cement.
Podoba mi się donica
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylwia_slomc... 20:36, 28 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
anpi napisał(a)
[img size=640x424
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/195/1954406/original.JPG[/img]

Wianek śliczny, ale to zdjęcie mega nastrojowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 23:34, 28 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
Sylwio ,ciekawa jestem,które to zdjęcie takie nastrojowe.niestety cos nie udało Ci się zacytować
A wianuszek na stół powstał dość spontanicznie... ,akurat przycinałam trochę winorośl,która wspięła się wysoko na świerka,ściągnęłam więc długie"witki". Różę też przycinałam ,bo przesadzałam ją i owocki zostawione wstępnie na krzaku z myślą o ptakach,wylądowały na wianku,najwyżej stamtąd się poczęstują

Mam jeszcze kilka zdjęć późnowieczornych przy blasku mojej ogrodowej latarni:

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
waldek727 23:38, 28 paź 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
anpi napisał(a)


Mam jeszcze kilka zdjęć późnowieczornych przy blasku mojej ogrodowej latarni:

A mnie się podoba furtka.
Niby parę desek, a już inny klimat ogrodu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
anpi 00:05, 29 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
Październikowe ciepłe wieczory ,tego chyba jeszcze nie było...
ale wszystko co dobre się kończy i dziś już w okolicach 10 stopni.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:22, 29 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
waldek727 napisał(a)

A mnie się podoba furtka.
Niby parę desek, a już inny klimat ogrodu.

Taaak,uwielbiam te swoje drzwi do ogrodu...
Mam jeszcze drugą,może bardziej bajkową drewnianą furtkę ,na którą mówię wnukom ,że to drzwi do zaczarowanego lasu... Niestety ten dziki niby lasek za nimi już chyba niedługo przestanie istnieć ,bo dobrały się do niego bobry ,które zamieszkały chyba w pobliskim stawie.I już kolejny sezon wycinają wkoło drzewka samosiejki na niezagospodarowanych i nie ogrodzonych działkach wkoło.Ciekawa jestem w jakim stopniu nam zagrażają ,a raczej naszym drzewkom.Czy one też mogą się przedostać na nasza ogrodzoną działkę podkopując się na przykład?Muszę chyba zgłębić temat życia bobrów,bo po którejś nocy mogę być bardzo zaskoczona zmianami w ogrodzie!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 01:40, 29 paź 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Aniu, wszystkie zdjęcia piękne, nastrojowe,z nutką jesiennej melancholii...
Agania 08:41, 29 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)



Ładne te drobiazgi...ogród wygląda fenomenalnie w tym słońcu, ten weekend też zaliczam do udanych. Jedną z rabat udało mi się przywrócić do wyglądu, a do życia przewrócę ją wiosną, najgorsze zrobiłam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:46, 29 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)
Nie mam fotek z całego procesu jak wykonywałam to koryto z hypertufy.Jest dużo informacji w internecie.Mi chłopaki zrobili formę z desek.Ciężko było uwolnić...środkowe wypiłowywaliśmy,bo nie były skośne.Chyba lepiej znaleźć pudełka,ja nie miałam o takich wielkościach.Fotki bardzo robocze,brudna robota
Tu w trakcie uwalniania,po trzech dniach wiązania masy.

Potem poszła w ruch szczotka druciana aby wyoblić kanty i podrapać boki,trochę też obstukiwałam młoteczkiem

Zapomniałam pochwalić wygląda na kamienne super wykonanie Aniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 10:50, 29 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Pięknie ogród wygląda na fotkach wieczorowych. Bardzo romantycznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies