Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

AgataM 14:19, 28 gru 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Przepiękna dekoracja w domu i na zewnątrz Ślicznie, kolorystycznie wszystko połączyłaś.Podziwiam.......
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anpi 14:30, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Gardener27 napisał(a)

Ciekawe zastosowanie tamborków, wyszło bardzo elegancko. Kiedyś szukałem tych dekoracji do donic, u nas oczywiście nie ma a sprowadzać się nie opłacało.

Ogród jak zawsze u Ciebie to wyższa półka, zawsze się zachwycam dekoracjami.

Miętowa kuchnia zwróciła moją uwagę, klimatyczna

Zapomniałem ... do kosza proponuję niskie paprocie.

Wiesz Przemku,bo ja czerpię z najwyższych półek takich jak Twoja Choć to niedoścignione ideały...ale jak się ma takie wzory to mobilizacja jest!!!
Nie wiem tylko jak Ty ogarniasz te swoje areały,że masz tak wymuskane i w części przydomowej i warzywnej,ja ledwo daje radę utrzymać porządek w moim malutkim ogródku,część warzywna pozostawia wiele do życzenia
Jeżeli chodzi o tamborki ,to tylko nie wiem ile sezonów wytrzymają.Metalowe obręcze byłyby na pewno trwalsze.Ale i na pewno droższe.
W kuchni miętowe mebelki już pełnoletnie,ale ten kolor mnie nie nudzi,więc jest jeszcze jaśniejsza mięta na ścianach i w dodatkach,oprócz tego biel i szarość ,moje kolejne ulubione kolory
O paprociach właśnie zaczęłam myśleć odkąd je zobaczyłam w twoich donicach Ciekawe jak z zimowaniem by było,czy trzeba by zabierać do pomieszczenia,bo funkie to chyba dadzą radę?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 15:25, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
anabuko1 napisał(a)

To dokladnie tak jak ze mną
Jak twoja zima ? Jest w Chełmie ?
U mnie jest

Aniu jeszcze wczoraj fotografowałam ostatnie kwiatki w ogrodzie,a dzisiaj przysypało wszystko śniegiem
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 15:45, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
AgataM napisał(a)
Przepiękna dekoracja w domu i na zewnątrz Ślicznie, kolorystycznie wszystko połączyłaś.Podziwiam.......

Jestem zadowolona,że udało mi się spreżyć wykonać w ostatniej chwili jakieś dekoracje,przy minimanej inwestycji i wszelkich zdrowotnych i innych zawirowaniach przedświątecznych
Dziekuję Agatko
Ogrodowy stół jednak nie doczekał się świątecznej dekoracji,zbrakło czasu,została jesienna...a teraz dołączył akcent zimowy w postaci śniegu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
inka74 17:12, 28 gru 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15022
Nie mogę się napatrzeć na twoje dekoracje. Cudne!! A te ogrodowe przy drzwiach - po prostu świetne. Nie obrazisz się jak za rok je trochę skopiuję?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 17:25, 28 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Zimowy ogród bardzo elegancki Bez śniegu dekoracje robiły bardzo fajny klimat, ale ze śniegiem klimat jest już naprawdę fantastyczny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anpi 17:32, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Iwonko powielaj do woli Ja przecież też korzystałam z cudzych pomysłów.Jestem z nich bardziej dumna jak się komuś podobają

I dziś w zimowej scenerii:
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 17:40, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Anda napisał(a)
Zimowy ogród bardzo elegancki Bez śniegu dekoracje robiły bardzo fajny klimat, ale ze śniegiem klimat jest już naprawdę fantastyczny.


Tak śnieg dopełnił klimacik,wprawdzie poświąteczny...ale zawsze to coś U Was Ewuś ,też przyprószył?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anda 17:49, 28 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Niestety, u nas śniegu ni widu ni słychu Niestety. Za to mokro bardzo.

Slicznie masz. Często u Ciebie bywam, a rzadko piszę. Kuchnię też masz taką przytulną i elegancką zarazem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiek 17:52, 28 gru 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O jak ślicznie - teraz sniegu jak na lekarstwo, ja o 7 rano wybiegłam cyknąć kilka fotek bo topił się w oczach!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies