Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Doranma 23:46, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dużo wspominałam ostatnio Twoje róże i clematisy, i ławeczkę, bo rozglądam się za jakąś dla siebie. Przyszłam się przywitać a trafiłam na przyjęcie ☺ I na ogród w rozkwicie - nie pamiętałam już że jest aż tak cudowny! Rośliny zadbane, szczęśliwe ☺ Przy nich moje to bidulki. Jaka róża rośnie na pargoli nad ścieżką? Czyżby New Dawn? Przyjrzałam się że jedną z róż podsadziłaś bodziszkiem - świetnie to wygląda, zastanawiam się tylko jak zrobić kopczyk na zimę?
Dobrze znów tutaj być ☺ Pozdrawiam serdecznie ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 10:59, 30 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Anda napisał(a)
Jakie cudowne spotkanie Widać, że wszyscy się bardzo dobrze bawili.

Ogród wspaniały, śliczne zdjęcia.

Ewuś dzięki Waszej pomocy w planowaniu mogłam ruszyć z miejsca i potem zająć się już tylko dosadzaniem
Teraz przyglądam się co jak i gdzie daje radę, w jakich kompozycjach mi się podoba i przesadzam Ale pozwalam też na samowolkę siejącym się i rozłażącym roślinom...na razie!..., może kiedyś to okiełznam!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:07, 30 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Ewa777 napisał(a)


Aniu, już byłam na lubelszczyźnie, a konkretnie w ogrodzie Gosi (Ogród do kapitalnego remontu). Co nie znaczy, że już nie przyjadę Gdy będę się wybierać, dam znać. Bardzo chciałabym zobaczyć Twój ogród na żywo

Koniecznie się odezwij gdy będziesz w pobliżu, albo po prostu zaplanuj specjalny wyjazd My się szybko zorganizujemy. Dawno byłaś u Gosi?

Gardina:
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:14, 30 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
anabuko1 napisał(a)
Aniu, a możesz zebrać jeszcze nasionka z tej twojej ostróżki ??
Nie mam takiej. Jest piękna

No i te twoje cudne maczki

Aniu, zaznaczę i zbiorę Maczki też!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:15, 30 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
basia3012 napisał(a)
Aniu, piękny ogród, tajemnicze zakątki. Bardzo mi się taki klimat w ogrodzie podoba. A róże pięknie kwitną, oj kwitną. Oby jak najdłużej.

Uwielbiam ten czas w swoim ogrodzie, gdy teraz tyle kwitnień. Kolory i zapachy...mogłabym nie wychodzić z ogrodu...
Basiu, może Ty też pokusisz się wybrać w moje strony, by zobaczyć go na żywo? Jest trochę odmienny od Twojego-bardziej eleganckiego, stonowanego. Mój teraz kipi kwieciem i śmieci wszelkiego rodzaju płatkami Choć są też miejsca spokojniejsze w odbiorze
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:42, 30 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Doranma napisał(a)
Dużo wspominałam ostatnio Twoje róże i clematisy, i ławeczkę, bo rozglądam się za jakąś dla siebie. Przyszłam się przywitać a trafiłam na przyjęcie ☺ I na ogród w rozkwicie - nie pamiętałam już że jest aż tak cudowny! Rośliny zadbane, szczęśliwe ☺ Przy nich moje to bidulki. Jaka róża rośnie na pargoli nad ścieżką? Czyżby New Dawn? Przyjrzałam się że jedną z róż podsadziłaś bodziszkiem - świetnie to wygląda, zastanawiam się tylko jak zrobić kopczyk na zimę?
Dobrze znów tutaj być ☺ Pozdrawiam serdecznie ☺

Witaj Dorotko! Miło,że zajrzałaś! Ja zagoniona jak jak Ty. Jak tu trochę posiedzę to muszę pracować do późna w nocy. I nie wyrabiam z innymi przymusowymi zadaniami.
Róże bardzo się rozrosły, co przeszło moje oczekiwania. Białego płotku już prawie z pod nich nie widać A to dopiero ich drugi, trzeci rok.
Tak, róża na pergoli to New Dawn
A podsadzona bodziszkiem róża Bouquete Parfait jest tylko z jednej strony i to nie przy samej róży.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Mgduska 14:34, 30 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
anpi napisał(a)

Ewuś dzięki Waszej pomocy w planowaniu mogłam ruszyć z miejsca i potem zająć się już tylko dosadzaniem
Teraz przyglądam się co jak i gdzie daje radę, w jakich kompozycjach mi się podoba i przesadzam Ale pozwalam też na samowolkę siejącym się i rozłażącym roślinom...na razie!..., może kiedyś to okiełznam!?


O mamuńciu, jak tu cudnie Dawno nie zaglądałam do Twoich sielskich zakątków. Te róże są przesłodkie, widziałabym u siebie taki zakątek, ale to kiedyś, na razie u Ciebie się pozachwycam
____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 23:34, 30 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Te Twoje róże przy białym płocie to jest coś niesamowitego. Idealne do katalogów ogrodowych .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anpi 00:10, 05 lip 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Mgduska napisał(a)


O mamuńciu, jak tu cudnie Dawno nie zaglądałam do Twoich sielskich zakątków. Te róże są przesłodkie, widziałabym u siebie taki zakątek, ale to kiedyś, na razie u Ciebie się pozachwycam

Bardzo lubię ten zakątek I wprawdzie nie często udaje mi się tam usiąść, to lubię patrzeć na to miejsce A goście chętnie robią sobie tam fotki

Teraz kwitnie tam Pastella:

...i PAshmina:
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:15, 05 lip 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Nowa12 napisał(a)
Te Twoje róże przy białym płocie to jest coś niesamowitego. Idealne do katalogów ogrodowych .

O taki efekt mi chodziło Nie muszę teraz kupować katalogów , wystarczy wyjść do ogrodu

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies