Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:35, 03 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Cudna ciepła niedziela, więc zbędne szale powędrowały upiększyć ogród
Dzięki inspiracji wiankiem Dorotki,leśne klimaty zagościły u mnie


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:39, 03 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
katel 23:11, 03 lis 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Aniu jesienne ogród zachwyca, chryzantemy cudownie wyglądają jak by można było dla mnie jakąś małą sadzonkę dostać to by było super - oczywiście w przyszłym roku .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
anpi 23:23, 03 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Kasiu,będę pamiętać o sadzonce dla Ciebie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
waldek727 23:45, 03 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
To już nie jest ogródek jaki pamiętam sprzed dwóch lat. To już jest dojrzały ogród.
Znowu mnie Aniu czymś w nim urzekłaś.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
anpi 00:58, 04 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Waldku,dzięki Ogrodowisku mój ogród zmienił się nie do poznania Mnie samą on ciągle zadziwia...,że tak szybko się rozrasta i dorośleje...
Dzięki forumowej wymianie doświadczeń(wyczytanej), ale i bezpośredniej pomocy , ciągle kształtuje się moje wyobrażenie jak on ma ostatecznie wyglądać...chociaż słowo "ostatecznie"-nie jest tu właściwe,bo przecież kobieta zmienną jest i jej ogród też Ale to jaki jest już teraz,bardzo mi odpowiada i cieszę się jak bliscy zauważają,że moje wysiłki i inwestycje włożone w to nasze zielone królestwo przynoszą efekty.Myślę, że dużą zasługą w wyglądzie ogrodu są tzw.elementy architektury,wykonane przez mojego eMa,płot ,domek ,murek ,drzwi...tu wiele moich marzeń się spełnia!
A komplementy od Was wszystkich bardzo dopingują i niesamowicie cieszą
Ale,że facetów coś w nim urzeka!?To czuje się jeszcze bardziej dowartościowana
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 01:35, 04 lis 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
anpi napisał(a)

Aniu zimują u mnie trzy odmiany.

Ścinasz je przed zimą, kopczykujesz okrywasz , czy tak o prostu sobie zimują?
Aniu, Twój ogród ma niepowtarzalny styl i klimat. Widać w nim tę duszę romantyczną i dużą dbałość o szczegóły.
basia3012 19:14, 04 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Aniu, o tych moich beczkach napisałam Ci u mnie.
Aniu, piękna dekoracja z szalami, dyniami i innymi leśnymi skarbami. ( Tylko co ty dziewczyno na szyję włożysz, zimno już jest.) Dorotka-dekoratorka to jedna wielka inspiracja. No ale Ty Aniu nie mniejsza inspiracja. Rzadko zachodzę bo zawsze czasu brak ale pamiętam Twoje ławki, donice i piękne dekoracje. Cudnie masz jesienią. Oj cudnie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:48, 04 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Aniu, a co w tym betonowym korycie będzie rosło? Bardzo ładnie ono wyszło, tak jak stare, kamienne. Czy to sam beton, czy z perlitem? Jakieś drobne kamyki jakby tam były widoczne. Piękne jest.

Z tymi dodatkami w ogrodzie to trochę myślimy podobnie. Też takie koryto mi się podoba i nawet już dwie kastry budowlane, które stoją w piwnicy upatrzyłam sobie jako formę, że jedna w drugą by weszła. Tylko, że mój ogródek malutki i ja już takiego koryta nie mam gdzie postawić. Może coś małego z betonu na rojniki jeszcze zrobię. U Ciebie to co innego, duży ogród, wspaniały klimat na takie rzeczy, wszystko spójne, betonowe ławki, stół, donice. Pozazdrościć.
A jeszcze do tych beczek to dodam, że ja kupiłam w komplecie z kranem i takim czymś co w rynnę się wkłada, taki zbierak wody. Jak beczka jest pełna to nic nie trzeba odłączać, woda leci do kanalizacji.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
katel 22:29, 04 lis 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
anpi napisał(a)
Kasiu,będę pamiętać o sadzonce dla Ciebie

Rozglądaj sie u mnie co by Ci w oko wpadło .
Takie koryto i mi się marzy - jak mi się uda kiedyś trochę czasu wygospodarować to będę podpytywać jak sie do tego zabrać .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies