Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

sylwia_slomc... 18:55, 28 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Pięknie te brązowe banieczki wyglądają z zielenią i kremowym złotem
Ale i jak ogród pobieliło to architektura w bieli cudnie podkreślona i dodatkowo klimat świąteczny buduje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anabell 20:44, 28 gru 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Aniu! trafiłam na piękne dekoracje i gratulacje za utrzymanie wszystkiego w jednym klimacie, to jest trudne być konsekwentnym.
Mnie nigdy się nie udaje.

Zastawa na stole najodpowiedniejsza na Dzień Wigilijny, przedstawia czystość i świeżość. Właśnie ten wzór Rococa najbardziej mi odpowiada.
Pasuje do śledzika i wszystkich potraw.

Miałam kiedyś cały serwis ostała się waza, okrągły wielki półmisek i sześć małych talerzyków, wówczas nie przywiązywałam wagi do stylu.

Śnieżek dopełnił wszystkie dekoracje w ogrodzie, a altanka, pergole jak wyrzeźbione.

Zdrowia i Szczęśliwych Dni życzę w nadchodzącym Nowym Roku życzę.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
anpi 22:43, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Anda napisał(a)
Niestety, u nas śniegu ni widu ni słychu Niestety. Za to mokro bardzo.

Slicznie masz. Często u Ciebie bywam, a rzadko piszę. Kuchnię też masz taką przytulną i elegancką zarazem.

Ewo,i ja u Ciebie jestem na bieżąco,ale czasowo też nie daję rady z komentarzami.Zachwycam się zawsze Twoimi zdjęciami.A Twój ogród jest takim wdzięcznym obiektem do fotografowania Niejednokrotnie korzystam z wiedzy jaka przewija się na Twoim wątku
Cieszę się ,że podoba Ci się moja kuchnia.Stałą zabudowę szafek,domeblowałam starociami,które odnowiłam, przemalowałam(półeczki ,stół,krzesła ,komoda, a nawet zegar)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:29, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie te brązowe banieczki wyglądają z zielenią i kremowym złotem
Ale i jak ogród pobieliło to architektura w bieli cudnie podkreślona i dodatkowo klimat świąteczny buduje

Sylwia, bombki są czarne jak noc,może na fotce brązowo wyglądają.Mimo że coś mnie na czarny kolor naszło ,to bałam się że będą bardzo smutno wyglądać i dodałam im to kremowe złoto w postaci kokardek
A śniegu jeszcze do prószyło i jeszcze się utrzymuje bo jest lekki przymrozek.A biała architektura, co dziwne, nie niknie w tej bieli
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AnnaMS 00:42, 29 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Aniu ale w Twoim ogrodzie biało a u mnie śniegu już nie widać ...
Stroiki i wszelkie ozdóbki śliczne, podziwiam Cię za wytrwałość w ozdabianiu, ja z tych co lubi mało i szybko
Jeszcze raz podziwiam i pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 08:06, 29 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
anpi napisał(a)

Aniu jeszcze wczoraj fotografowałam ostatnie kwiatki w ogrodzie,a dzisiaj przysypało wszystko śniegiem

To u mnie tak samo. Przed dzień zielono było .
Ciemierniki kwitną.Ale teraz z białym śniegiem .Fajnie;wiemy ,że jest zima.
Pozdrawiam Aniu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Urszulla 11:44, 29 gru 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
anpi napisał(a)

Dziękuję!
Uczę się dekorowania od najlepszych...... tyle pięknych inspiracji wkoło!
Także na Ogrodowisku...,a patrząc na dekoracje innych i wysiłek w nie włożony bardzo się mobilizuję!A rodzinka częściowo się dziwi,że ciągle dokładam sobie roboty


Aniu, a ja ostatnio lubię proste i niepracochłonne rozwiązania. To na zdjęciu przypadło mi do gustu więcej nie potrzeba
Ogród masz bardzo dekoracyjny o każdej porze,płotki i podpory mają swoją rolę latem a zimą są świetną dekoracją
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 16:01, 29 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
W dalszym ciągu się zachwycam, szczególnie dekoracje w kuchni mnie ujęły. Wszystkiego najlepszego na rok 2020.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 00:30, 30 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
AnnaMS napisał(a)
Witaj Aniu ale w Twoim ogrodzie biało a u mnie śniegu już nie widać ...
Stroiki i wszelkie ozdóbki śliczne, podziwiam Cię za wytrwałość w ozdabianiu, ja z tych co lubi mało i szybko
Jeszcze raz podziwiam i pozdrawiam

U mnie nadal biało
Przystrojony dom na Święta sprawia mi wiele radości i myślę(mam nadzieję),że nie tylko mi!? Więc dopóki mi się chce...staram się...!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:21, 30 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
anabuko1 napisał(a)

To u mnie tak samo. Przed dzień zielono było .
Ciemierniki kwitną.Ale teraz z białym śniegiem .Fajnie;wiemy ,że jest zima.
Pozdrawiam Aniu

Moje niektóre białe ciemierniki już różowieją,fotki zrobiłam tuz przed śniegiem
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies