Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 12:24, 30 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Te od Agapant bialutkie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:41, 30 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Anabell napisał(a)
Aniu! trafiłam na piękne dekoracje i gratulacje za utrzymanie wszystkiego w jednym klimacie, to jest trudne być konsekwentnym.
Mnie nigdy się nie udaje.

Zastawa na stole najodpowiedniejsza na Dzień Wigilijny, przedstawia czystość i świeżość. Właśnie ten wzór Rococa najbardziej mi odpowiada.
Pasuje do śledzika i wszystkich potraw.

Miałam kiedyś cały serwis ostała się waza, okrągły wielki półmisek i sześć małych talerzyków, wówczas nie przywiązywałam wagi do stylu.

Śnieżek dopełnił wszystkie dekoracje w ogrodzie, a altanka, pergole jak wyrzeźbione.

Zdrowia i Szczęśliwych Dni życzę w nadchodzącym Nowym Roku życzę.

Moja zastawa ma ponad 20lat. Używana w niedziele, święta i wszelkie uroczystości i odwiedziny gości,ale przetrwała z niewielkim tylko uszczerbkiem Bardzo ją lubię i od początku powiększałam ten zestaw i uzupełniałam ewentualna stratę.
Dziękuję za życzenia i pochwały.Zdjęcia stołu robiłam na szybko przy wstępnym,nie pełnym zastawieniu...potem już nie było czasu
Dobrze że śnieg choć trochę zaakcentował zimę i wnuki zobaczyły jak wygląda śnieg Na razie utrzymuje się ta biała delikatna kołderka
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:19, 02 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Witam wszystkich w Nowym 2020 Roku,życząc przede wszystkim zdrowia i pomyślności w realizowaniu wszelkich planów!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:29, 02 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Odbyłam noworoczny spacer po ogrodzie Za drzwiami do ogrodu zimy ani śladu,temp.+4 i słoneczko!

Trawka zielona, jak marzenie!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:35, 02 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Krokusy przygotowane do wiosny:

Róże posadzone późną jesienią całe w młodych listkach:

Budleja zieloniutka:
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AgataM 14:46, 02 sty 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Wszystkiego najcudowniejszego w Nowym Roku. Nich Ci się spełnią wszystkie marzenia i plany
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
ElzbietaFranka 23:47, 02 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam Aniu

Wszystkiego dobrego w 2020 roku.

Widzę,że już śnieżek poruszył na twoim terenie. U nas kiepsko parę płatków w tv więcej pada.
Dzisiaj wietrznie było teraz -3 stopnie. Byle do wiosny.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anpi 23:14, 03 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Urszulla napisał(a)


Aniu, a ja ostatnio lubię proste i niepracochłonne rozwiązania. To na zdjęciu przypadło mi do gustu więcej nie potrzeba
Ogród masz bardzo dekoracyjny o każdej porze,płotki i podpory mają swoją rolę latem a zimą są świetną dekoracją

Moje dekoracje robiłam w zawrotnym tempie,im mniej czasu,tym szybciej idzie
Dobrze,że wcześniej nacięłam wszelkich gałązek i bylinowych suszków.
Wszelka biała architektura ogólnie dobrze się prezentuje w ogrodzie. Ale wymaga już odmalowania,oby wczesnowiosenna pogoda sprzyjała, bo jak rozwiną się róże to ciężko będzie z malowaniem.A niektóre róże jeszcze teraz nie pogubiły liści i maja nabrzmiałe nowe pąki liściowe. Płotek po dwóch sezonach miejscami wygląda tak. Może ktoś poradzi jakąś(białą) super farbę impegnujacą

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:25, 03 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
basia3012 napisał(a)
W dalszym ciągu się zachwycam, szczególnie dekoracje w kuchni mnie ujęły. Wszystkiego najlepszego na rok 2020.

Basiu dziękuję za życzenia! Ciesze się ,że spodobały Ci się moje dekoracje.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:32, 03 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
AgataM napisał(a)
Wszystkiego najcudowniejszego w Nowym Roku. Nich Ci się spełnią wszystkie marzenia i plany

Agatko, bardzo dziękuję
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies